Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V: Skyrim


RedSky

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nikt jeszcze nie poruszył jakże ważnego (szczególnie dla Polaków) tematu, którym jest mianowicie dubbing. Otóż mi dubbing jak najbardziej podpasował. Wszystkie głosy pasują do postaci idealnie (przynajmniej większość), lecz stało się coś... Przez co przełączyłem się na wersję kinową... A mianowicie chodzi o bardów. Osobom, które grały nie trzeba chyba niczego tłumaczyć :D Gdy to usłyszałem w jednym momencie cały Skyrimowy klimat ze mnie opadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O, temat o Skyrimie. Fajnie. Nie lubię Skyrima. Jest taki jakiś... no nudny jest po prostu. Walka taka sobie, fabuły nawet nie pamiętam, grafika ujdzie, mnóstwo łażenia. Ech. Nawet mody z kucami nie ratują tej gry na tyle, by była warta swojej ceny, a tanieć uparta nie chce. Zachwyty niezasłużone. :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja jeszcze w Akademii Bardów nie byłem , jakoś nie widzę niczego niesamowitego w graniu na lutni/flecie. Wole wyzwalać Skyrim spod władzy Cesarskiej, naprawdę polecam wykonywanie zadań od Gromowładnych. Ja mogę np kupić sobie domek w Wichrowym Tronie , chociaż cena 12 000 monet odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebk, nie graj w Obliviona dopóki nie staniesz się fanem TES, bo się zrazisz.. :( Z tych co grałem, dla mnie Oblivion jest najsłabszy, naprawdę kiczowaty (taka moja subiektywna opinia. Weź zagraj w Morrowinda :D). (grałem w 3,4,5 ze wszystkimi dodatkami, no i planuję jakoś 1 uruchomić na siódemce, dam radę :D)

Jeśli chcesz, to mogę Ci szepnąć na PM w jaki sposób uruchomić TES I: Arena. Wbrew pozorom zabawy dużo nie ma.

BTW, pytanie jedno dotyczące konsolowych wersji Skyrima.

Jak się celuje z magii, albo łuku, to jest jakieś wspomaganie, czy trzeba tą gałką precyzyjnie wycelować?

Jak na X360 miałem maga to najpierw musiałem nauczyć się dobrze władać analogami. Właśnie. Trzeba precyzyjnie celować, co jest okropnie ciężkie do wykonania gdy chcemy kogoś zestrzelić z daleka, a ten ktoś się na dodatek wierci tu i tam. Z łukiem jest to samo. Dopiero gdy świetnie opanujesz analogi - gra się wtedy tylko "trochę" trudniej niż na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stormcloaks. Po polskiemu - Gromowładni. Co myślicie o najnowszych dodatkach? Ze względu na ostatnie braki monet wynikające z nieróbstwa nie jestem w stanie po nie sięgnąć. Z tego, co widzę na reklamach z X360 to wyszedł ostatnio jakiś DLC urozmaicający grę o rozbudowę domu czy relacji rodzinnych (Genialnie! Smoki i Simsy w jednym). Bardzo mi się to nie podoba. Bethesda znów poczuła smród pieniędzy, których i tak ma obrzydliwie dużo. Dodatek wcześniej - Dawnguard zapowiadał się całkiem nieźle. Grał ktoś? Wydaje mi się, że na nim powinni skończyć dorzucanie "wielkich" dodatków. Chociaż i tak lepsze to niż znana wszystkim zbroja dla konia. Co do DLC dla PC - czemu musieli wszystko wkręcić w ten okropny Steam? Z drugiej strony nie wiem co o tym sądzić, zawsze trzymałem się tego z daleka. Skyrim głównie porwał mnie na konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Skyrim wielce przypadł do gustu. Szczególnie walka. Nie wiem czemu, po prostu lubię takie klimaty. Przyjemne levelowanie, zabijanie z ukrycia, lanie się z wrogów przez ich tępotę. Później jeszcze zagłębianie się w historiach pobocznych. Gdyby nie błąd niepozwalający mi grać dalej dałbym 10\10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emronn, w dodatek nie grałem, ale Bethesdzie za to co ostatnio robią dałbym najwyżej przez łeb.. Ostatnio im się tak poprzestawiało w głowach, że kompletnie mają chyba w poważaniu fanów i klientów na których w końcu zarabiają... Patrząc na Dawnguard... Zrobili miesięczny okres Dawnguard tylko na xboxa, z tego co pamiętam to 'Na PC będzie jak będzie', potem z dnia na dzień zapowiedzieli że ma niedługo być i wyszedł w końcu.. Tak pomotał grę, że mało tłumaczeń jest i jak się chce grać na obcojęzycznych wersjach to tylko pirat :/ A ostatnie małe DLC (chociaż nie jestem pewien czy to prawda) podobno wzięli sobie po prostu pluginy modderów za dużo przy nich nie zmieniając i dali do sklepu steam..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem w dodatek ale opinie są o nim mieszane. Mam nadzieję , że jest to pełnoprawny dodatek a nie tylko zwykły chwyt na kasę. Czytałem recenzję w CDA i redaktor dał wysoką ocenę choć ostrzegał, że DLC to około 10 godzin dodatkowej zabawy i głównie misje podoczne których nawet nie zauważymy jeżeli nie będziemy gadać ze wszystkimi i czytać wszystkiego. Zainteresowała mnie postać Łowcy Wampirów ze względu na moje przynależenie do Towarzyszy ( if you know what I mean ). Przydatne mogą się okazać też kusze ale podejrzewam, że zrobiono albo nowe drzewko umiejętności specjalnie dla nich albo zmodyfikowano drzewko "łucznictwa". Może się to nie okazać dobre dla np. postaci z 40 lvl. Ogólnie to jestem na tak i może się zbiorę i odłożę trochę na dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to są 2 dodatki jeden jeszcze nie wyszedł ale już są zdjęcia i filmy: Heartfire i Dawnguard , w Heartfire możemy zbudować i zaprojektować swój własny dom brzmi banalnie co? Ale Bethseda się postarała mamy stojaki na zbroje , możliwość hodowania rośli , gabloty , winnice naprawdę zrobili takie małe Simsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że Lukpik ma rację: Na bieżąco śledzę produkcje z serii ( jestem fanem ) i wiem, że jest tylko jeden dodatek do Skyrima. Heartfire może być modyfikacją ale niczym więcej. Co do jego treści to "Usimsowienie" TES:S może wspomóc fanów obu gier i pomóc we wczuciu się w postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...