Skocz do zawartości

Uczeń Isena Pana Chaosu. Czyli Imoen.


Imoen Svartheim

Recommended Posts

No to po dyskusji.


Ja chcę tylko powiedzieć, że osobiście znam zarówno Isena (Matiego) i Imoena (Stasia) i ręcze za to, że to nie jest multikonto. Ja wiem, że mnie zapewne też uznafie za multi, ale sama ostrzegałam Isena przed tworzeniem zdublowanych kont i obiecał, że tego nie zrobi. A Mati i Staś naprawdę razem tworzą ten świat fantasy.

Dziękuje, do widzenia.

Dzięki Seluna. Wyrazy wdzięcznosci od Isena i Imoena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiesz, co to chaos, mierny człowieczku.

Witaj. Nogi, trawa i chrome mopę screen. Potem cios w nerki, masaż nosa, ocieranie po kręgosłupie, borsuk, a na deser czokolyt rejn i szklanka banananananów.

Miłej zabawy na forum >B|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Seluna tak mówi Zaufajmy Mod'owi i uznajmy że tak jest ;) 

Po za tym bądźmy lili dla siebie nawzajem a Wam Isenie i Imoenie polecam abyście nie nabijali sobie nawzajem repki, bo zazdrośni hejterzy (i ja :v) tego nie lubimy ;)

Miłego dnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś uczniem władcy chaosu to wyjaśnij mi w jaki sposób entropia zamkniętego układu może jedynie wzrastać mimo iż nie dostarczana jest żadna energia? Twój mistrz też może odpowiedzieć.

"http://upload.wikimedia.org/math/2/7/3/2739fe4b7784025f037299c63aed42db.png"

To trochę nie masz racji. Gdyż entropia rzeczywiście, może tylko rosnąć w przypadku procesów SAMORZUTNYCH. Ziemia jest praktycznie układem zamkniętym, a jakoś lodówka mi działa, mogę robić monokryształy, istnieje rozpad spinoidalny... Globalnie entropia faktycznie może być stała lub tylko rosnąć, ale tu mamy nierówność.

W sumie entropia wyznacza nam strzałkę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiesz, co to chaos, mierny człowieczku.

Witaj. Nogi, trawa i chrome mopę screen. Potem cios w nerki, masaż nosa, ocieranie po kręgosłupie, borsuk, a na deser czokolyt rejn i szklanka banananananów.

Miłej zabawy na forum >B|

Między Chaosem a randomem jest zasadnicza różnica, nieszczęśniku. Lepiej niż ja o tym wie jedynie jedyny prawowity władca Chaosu na MLPPolska DISCORD!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Chaosem a randomem jest zasadnicza różnica, nieszczęśniku. Lepiej niż ja o tym wie jedynie jedyny prawowity władca Chaosu na MLPPolska DISCORD!!! :D

Jedyny prawowity władca chaosu, choć mogę być nie w temacie, to chyba nie wie, że antylogika =/= brak logiki. Za klawiaturę! Pora wetknąć mu kozy gold! I szklanki ryby, i SZKLANKI RYBY! Aa, nie zapomnijmy o dzwoneczkach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwmy to łagodnie, pozostawię to bez odpowiedzi, żeby nie nakręcać tego bezsensownego sporu, nie uznaję twojego zdania, ale skoro je wyrzekłeś twój problem. Nie móż ich bo źle się to kończy... W sumie z nim jak z Podmieńcem, on nie wygląda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"http://upload.wikimedia.org/math/2/7/3/2739fe4b7784025f037299c63aed42db.png"

To trochę nie masz racji. Gdyż entropia rzeczywiście, może tylko rosnąć w przypadku procesów SAMORZUTNYCH. Ziemia jest praktycznie układem zamkniętym, a jakoś lodówka mi działa, mogę robić monokryształy, istnieje rozpad spinoidalny... Globalnie entropia faktycznie może być stała lub tylko rosnąć, ale tu mamy nierówność.

W sumie entropia wyznacza nam strzałkę czasu.

Kurcze no, chciałem go sprawdzić D: 

Popsułeś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko powiedzieć, że osobiście znam zarówno Isena (Matiego) i Imoena (Stasia) i ręcze za to, że to nie jest multikonto. Ja wiem, że mnie zapewne też uznafie za multi, ale sama ostrzegałam Isena przed tworzeniem zdublowanych kont i obiecał, że tego nie zrobi. A Mati i Staś naprawdę razem tworzą ten świat fantasy.

 

Dziękuje, do widzenia.

 

I to tyle w temacie. Krótko, ale konkretnie. Komu jak komu, ale Selunie można zaufać. Szczerze wątpię, aby kłamała. Jeśli jest inaczej (w co wątpię), zgodzę się z "faktem", że to "forum umiera". Resztę sprawdzi administracja i zdecyduje co z tym fantem zrobić (my "różowi", nie mamy takich uprawnień).

To temat powitalny. Przynajmniej spróbujmy powitać nowego użytkownika, tak jak wypada. 

 

Także witam serdecznie. Baw się dobrze. Nie przesadzaj z emotkami, w miarę możliwości, nie kalecz języka polskiego skrótami (cb, sb, tb)... I takie tam. "Mówiąc" krótko: witamy na pokładzie...

Wypadałoby o coś zapytać.

1. Ulubiona postać? (nie musi być z MLP, jeśli to inne uniwersum, napisz jakie)

2. Ulubiony gatunek muzyki?

 

Zgodnie z moją "tradycją" - nutka na powitanie. Dla odmiany zamiast trance:

PS. Zdjęcia z fanowskiego teledysku, nie mają absolutnie nic wspólnego z poprzednimi postami.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No ale chłopak przynajmniej narobił szumu. I to działa, nie żeby nie ;)

 

Witam i pozdrawiam.

 

I parę pytań na temat tego fantasy:

 

1.Jest ci znana proza niejakiego Terrego Pratcheta?

 

2.Jak wyżej ale tym razem pan Sapkowsi (imię mi wypadło, mną być)

 

3.Ogólnie ulubiona seria książek fantastycznych (może będę miał co czytać)

 

Jeśli lubisz klimaty magiczne jednakowoż gorąco polecam dział Magicznych Pojedynków.Zabawa przednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko, twe IP mówi co innego.

Jako informatyk muszę powiedzieć, że jeżeli korzysta z jednej sieci, co osoba o której mówi ten "MULTIKONTOWIEC"... To będzie miał te same IP wyjściowe, jak "znajomy", z którego routera korzysta. Nie bronie go[ bo multikonta sa zakazane], ale sam mam znajomego, któremu użyczam mojej sieci, w zamian za połowę kasy z abonamentu...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...