Skocz do zawartości

Szukam kogoś do rozmowy...


Gość

Recommended Posts

Witajcie!

Po mojej głowie panoszą się myśli: zarówno negatywne, jak i... dobra w sumie omińmy to.

W moim trudnym stanie potrzebuję kogoś do wygadania się, wyżalenia się i takie tam, tak więc założyłem ten temat.

A żeby nie być egoistą, pozwalam każdemu podpiąć się pod ten temat i napisać swój własny post o tym, że by się z kimś porozmawiało, ale nie wiadomo z kim.

Tak więc niech każdy napisze, gdzie jest dostępny, a ktoś na pewno z nim porozmawia.

Tak więc zacznijmy ode mnie

Jestem dostępny na steamie pod nickiem "Saint Isaac" albo na GG (54042995). Potencjalny rozmówca nie może narzekać na moje narzekania ( (͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz musi pogodzić się z moim specyficznym stylem pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Szukam kulturalnej osoby, z którą mogłabym podyskutować na temat książek, w szczególności o "Nocnym Locie" de Saint-Exupery i/albo "Pikniku na Skaju Drogi" braci Strugackich. Mój gust literacki jest dość rozległy, jednak preferuję klasykę i fantasy, część sci-fi. Dużo żadziej noe=we i popularne książki typu "Percy Jackson" albo "Harry Potter". Może ktoś się zgłosi? Najchętniej pogadam po prostu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...