Skocz do zawartości

Mod do World of Tanks - "My Little Pony: Tanking is Magic" (Odgłosy Załogantów)


HIBIXxSON

Recommended Posts

Strzałeczka zapaleni czołgiści!
 
Ja i mój przyjaciel TheBerliett z dumą prezentujemy "My Little Pony: Tanking is Magic"
Modyfikacja ta zmienia oryginalne dźwięki załogi na ponad 380 dźwięków z:
"My Little Pony: Friendship is Magic" Sezony 1-4
"My Little Pony: Equestria Girls"
"Rainbow Rocks"
Udział biorą:
Mane 6 (Twilight Sparkle, Rarity, Applejack, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy)
Księżniczka Celestia, Księżniczka Luna, Discord i Spike.
Wszystko to zaprezentowane jest w filmiku poniżej :)
 
 
 
Dzięki za obejrzenie i pobieranie!
Mam nadzieję, że wam się spodoba!
PS: Dla waszej wiadomości, jest to nasz pierwszy mod do World of Tanks, jak również pierwszy mod w całej naszej historii, więc mogą tam być jakieś niedociągnięcia. Możecie takie ewentualności wypisywać w komentarzach poniżej, bądź też pod filmem, a my postaramy się je jak najszybciej załatać :)
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, aczkolwiek spodziewałem się różnych głosów dla różnych nacji. Mimo to gratuluję, bo robota nie była ani szybka i pochłonęła sporo czasu waszego. Nie to co mój własny, stary  Voicepack (tylko dla ludzi o mocnych nerwach i nieco zrytych baniach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, aczkolwiek spodziewałem się różnych głosów dla różnych nacji. Mimo to gratuluję, bo robota nie była ani szybka i pochłonęła sporo czasu waszego. Nie to co mój własny, stary  Voicepack (tylko dla ludzi o mocnych nerwach i nieco zrytych baniach)

Nie wydaje mi siężeby była możliwość podporządkowania głosów pod nacje. Aczkolwiek mogę się mylićponieważ dopiero co zaznajamiamy się z tematyką robienia modów. Tak czy owak, miłoże podoba ci się nasza modyfikacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby możliwość, bo tego jestem pewien. Masz z resztą pliki ingame_voice_en/de/fr itp, więc trzeba by je tylko podmienić. Sam bym pewnie podszykował jakąś paczkę dla wszystkich, ale nie mam 2 rzeczy:

Aktualnego templatu (bazując na tej instrukcji) 

Pewności, że każdy głos, według narodowości jest tak samo oznaczony według pliku (mógłbym to sprawdzić, podkładając waszą paczkę pod dźwięk jednej nacji, ale potrzebowałbym oryginalnego ingame voice, bo bez tego nie mogę włączyć według narodowości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby możliwość, bo tego jestem pewien. Masz z resztą pliki ingame_voice_en/de/fr itp, więc trzeba by je tylko podmienić. Sam bym pewnie podszykował jakąś paczkę dla wszystkich, ale nie mam 2 rzeczy:

Aktualnego templatu (bazując na tej instrukcji) 

Pewności, że każdy głos, według narodowości jest tak samo oznaczony według pliku (mógłbym to sprawdzić, podkładając waszą paczkę pod dźwięk jednej nacji, ale potrzebowałbym oryginalnego ingame voice, bo bez tego nie mogę włączyć według narodowości)

Dzięki za wskazanie tropu. Możliwe, że wykorzystamy ten motyw przy innym projekcie, ale przy tym był od samego początku zamysł wrzucenia głosów ogólnikowoa nie pod nacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, z jakiej metody korzystałeś? bo może ja bym w wolnym czasie (którego nie mam), spróbował.

Cały proces był przeprowadzany w programie FMOD Designer także jakiejś większej filozofii podczas tworzenia moda nie stosowaliśmy.

 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przetestowałem (i jeszcze testuję, a tu zaraz 0.9.8 wchodzi).

 

Opinia?

 

Dobry pomysł, z wykonaniem już troszkę gorzej - chodzi mi tu o głośność dźwięków. Nie za dużo można zrozumieć przy graniu na głośności systemowej 26% i in-game 50, a podgłaśnianie systemowej do 50% dla innych osób (tu - np. współdomowników) może być denerwujące. Ale reszta już jest spoko.

 

Daję 8/10, gdyż głośność do poprawienia.

Edytowano przez Chiken aka Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...