Skocz do zawartości

[Dyskusja] CMC - uczennice Luny


Recommended Posts

To jest bardzo ciekawe ^^ Też to zauważyłam. Podobnie jak Celestia uczy mane6 przyjaźni, tak samo może i Luna uczy CMC w swój enigmatyczny sposób. Mam nadzieję, że tak, bo może coś w końcu ciekawego będzie z naszą księżniczką księżyca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to może mieć związek z tym, że cała trójka wkrótce otrzyma swoje znaczki. Przynajmniej taką mam nadzieję. Więc w pewnym sensie czyni to Lunę ich mentorką, w końcu ona sama miała wcześniej problemy z identyfikacją oraz akceptacją swojego przeznaczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna miała problemy z indetyfikacją swojego przeznaczenia ? Pierwsze słyszę ! Co do akceptacji to tak miała z tym problemy i nie lubiła być w ceniu starszej siostry dlatego świetnie rozumiała Sweetie i postanowiła pokazać jej  do czego może doprowadzić ten rodzaj gniewu a nasz słownik tą lekcję zrozumiał dobrze, bo potem chciała naprawić swoją pomyłkę. p za tym czy ktoś zauważyl jak Luna uśmiecha się podczas przemowy AB - to jest ten specyficzny rodzaj uśmiechu który widać u Tii chyba się ze mną zgodzicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sądzę, że nie. Serial ma swoje etatowe postacie, które pełnią w historii określone funkcje. CMC jako dzieci to... po pierwsze dzieci, a po drugie wzory do naśladowania w kwestiach jak należy dorastać. Widzowie oglądając ich perypetie uczą się na ich błędach. Twórcy znaleźli bardzo fajny sposób, jak pokazać porady jak radzić sobie z różnymi problemami związanymi z dorastaniem, czyli szukanie tożsamości, życie w cieniu starszego rodzeństwa i szukanie autorytetów. te problemy w przypadku Mane 6 byłyby nieco zwietrzałe, a wobec CMC wydają się akuratne. Pomysł, aby je rozwiązywać dzięki Lunie, w krainie snów, to bardzo dobra koncepcja, ale nie doszukiwałbym się w tym jakiegoś drugiego dnia, bo nic na nie nie wskazuje. Idea, że CMC to takie dubleki Mane 6 i dziedziczki Elementów Harmonii to wymysł fandomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Spidi racja, ale cczy nie Byłooby fajowosko gdby cmc miały swego senpai, który czasem  ich wspomaga, co by nie powiedzieć Luna ma spore doświadczenie, w dorastaniui miała okres niepewności okres buntu i  akceptacji, a  tak  slni odberam Lunę nie jako Sensseileśtię, która ma swoich padawanów lecz tak jak Anakin traktuję Asokę Tano :)

Edytowano przez Out of Odder Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę Spidi i taką wersję Relacji Luny z :cmc: aprobuję, choć wiem że w fandomie przeważa wersja, w której :luna: wsadzają w buty :celestia: i każą jej wybierać ucznia, a raczej wybrali jej na uczennicę :scootaloo: ,opierając się tylko na jej fizycznej ułomności i tym, że Pani Nocy jej jako pierwszej udzieliła rady :) Ja szczere mówiąc nie jestem za takim obrazkiem ich relacji, gdyż dowody ns jej poparcie są właściwe żadne, a jak wy widzicie relację Luny z naszym znaczkowym kwartetem :)

Edytowano przez Out of Odder Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...