Skocz do zawartości

Półprofilowe Pyski w Sezonie 5


Recommended Posts

W zasadzie mogłem odkopać poprzedni temat o nozdrzach, ale ten będzie znacznie lepszy i schludniejszy, no i przeznaczony wyłącznie dla nowszych screencapów. Dla nowicjuszy - o co chodzi? Na pewno podczas oglądania serialu widzieliście Alikorny lub kucyki z długim pyskiem, koniecznie klacze, z półprofilu. Widać wtedy parę oczu oraz dwa nozdrza, co w opinii wielu jest bardzo urocze. Nie chodzi o kucyki widziane z przodu, bo wtedy nie widać wystającego pyska. Oto zdjęcie dla demonstracji(Tak, wiem, z Sezonu 4, ale to jedyny wyjątek):

 

blogentry-2257-0-84373400-1385268874.jpg

 

No i możecie wklejać swoje obrazki. Jest jednak trochę zasad:

 

1. Tylko z Sezonu 5, co jest chyba oczywiste patrząc na tytuł.

2. Twilight oraz Ogiery się nie liczą, pyski muszą być długie.

3. Można dać śmieszny dopisek, tylko nie przesadzajcie z podtekstami, bo ostatnim razem ludzie się...ja wiem...bali?

4. Duplikatów nie dajemy, dopiski to taki flavor text a nie memy, więc nie śmiecimy.

 

Zaczynamy!

 

medium.png

 

"No Twilight - Jak widać, zdołałam zaciągnąć cię przed ołtarz. Nie smuć się tylko myśl o naszej podróży poślubnej."

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił mój ulubiony temat <3

A w każdym razie jeden z ulubionych. 

 

Celestia wciąż urocza ze swoim pyszczkiem. Z perspektywy obu nozdrzy wygląda najpiękniej~ 

 

Ale mam jedno "ale" i żal ogromny. DLACZEGO NIE LICZĄ SIĘ OGIERY?  :fluttercry2:

 

wcygkq.png

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił mój ulubiony temat <3

A w każdym razie jeden z ulubionych. 

 

Celestia wciąż urocza ze swoim pyszczkiem. Z perspektywy obu nozdrzy wygląda najpiękniej~ 

 

Ale mam jedno "ale" i żal ogromny. DLACZEGO NIE LICZĄ SIĘ OGIERY?  :fluttercry2:

 

Ogiery półprofilowe są prawie na każdym kroku, a tu mówimy o dość rzadkich ujęciach. Oto kolejny screencap:

 

large.png

 

"Oddanie naszyjnika do lombardu aby kupić kokokokainę było bardzo fajnym pomysłem! Sprzedam buty i będę miała na LSD!"

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogiery półprofilowe są prawie na każdym kroku, a tu mówimy o dość rzadkich ujęciach. Oto kolejny screencap:

Kemtox, wybacz, że Ci przerwę, ale mam pewne pytanie.

Screen który pokazałeś zawiera pewien szczegół, który dosyć rani ów ujęcie.

Nie przeszkadza Ci, że prawa linia pyska wychodzi poza lewą linię prawego oka?

Kurczę, tak poza moim narzekaniem.

Rzadko się widuje uchichraną Celestię. Ten calutki odcinek tak mnie ucieszył. Zacieszona Celestia jest ZAWSZE na propsie.

Screen jest miodny!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemtox, wybacz, że Ci przerwę, ale mam pewne pytanie.

Screen który pokazałeś zawiera pewien szczegół, który dosyć rani ów ujęcie.

Nie przeszkadza Ci, że prawa linia pyska wychodzi poza lewą linię prawego oka?

Kurczę, tak poza moim narzekaniem.

Rzadko się widuje uchichraną Celestię. Ten calutki odcinek tak mnie ucieszył. Zacieszona Celestia jest ZAWSZE na propsie.

Screen jest miodny!

 

Trochę nie wiem o co chodzi, ale chyba się domyślam. Nie, nie przeszkadza. Oczy i rzęsy w serialu często mają błędy graficzne, a mniejsze oko w ujęciu półprofilowym jest jakby na środku pyska. To i tak o lata świetlne bardziej estetyczne od (prawdopodobnie) czteroocznej Peppy. Tutaj małe...coś. Nie pytajcie skąd:

 

899156__twilight+sparkle_princess+celest

 

"Kemotx, no i po co zamieniłeś się ciałami z Twilight? Przez to patrzenie na moje nozdrza z twojego rogu wystrzelił jendnorożcowy majonez..."

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII


"Kemotx, no i po co zamieniłeś się ciałami z Twilight? Przez to patrzenie na moje nozdrza z twojego rogu wystrzelił jendnorożcowy majonez..."

Piękne :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na dobre zakończenie dnia...

 

897415__safe_twilight+sparkle_princess+c

 

"No nie wiem, ślub...podróż...jestem chyba zbyt młoda."

 

"Ależ Twilight. Kiedy razem w łóżku spędzimy noc i poznasz dobrze mój pysk, z pewnością polubisz me gluty"

 

"No dobrze, w końcu jesteś tak łagodnym kucy-GLUTY?!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemotx...to już jest lekka przesada  :fluttercry:

 

Pyski są urocze, ale te śluby, łóżka, majonezy i eee gluty (srsl?) zaczynają mnie przerażać...

 

No przyznaję, chyba może przesadziłem z tymi glutami. Coś lżejszego:

 

877841__safe_princess+luna_animated_scre

 

"Kiedyś tak dużo podwójnych nozdrzy miałam, a teraz tylko mała scenka...jaka ze mnie biedna mała Luna..."

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...