Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dżem

Wasze sugestie

Recommended Posts

Coś wam nie odpowiada? Chcecie coś zmienić? Wyrazić swoją opinię? Ten temat jest właśnie po to.

Piszcie swoje propozycje, opinie, pochwały czy zażalenia na temat działu, avatarów, tematów.

I find lack of updates out here...

Za rzadko odpowiadasz Octavią, Dżemie. :< Dłuuugo czekałem na odpowiedź Tavi.

Resztą na dzień dzisiejszy chyba nieźle.

Że Cisza :< skromnie staram się cokolwiek tu wstawiać czy cuś, ale gry nie mają sensu jak Avatary Vinylki i Octi nie odpowiadają, a chyba zwykłym użytkownikom nie przypada prawo do organizowania czegoś takiego :<< Więc mam związane ręce a dział naszej pięknej niebieskogrzywej DJki i jej przyjaciółki pustoszeje :(

Jeśli o mnie chodzi to polubiłem ją (Octavię)... po grze "Welcome to Ponyville". :derp:

To może rzucę jakąś propozycją.

Vinyl Scratch - Polecamy utwory (wszystko co pod nią pasuje)

Octavia - Polecamy utwory (patrz wyżej) np

A więc tak, Avatara Octavii nie było od kiedy porzuciłem moderatora. Jednak po rozmowach, negocjacjach i tym podobnych powracam na stanowisko, tak więc spodziewajcie się ponownej aktywności Octavii w dziale.

Cieszę się za to, że jest ktoś kto chce wykazywać aktywność, tak więc, jeśli jest dla kogo to robić, to jest motywacja. Bez was to nie ruszy, pamiętajcie o tym.

Co do propozycji djsound'a: [Zabawa]Smyczki i struny - od strony Octavii już jest coś podobnego.

Witajcie. Skoro po kilku groźbach ze strony Vinyl i Octavii - potrafią być przekonywujące - dział rusza z kopyta, doszedłem do wniosku, że Wasze porady mogą być bezcenne. Czegoś tu brakuje? Macie jakieś propozycje? Pomysły? Zastrzeżenia? Piszcie śmiało. Rozpatrzę każdy z nich.

Mam pewien pomysł.

Powinien powstać temat dzięki któremu powstanie wielkie dzieło muzyczne przy współpracy użytkowników forum.

Chodzi o to że ty byś zaczął jakimś dźwiękiem, lub nutą. Potem kolejny użytkownik dodałby kolejny dźwięk lub nutę. W ten sposób postałoby wielkie dzieło muzyczne.

Przydałaby się też zabawa dotycząca muzyki klasycznej.

Pomysł jest niezły, ale potrzebujemy takiego samego, prostego do ogarnięcia programu muzycznego typu "Magix Music Maker" Obadam sprawę dema, czy pozwala na zapisanie "dzieła". Jeśli tak... będzie wesoło. Wszyscy będą mieli dostęp do identycznych sampli, a w postach każdy będzie podawał nazwę. Jakby co - opublikuję stosowną informację.

Co do zabaw Octavii - musicie mi dać troszeczkę czasu. Szykuję sesję RPG dla obu postaci (wspólną), ale dopiero po pierwszym września. Niestety do końca miesiąca praktycznie co drugi dzień muszę gdzieś iść, albo coś zrobić (26 urząd pracy, 29 kardiolog, 31 wesele kumpla)

Pomysł jest niezły, ale potrzebujemy takiego samego, prostego do ogarnięcia programu muzycznego typu "Magix Music Maker" Obadam sprawę dema, czy pozwala na zapisanie "dzieła". Jeśli tak... będzie wesoło. Wszyscy będą mieli dostęp do identycznych sampli, a w postach każdy będzie podawał nazwę. Jakby co - opublikuję stosowną informację.

Co do zabaw Octavii - musicie mi dać troszeczkę czasu. Szykuję sesję RPG dla obu postaci (wspólną), ale dopiero po pierwszym września. Niestety do końca miesiąca praktycznie co drugi dzień muszę gdzieś iść, albo coś zrobić (26 urząd pracy, 29 kardiolog, 31 wesele kumpla)

Było by naprawdę FAJNIE.

Wywaliłem dwa posty, które NIC nie wnosiły do tematu. Błagam... czy muszę załadować to ustrojstwo:

Barrett_Light__50_by_MunkenDronkey.jpg

amunicją P.N.P? (Przeciw Nabijaniu postów?) Nie chcę, ale w końcu będę musiał. I żadne wiadomości na PW nie pomogą  :yHRvV: 

Z poważaniem 

Triste Cordis. 

Edited by Triste Cordis

Tak się składa że wymyśliłem fajny temat który z pewnością ci się spodoba. :D

Był już konkurs odnośnie rysowania Vinyl i Octavi, a co powiesz na konkurs odnośnie twórczości muzycznej.

Chodzi mi o konkurs na piosenkę!

O czym ma ona być i wszelkie zasady pozostawiam tobie. :D

Wydaje mi się że taki konkurs to naprawdę dobry pomysł, ale co ja tam wiem.

