Skocz do zawartości

[Gra] Wodospady Cienia


Shine Star

Recommended Posts

- Szkoda, bo jesteś najładniejszą dziewczyną jaką tu spotkałem, zdecydowanie też najlepiej mi się z tobą gada. - powiedział uśmiechając się. - A może dasz się na coś zaprosić, hm? - zapytał. 

Edytowano przez Mephisto The Lone Wanderer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Na pw pisałaś mi, że jest już po. Cóż może chodziło o coś innego. Tak czy inaczej usunąłem tamtego posta a tu jest ten, który powinien być. Przepraszam za zamieszanie.))

 

Faran nie zauważył na początku chłopaka. Dopiero, kiedy ten zapalił rozejrzał się i dostrzegł go.

- Palenie szkodzi - Powiedział z lekkim uśmiechem patrząc na Fenrira. Nie podnosił się z ziemi. - Pełnia blisko co? - Popatrzył w stronę szkoły. - Mam nadzieję, że pozostałym nie odbije za bardzo. Bo inaczej będzie nie wesoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicole zajrzała do rękawa swojej bluzy.

- Czasem trzeba jednak posiedzieć trochę w samotności. W sumie to nie mam pewności czy przebywanie z innymi będzie miało na mnie dobry wpływ, w końcu nikt jakoś nigdy nie palił się do tego żeby ze mną przebywać więc jestem przyzwyczajona do samotności. - powiedziała z lekkim uśmiechem i wzruszyła ramionami po czym skierowała się do wyjścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W porządku. Dzięki za miło spędzony czas cukiereczku. - powiedziała po czym pocałowała go w policzek. - Jeśli będziesz czegoś potrzebował to daj znać. A no i musisz też zapamiętać, nigdy mi nie ufaj nie ważne kim bym dla ciebie była. - powiedziała, uśmiechnęła się do niego i poszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No i co wampirku? Naprawdę chcesz mi ufać? To chyba trochę nie zbyt słuszne z twojej strony. - mruknęła Nicole pod nosem tak żeby nie obudzić chłopaka po czym zaśmiała się praktycznie bezgłośnie. Sięgnęła ręką do jego twarzy po czym delikatnie pogładziła go po policzku. - Jesteś słodki. - szepnęła i uśmiechnęła się pod nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...