Skocz do zawartości

[Dyskusja - event] "Za co kochamy nasze mamy"


Cipher 618

Recommended Posts

twilight__s_mother_by_cptofthefriendship

Witajcie. Dzień Matki, to jeden z najważniejszych dni w roku. Jak go obchodzicie? Ograniczacie się do życzeń? Kupujecie prezent? W końcu tego dnia, tak jak w Walentynki możemy pokazać, jak bardzo nam na niej zależy. A może uznajecie, że to tylko pusta nazwa oraz doskonała okazja, aby sprzedać więcej kwiatów, czekoladek i innych rzeczy? W końcu nie potrzebujemy "oficjalnego dnia", aby powiedzieć "kocham cię". A może to dzień, w którym możemy pokazać to "bardziej"?

Jakie jest wasze zdanie?
 
Triste... Nie każdy ma mamę... Nie może jej złożyć życzeń
 
Apple Bloom, możesz. Usłyszą to...
 
Dzięki Triste. Wiesz, fajny jesteś. Nigdy tak o tym nie myślałam. Jutro złożę jej życzenia  :OTE2F:   

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat - o ile jestem przy kasie, kupuję Merci (wiadomo co tam jest). Dwa lata temu, "na spółkę" z bratem kupiliśmy telefon, ale to było zupełnie przy okazji. I tak chciałem to zrobić, a że zbliżał się ten dzień... A co do pytania - za to, że po prostu jest. Może to dziwne, ale bardzo często czuję, że rozumiemy się bez słowa. Istny "szósty zmysł".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zrobiłam prezent dla mojej mamy, a jest to wycinanka :3.Każdy z mojej klasy dzisiaj taką zrobił, bo pani nam kazała na plastyce w szkole.Kiedy się pytałam mojej mamy co chce dostać to powiedziała, że największym prezentem jestem dla niej ja i mój brat ♡.Na 15:00 jedziemy do przedszkola mojego brata na przedstawienie z okazji Dnia Matki, mój brat będzie mówił na tę okazję wierszyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...