• Upvote 1

vinyl_scratch_approved_by_agarwaen117-d4

Świetny pomysł. Pokombinuję z zasadami, ale te nie powinny być zbyt trudne (byle zgodne z regulaminem etc). W końcu w prostocie tkwi siła.

Aha. Wracając do wspólnego tworzenia muzyki. Jest jeden problem. Demo jest stare jak Babcia Smith. Wiesza się. Pewnie działa na Win XP, ale Vista/7/8 już nie. Szkoda takiego pomysłu więc będę grzebał dalej.

Edited by Triste Cordis

Ja mam taką propozycję odnośnie takiego małego "quizu" który będzie nie tylko dotyczył Vinyl i Octavii, ale także rodzajów muzyki, artystów, utworów itp, chyba że to głupi pomysł, to ja przepraszam

Ja mam taką propozycję odnośnie takiego małego "quizu" który będzie nie tylko dotyczył Vinyl i Octavii, ale także rodzajów muzyki, artystów, utworów itp, chyba że to głupi pomysł, to ja przepraszam

Powiem szczerze że ja także myślałem nad takim pomysłem odnośnie quizu. Tak naprawdę to powinien być quiz odnośnie postaci i gatunków muzycznych które reprezentuję by wszystko się zgadzało. Czy to głupi pomysł? Raczej nie, jest całkiem fajny i przemyślany. Dyskutowałem już z Triste odnośnie tego quizu, ale zanim cokolwiek ustaliliśmy Triste zachorował. Ogólnie dziękuję za poddanie pomysłu i gwarantuję że pomysł zostanie rozpatrzony i przeanalizowany (kiedy Triste wyzdrowieje).

Pozdrawia Sajback i Octavia

Skoro tu jestem, to warto to wszystko podsumować. 

QUIZ - jestem za. Proponuję oddzielnie dla dwóch postaci. Trudno na zmianę pytać o Westbama i Chopina. 

Piosenka - Jak już mówiłem pisałem to kwestia czasu. Zbliża się jednak przerażające święto i już myślimy co z tym wszystkim zrobić.  

Wspólne tworzenie muzyki - znalazłem darmowe narzędzie. Stworzymy dzieło. Weźcie stopery do uszu. 

To kiepskie miejsce na tę prośbę, ale trudno. Czy można by dodać do regulaminu Muzycznych Mikołajków taki sam zapis, jak w Podaruj osobie powyżej utwór? Mam na myśli możliwość "zaklepania" użytkownika - przyda się, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby np. coś narysować.

To właśnie miejsce na takie sugestie. I bardzo dziękuję. Dodałem odpowiedni wpis  :fluttershy4:

Edited by Triste Cordis

Witam, mam pytanie, czy można założyć temat [Galeria]Cosplay Octavii i Vinyl? Bo mam kilka artów na start, ale nie mam gdzie ich dać... :octcry:

Ja mam coś... może to głupie, ale pokuszę się o przedstawienie tu swojego pomysłu. Moim zdaniem, skoro jest to kącik muzyczny to dobrym pomysłem byłoby przedstawienie historii muzyki, jak i historii sprzętu potrzebnego zarówno do odtwarzania, jak i nagrywania dźwięku. Można do tego dodać również komentarz Vinyl, lub Octavii.

• Upvote 3

Ciekawy pomysł. Przemyślę jakby mogło to wyglądać z nowym Opiekunem Octavii (czyli po 20.04). Serdecznie dziękuję za sugestię. 

Może temat w którym każdy mógłby zapytać się o jakiś  utwór ale nie pamięta jego nazwy i wykonawcy, tylko niektóre szczegóły, a inni użytkownicy pomogliby mu. Kiedyś widziałam że było kilka tematów typu "jak nazywał się ten utwór? ", a to jest dział Kącik Muzyczny, więc wydaje mi się że to odpowiedni dział na takie coś, ale mogę się mylić. Chyba lepiej założyć jeden wspólny temat niż żeby każdy kto nie pamięta tytułu lub wykonawcy piosenki pisał osobny.

Ten temat służy do sugestii, pytań etc. Zadałeś je w odpowiednim miejscu :)

Tematy muzyczne zostały połączone. Remixy jak i kolekcja mieszały się ze sobą wprowadzając zamieszanie. Poza tym jest nieco czytelniej. Tematy majówkowe zarastały pajęczyną od tygodni, dlatego poleciały do kosza.

Powinienem dać stosowne ogłoszenie, ale teraz jak to mówią, musztarda po obiedzie. Moja wina.

Aha, jeśli masz jakieś uwagi odnośnie mojej pracy (pozytywne, negatywne) pisz śmiało. W końcu temat nie nazywa się "pochwal Avatara". Póki co wstrzymałbym się z oceną Opiekunki Octavii. Końcówka roku, nauka etc. Ale jeśli chodzi o mnie - walcie śmiało. Choćby z grubej rury (o ile uwagi będą uzasadnione sensownymi argumentami).

Edited by Triste Cordis

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...