Skocz do zawartości

Isen Pan Chaosu

Recommended Posts

Ja rzadko słucham disco polo, bo często trafiam na sprośne piosenki, a takich nie lubię. Ale jak znajdę jakąś piosenkę, która mi się przypodoba, to walić, że to disco polo, słucham bo w moim guście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nie wiem dlaczego jeszcze tego nie napisałem lub/i nie padła taka odpowiedź (może ją przegapiłem?). Tak czy inaczej: 

 

NIE można tępić żadnego gatunku muzyki, tyko dlatego, że kogoś denerwuje. Jeśli się mylę i nie mam racji, to idę założyć tematy: "Tępienie dubstepu" oraz "Tępienie heavy metalu". Po pierwsze mnie denerwują, a po drugie nie lubię ich. 

Nie lubisz ogólnie dubstepu, czy jego najbardziej znanej wiertarkowej odmiany? Ja np. lubię dubstep z kategorii deep dark & minimal. Za metalem też nie przepadam. Dziwię się dlaczego nikt nie wspomniał tu o tym kawałku: https://www.youtube.com/watch?v=ifCZgqQr8ik Młodsi nie znają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak nieznany jak by się mogło wydawać. w  latach 1998-99 ten klip nawet na Vivie śmigał. A swoją drogą ciekawi mnie jak tępiciele disco polo i ci którzy słuchają go wyłącznie na imprezach po alkoholu odbierają taką jego prześmiewczo-depresyjną wersję zaproponowaną przez pana Tymańskiego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...