Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest

Szukam kogoś do rozmowy...

Recommended Posts

Guest

Witajcie!

Po mojej głowie panoszą się myśli: zarówno negatywne, jak i... dobra w sumie omińmy to.

W moim trudnym stanie potrzebuję kogoś do wygadania się, wyżalenia się i takie tam, tak więc założyłem ten temat.

A żeby nie być egoistą, pozwalam każdemu podpiąć się pod ten temat i napisać swój własny post o tym, że by się z kimś porozmawiało, ale nie wiadomo z kim.

Tak więc niech każdy napisze, gdzie jest dostępny, a ktoś na pewno z nim porozmawia.

Tak więc zacznijmy ode mnie

Jestem dostępny na steamie pod nickiem "Saint Isaac" albo na GG (54042995). Potencjalny rozmówca nie może narzekać na moje narzekania ( (͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz musi pogodzić się z moim specyficznym stylem pisania.

Pisać do mnie kto chce ile chce- Firstu zaprasza.

Jak ktoś woli GG od PW to w profilu.

PS: Jak nie odpisuje oznacza to, że aktualnie siedzę w pracy.

Edited by 1stChoice

Jak ktoś chce pogadać, to ja chętnie. I tak nie mam co ze sobą robić :D

GG w profilu, nick na steam taki, jak tu.

Wysłano przez Tapatalk.

Szukam kulturalnej osoby, z którą mogłabym podyskutować na temat książek, w szczególności o "Nocnym Locie" de Saint-Exupery i/albo "Pikniku na Skaju Drogi" braci Strugackich. Mój gust literacki jest dość rozległy, jednak preferuję klasykę i fantasy, część sci-fi. Dużo żadziej noe=we i popularne książki typu "Percy Jackson" albo "Harry Potter". Może ktoś się zgłosi? Najchętniej pogadam po prostu na forum.