Skocz do zawartości

WilkU staje się artystą, czy coś takiego...


Recommended Posts

Witam!

 

Nie będę przeciągał. Niedawno zacząłem bawić się w gimpie i zauważyłem że można w ciekawy sposób obrobić  szkice i różne rysunki, tak wiem bardzo odkrywcze (Applouse!) . No więc wziąłem  kilka szkiców i trochę posiedziałem. Postanowiłem pokazać dwa ostatnie arty, bo to one najlepiej przedstawiają to co umiem na ta chwilę. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś chętny do skomentowania  i ułatwi mi trochę robotę z poprawą umiejętności, doradzi coś, wytknie niedopatrzenie. Arty będę robił i wstawiał na bieżąco, o przeróżnej tematyce. 

Co się znajduje w środku? Niech to będzie niespodzianka, choć co niektórzy będą je kojarzyć. 

 

W sumie nie wiem co napisać, więc zacznę od razu.  

 

Art I

Art II

Edytowano przez WilkU
  • +1 5
Link do komentarza

Rysunki, które przedstawiłeś są bardzo ładne, ale z opisu owych dzieł nie wiem ile jest w nich twojej roboty. Rysowałeś sam? Zrobiłeś szkic i dodałeś kolory oraz efekty? Czy może znalazłeś czyjeś gotowe rysunki, a jedynie przerobiłeś je by wyglądały tak, jak wyglądają? 

 

Bo jeśli to są prace przerabiane to łatwiej byłoby je ocenić gdybyś podawał też link do oryginału ^^

  • +1 2
Link do komentarza

No to w takim razie całość prezentuje się pięknie. Zwłaszcza spodobał mi się smok. Zapewne dlatego, że helikoptery i inne urządzenia to nie moja działka, ale nie ujmuję nic pracy z helikopterem. 

 

Podoba mi się kolorystyka. Ponura co prawda (jesli chodzi o smoka), ale pasuje do całości. Efekt obróbki też bardzo ładny. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć dalszej weny i kolejnych pięknych dzieł ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

Dzięki za komentarze pod pracami, rady wezmę sobie do serca. 

 

Postanowiłem się zlitować i dodać coś tematycznego, aby się trzymało forum. A więc idzie kolejna para artów ode mnie i zachęcam do wystawienia opinii. 

 

AJ.

Link

 

Mój nowy OC.

 

Link

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 3
Link do komentarza

Oba rysunki są bardzo ładnie pocieniowane. Farbkami? 

U AJ jakoś niespecjalnie mi się podobają oczy. Nie wiem czemu. Być może są zbyt blisko siebie. 

 

Twój OC wyjątkowo mi się spodobał. Bardzo ładny Design i te czerwone płomyki <3 

  • +1 1
Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Tak,  cieniowanie wykonanie farbkami, oczywiście tymi w gimpie.  Co do oczu AJ, to faktycznie, nawet udało mi się to zauważyć, ale było już za późno na zmiany. No,  będą jeszcze kolejna prace. A ta, jak na razie będzie z małym zezem.  :derptongue:

Co do OC, to dzięki. Trochę nad nim myślałem, ale jak widać się udało. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
  • 1 month later...

AH-64 Apache Longbow posiada nazwę od plemion indiańskich? ;-;

 

 

Dokładnie chodzi o człon ''Apache'', jeżeli chodzi o inne przykłady, to jest jeszcze  np. CH-47 Chinnok, albo UH-1 Iroquis.

AH-64, to kod maszyny, a Longbow to nazwa systemu oznaczania/wykrywania wroga. 

 

Dzięki za miłe słowo.  :aj5:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

No dobra, należało by coś dodać, bo mi temat usunął.  W dalszym ciągu ćwiczę i moim zdaniem jest już widoczny progres. Mogę powiedzieć nawet, że spowodowało to coś na wzór samozadowolenia. No cóż, pozostaje wstawić. Może ktoś to zobaczy. 

Myślałem żeby zacząć robić też re-questy, bo głupio ciągle rysować jednego kuca. Zobaczymy...

 

Spoiler

FALCON%252520SZKIC.png

 

FALCON%252520VA.png

 

 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...