Skocz do zawartości

witam...


Silicius

Recommended Posts

witajcie jestem silicius(nie ślićus) mam 13 lat i Kuce oglądam od trochę ponad miesiąca a na tę forum trafiłem dzięki koledze.

Moim hobby jest jakakolwiek twórczość(niekoniecznie udana) a mój charakter wedle wszelakich internetowych testów to INTP/INTJ. Ulubionym kucem jest :fluttershy3::aj5: .Lubię książki i ogólnie dobrą fabułę, aktualnie czytam "Muzyka Światła".

pytajcie bo sam nie wiem co jeszcze napisać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj już się witam tylko muze włącze, o już jest git :djpon3: Więc witaj na naszym forum myśle że zostaniesz z nami na długoooo :) Mam to ciebie kilka pytanek :)

1.Grasz w gry jeśli tak to ulubiona gra?

2.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

3.Lubisz DJ-PON3? :untz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też lubię sobie posłuchać muzyki, ale pewnie mamy zupełnie odmienne gusta(STARBOMB, portal songs, openingi, parodie i wieeeele innych)

 

1. moje ulubione gry to są minecraft, mass efect, counter strike 1.6, nexuiz(ten na linuxa nie steam), tomb raider 9 i legend, james bond na ps2. tak naprawdę niewiele gram bo nie mam czasu :crazytwi3: , cały czas zamęczam się maratonami fimów :crazytwi:  i książek :godpony: .

2.nie słuchałem jeszcze zbyt wiele więc powstrzymam się od odpowiedzi.

3.jak wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

wiedz że nie znam swego prawdziwego imienia, Ale od urodzenia zwą mnie Tomasz. A zostanę tu raczej do końca życia bo nie wiem jak można zapomnieć o kucykach.

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do the silver:

1. Na pewno to będzie matrix, atlas chmur, harry potter najbardziej to ostatnią część i wiecej tytułów nie pamiętam a było tego dużo (3 kartony płyt) .

2.seriali to najbardziej lubię stargate sg1, stargate Atlantyda, doctor who, doctor house, sherlock holmes(ten nowoczesny majacy za pomocnika mężczyzne dr. Watson'a), anime no game no life(czekam na drugom serie), anime atak tytanów, zwyczajny serial, pora na przygodę, anime bleach i chyba więcej wyliczać nie będę bo za dużo tekstu się robi.

3. Zainteresowała mnie kreska i fabuła, nie czułem tego zażenowania podczas listów do celestii i to mnie zaintrygowalo. A zauważyłem to kiedy kolega puszczał mi krwawe przeróbki(w tym chyba kilka z tych .mov)i ja zamiast przerażać się to ciekawiło mnie co to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Gry z dobrą fabułą przechodzę zawsze co najmniej raz, co do gameplayu to bez wyraźnego i dobrego celu gra nudzi mi sie po 1/2 godzinach dziennie. A jakie gry lubie Odpowiadalem wyżej.

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: w sumie chyba każeń przekonał się do fandomu poprzez te przeróbki. :TaTds:  , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam INTPa (wiedz jednak, że internetowe testy są średnio miarodajne) :D

Dwa pytania:

Ulubiony odcinek?

Jakie książki/fanfiki czytasz?

Baw się dobrze i zostań na dłużej!

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi cie poznać lepus(tu się kłaniam w brytyjski sposób) . Akurat dla pewności zrobiłem 3 testy w internecie i na podstawie filmu Mirosława zelenta(na youtubie) sam to przemyślałem i wychodzi mi INTP/INTJ.

1. Teraz najlepszy jest dla mnie 1 i 2 odc 2 sezonu(discord!)

2. najczęściej czytam filozoficzne sci-fi(nie wiem czy ktoś inny też to tak nazywa) rzadziej fantasy ale czesto mieszankę obydwu. Fanfika jeszcze żadnego nie czytałem ale w planach mam napisanie wlasnego z udziałem dr. Who(zapomniałem jak nazywa się w słodkiej krainie).

1stChoice: [

60e81a71ae21d5c57bf78cdb5e7ff9cd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...