Skocz do zawartości

Opowiadania wyróżnione- lista + lista opowiadań konkursowych


Recommended Posts

Jak wiadomo wiele opowiadań walczących w konkursach po ich zakończeniu ląduje w archiwum i nie otrzymuje własnych tematów. W efekcie takiego postępowania zdecydowana większość tak potraktowanych tekstów nie jest już nigdy odwiedzana przez czytelników, którym nie chce się grzebać po archiwum - karygodne, prawda? Żeby to zmienić została stworzona lista opowiadań ze stosownymi odnośnikami, które do dziś znajdują się we wspomianych tematach konkursowych.

 

Na rzeczonej liście znajdują się odnośniki do fanfików ze wszystkich edycji Konkursu Literackiego (i mini-konkursu Poulsena) które nie posiadają własnych tematów z wyłączeniem tych, które zostały przez autorów usunięte, lub dostęp do nich został zablokowany. Wszystkie opowiadania na liście zostaną jak najszybciej zamieszczone na stale aktualizowanej liście fanfików, jednak jako że jest ich dużo, to może mi to trochę czasu zająć.

 

Opowiadania konkursowe

 

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Hoffmanowi, bez którego pomocy stworzenie tej listy zajęłoby mi o wiele więcej czasu - to on przegryzł się przez wszystkie archiwalne tematy i dostarczył mi danych potrzebnych do stworzenia finalnej wersji.

 

Temat na razie będzie przypięty, zobaczymy jak to się rozwinie. Zostawiam temat otwarty, więc spokojnie komentujcie tu przeczytane opowiadania.

 

Mam też prośbę do autorów tychże fanfików - jeżeli ktoś w przyszłości postanowi któreś z nich usunąć, to bardzo proszę o powiadomienie mnie o tym fakcie, najlepiej przez PW - dzięki temu będę mógł wnieść stosowne poprawki i uniknąć bałaganu w dziale.

 

Serdecznie zachęcam Was do lektury, ponieważ wśród tych tekstów znajduje się niejedna prawdziwa perełka.

 

Edit: Opowiadania konkursowe na liście będą miały odnośnik do tego tematu. Przy tych z "Pod Gradobiciem Fików" tam gdzie ich treść się łączy zostaną uznane ze serię - w razie braku tytułu autorskiego zaczerpnę go od nazwy pierwszego opowiadania.

 

Edit2:

 

Wrzucam tu również link do listy opowiadań z tagiem Epic lub głosami na rzeczony tag. - Lista opowiadań z głosami na Epic.

 

Dodam też link do stale aktualizowanej listy fanfików - może jak będzie w wielu miejscach to zaczniecie z niej korzystać częściej - Lista opowiadań.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na tej liście powinny pojawiać się wszystkie opowiadania konkursowe, włącznie z tymi posiadającymi własne tematy. Laik mojego pokroju nie znalazłby wszystkich prac konkursowych, sugerując się wyłącznie zamieszczoną tutaj listą. Ta z kolei jest łatwodostępna oraz widoczna dla niemal każdego, co innego z archiwami czy fikami z własnymi tematami, o których istnieniu i tak nikt nie pamięta (zakładam, że więcej niż dziewięciu autorów wzięło udział w pierwszej edycji)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Mordecz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...