Skocz do zawartości

Pamiętnik Babs Seed


Recommended Posts

Wpis 1

 

Drogi pamiętniczku dziś zdarzyło się coś niesamowitego - w sumie nie mogę w to uwierzyć, ale to jest jednak prawdą. Pojawił się mój znaczek !! Myślałam że będę musiała czekać na niego długo, ale wczoraj wyszedł gdy postanowiłam zrobić coś ze swoją grzywką, bo trochę mnie denerwowała jej niefrasobliwość już - Więc wzięłam nożyczki i szczotkę biorąc się do dzieła. Po kilku godzinach  spojrzałam w lustro i nagle mój boczek rozbłysnął by  po chwili ukazać parę ślicznych nożyczek 

babs_seed_s_cutie_mark_by_masemj-d8rnkgc

Martwię się  tylko jak na to zareagują dziwczyny, czy nadal bedę należeć do Ligi pomimo tego ? Cóż napiszę list do :applebloom: w końcu z kimś muszę się podzielić tą nowiną :) :

Edytowano przez Out of Odder Zandi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Wpis 2      

 

W nocy przyśnił mi się dziwny sen - byłam w Ponyvile, ale wszyscy patrzyli na mnie z niechęcią, lecz nie to było najgorsze. Uniakjać wzroku mieszkańców skierowałam sie do "naszej" siedziby pędziłam tam z nadzieją, że  przynajmniej moja kuzynka, :sweetie: i :scootaloo: potraktują mnie przyjaźnie - w końcu  należę do Ligi. Zapomniała wtedy że mam już znaczek i otworzyłam drzwi - gdy :spin: tylko mnie zobaczyła to serdecznie uściskała mnie. Myślałam że Scoots i Sweetie zrobią podobnie ale jedyne cym mnie obdarzyły to dziwne spojrzenie tak jakbym  nie powinna tu być, Potem kuzynka wzięła mnie na stronę i powiedziała to co przeczuwałam - że nie należę już do ligi bo mam znaczek. Przybiło mnie to okropnie, :spin: usiadła obok mnie równie załamana pozwoliłyśmy sobie na nawet na krótki płacz.

apple_bloom_and_babs_seed_by_coolez-d5pk

Potem sceneria snu uległa zmianie.Byłam w ciemnym lesie sama a wiatr niósł dziwny głos "Co się stało Babs myślałam ze się cieszysz ze znaczka" . Chciałam uciec od tego głosu jak najdalej, byle tylko go nie słyszeć, lecz gdziekolwiek  poszłam wciąż go słyszałam - szydził ze mnie, drwił, aż w końcu, nie wytrzymałam i krzyknęłam - To nie prawda, kocham swój znaczek, bo jest mój a dziewczyny na pewno mnie nie wyrzucą z Ligi. Wówczas między drzewami zauważyłam kucyka, sądziłam że to mój szyderca ujawnił się, ale kucyk odwrócił się do mnie i z uśmiechem powiedział " Pokonałaś swój strach Baba  jesteśmy z ciebie dumne". Gdzieś słyszałam już ten głos, ale gdzie ? Nie dowiedziałam się, bo obudziłam się  wtulna mocno w swoją przytulankę 

Edytowano przez Out of Odder Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpis 3

 

Dziś dostałam list od Apple Bloom. Okazało się, że nie tylko ja miałam koszmary związne ze znaczkiem - inne też je miały i pojawiała się w nich ta sama postać. Najgorzej potrakotowała moją kuzynkę oferowała jej pomoc, a tak naprawde jej szkodziła, ale na szczęscie uusłyszala ten sam miły głos który dodawał jej siły.  Nie powiedizała mi do kogo należal ten głos jedy co zostawiła to uroczy znaczek tego kucyka 

princess_luna__s_cutie_mark_by_parclytax

A i do listu byla dolaczona paczuszka

present_by_misteraibo-d5d5ume.png

w której była szczotka (dzięki :sweetie:) do włośów zdjęcie Rainbow Dash (ah ta :scootaloo:) i wstążka ( moja kochana kuzynka, zawsze o mnie myśli). Chyba bee musial sie im odwdzieczyć przy najbliższej okazji :)

Edytowano przez Out of Odder Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...