Skocz do zawartości

Hej wszystkim, poznajcie mnie :-).


The Silver Cheese

Recommended Posts

Witajcie. Jestem The Silver i jestem ze Śląska. Może zacznijmy od tego, że jestem fanem Sonica oraz MLP: FiM. W fandomie Sonica siedzę od 3 - 4 lat, ale bronym jestem stosunkowo od niedawna. Wszystko zaczęło się po mojej tegorocznej maturze z polskiego. Jako, że chciałem się odstresować to zacząłem szukać oraz przypominać sobie bajki, które podnosiły mnie na duchu. I tu dziwnym trafem przypomniałem sobie o JJayJokerze i jego zamiłowaniu do kucyków. Postanowiłem zgłębić temat...... . I wyszło na to ze przed maturkami z maty i angielskiego dostarczyłem sobie potężna dawkę śmiechu i pozytywnej energii. I szczerze to pomogło :-). Zobaczyłem filmy MLP: EG oraz Rainbow Rocks. Potem zacząłem zapoznawać się z serialem. I tu się zaczyna jakby to powiedzieć moja przygoda :-D.

Co do mojej osoby to jestem z reguły przyjacielski, szczery i pomocny. Bardzo lubię pograć w dobrą grę - prawie każdy gatunek, jeśli gra mnie zainteresuje. Oraz po maturach zacząłem analizować teksty kultury. Tak zacząłem zgłębiać moje zaciekawienie kucyki, tym serialem, ale także myślałem o filmach i grach - co autor miał na myśli, dlaczego ten motyw jest taki, a taki, itd.. Najlepsze jest to że jestem po mat - fiz - chemię :-D (fizyką jakoś mnie nie przekonała). A tak to uczenie się matmy, chemii było dla mnie bardzo przyjemne i wiele z tego wyniosłem. Jak mam chęci i tzw. "fazę" to bardzo lubię porysować, pooglądać film, pogotować, pogadać z kimś, komuś pomóc.....jest tego więcej, ale wszystko zależy od mojego nastawienia :-).

Także to byłby mój skrócony opis. Jak macie pytania to zadawajcie. Z chęcią na nie odpowiem. Nie ukrywam, że MLP dostarczyło mi wielu doznań oraz pozytywnych wrażeń. No i dużo dobrego słyszałem o tym fandomie :-).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jaskier. Zatem:

1) Z ulubionych gier to Lol, Hots, Freedom Planet, Dust an Elysian Tail, seria Sonica, NFS (najlepsze MW i Carbon), Warframe. Te dla mnie najważniejsze :-).

2) A lubię. Może nie słucham na codzień, ale są przyjemne, wesołe. Jak słucham to czuje klimat miejsca.

3) Za bardzo nie mam sprecyzowanego gatunku muzyki. Słucham tego co mi wpadnie w ucho. No właściwie co mi się spodoba. Ale w większości to Rock, muzyka z lat 70/80. Skrillexu tez słucham. Nawet przekonałem się do utworów z EG: Rainbow Rocks.

4) Aktualnie pije kakao - zawsze każdego ranka :-).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Degtarev

1) Oprócz tego to na pewno wszystkie kreskówki, które były kiedy byłem w podstawówce. Czyli: Król Szamanów, Beyblade, Pokemony, kreskówki z Cartoon Network: Atomówki, Dom dla zmyslonych przyjaciół pani Foster (może z tego Lubie MLP - kto wie), Klan na drzewie... tyle pamiętam.

2) A radio które oferuje cie na forum bardzo mi się spodobało. Może jeszcze nie wnikłem, aż tak żeby już zdecydować, która nuta jest najlepsza, ale radio daje mi sporo inspiracji w czasie rysowania

3) Bardzo. Jest fajna, słucha muzy, żeby odciąć się od świata.. Mi się podoba. W filmach fajnie została przedstawiona - nawet dostała dedykowany kawałek dupstepu 'u na youtubie.

Spoko na wszystko odpowiem. Kościół oraz wybory mnie wzywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Pozwól, że spytam (o ile nie są to tajemnice :D):

Ulubiona postać/odcinek MLP?

Czytasz jakieś książki/fanfiki?

Co planujesz robić teraz, po maturze?

Pozdrawiam i baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej wszystkim. Tak więc po kolei: 

 

1) Ulubiony film?

  

      Trochę tego mam. Na pewno "Iluzja", "21", seria Hobbita i Władcy Pierścieni. Bardzo też mi się spodobała seria "Jak Wytresować smoka". Filmy Studia Ghibli także bardzo lubię - szczególnie te autorstwa Miyazakiego. Te są chyba dla mnie najważniejsze.

 

2) Ulubiona postać/odcinek MLP?

 

       Szczerze polubiłem w tym serialu większość postaci. Tylko dlatego, że autorzy lubią pokazywać ich z różnych stron - bardzo mnie rozbawiła wkurzająca Fluttershy czy sam Discord. Ale tak najbardziej to bym się utożsamiał z Sunset Shimmer - z wrednej, nieczułej osoby stała się miłą i przyjacielską osobą. Bardzo lubię takie kontrastowe postaci w filmach i serialach. Ulubionego odcinka nie mam - wszystkie do tej pory bardzo mi się podobają i pokazują kreatywność twórców.

 

3) Czytasz jakieś książki/fanfiki?

 

        Po lekturach szkolnych - które teraz doceniam za to, że tyle motywów teraz mogę się doszukać w książkach, filmach   - bardzo też lubię czytać też fantastykę i klimaty post apokaliptyczne. Metro 2033 i 2034 Dmitrija Glukovskiego bardzo polubiłem oraz historie napisane w podobnym stylu przez innych autorów. A tak to lubię też sięgnąć po książki inspirowane grami czy coś bardziej dla młodzieży ("Zwiadowcy" na przykład, ale jeszcze nie przeczytałem całej serii). Do fanfików pewnie zajrzę jak nie będę miał co czytać. 


Jedziem dalej: 

 

4) Co planujesz robić teraz, po maturze?

 

       Już mam w planach (pod koniec czerwca) polecieć do Irlandii - program Erasmus. A tak to chyba podszkolę skilla w rysowaniu, może też zajmę się grafiką komputerową - studia z takim kierunkiem mnie interesują. Wieleeeeee rzeczy jeszcze mam w planach.

 

5) Organiczna czy nieorganiczna?

 

       Organiczna - bardziej mnie przekonały wszystkie te reakcje związane z alkenami, alkoholami, aminami itp.  

 

 I nie zrażajcie się pytaniami. Wielkie dzięki za nie.  :brohoof:  dla wszystkich.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...