Skocz do zawartości

Hi, everypony!


Nuri

Recommended Posts

Macie nową osobę w fandomie, yay! Od lat przekonywałam się do tego kroku i w końcu postanowiłam go podjąć. Coś o mnie, tak na dobry początek:

- mieszkam w Warszawie

- mam ćwierć wieku

- lubię piec i rysować

- Rarity is the best pony

 

Jakieś pytania :3?

Edytowano przez Nuri
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Pytanka!

1. Od kiedy oglądasz kuce?

2. Skąd się dowiedziałaś o fandomie?

3. Słuchasz jakiejś muzyki? Jeśli tak to jakiej?

4. Czytasz książki? Jakie?

5. Czy czujesz się gotowa na odpowiadanie na pierdyliard pytań, przy czym połowa będzie brzmiała tak samo?

 

W każdym razie, miłej zabawy na forum życzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Standardowo parę pytań:

Ulubiony odcinek?

Ulubiony antagonista?

Czytasz książki lub fanfiki?

Grasz w jakieś gry? W jaki gatunek najczęściej?

- Rarity is the best pony

A jakże /)

Pozdrawiam i zostań u nas na dłużej ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj~ dawno nie rejestrowała się dojrzała osoba ^^ W sensie mam na myśli powyżej 18 lat, bo z dojrzałością różnie to bywa :rainderp: *patrzy na siebie*

W każdym razie jak zawsze trzeba przywitać nowego gościa pytankami!

1. Upieczesz mi pizzę? :3

2. Jakie dodatki do pizzy lubisz najbardziej?

3. Czytasz książki? Jeżeli tak to jakie?

4. Lubisz szanty?

5. Ulubiony gatunek muzyki.

6. Lubisz grać w gry? Jeżeli tak to podaj ulubioną grę/gry bądź gatunek.

7. Sci-Fi czy Fantasy?
8. Kolekcjonujesz coś?

9. Lubisz Jaskra z Wiedźmina? :3 (nie mnie :v)

10. Byłaś w jakimś innym fandomie niż MLP? Jeżeli tak to jakim?

11. Ulubione zwierze?

12. Co sądzisz o Australii i żyjących tam zwierzakach?

13. Jesteś wrażliwą osobą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :vinylhug: Skoro inni zadali tobie już tyle pytanek,to ja zadam tobie dwa żeby cię nie męczyć :)

1.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

2Lubisz DJ-PON3? :)

No dobra jeszcze trzecie ^^ Upieczesz dla mnie ciacho?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema.

 

 

 

 

Oczywiście musiałem przeczytać "lubię płeć" :rainderp:

 

 

A pieczenie czego ci najlepiej wychodzi? :P

Płeć też nie jest zła :raritylaugh:

Najlepiej piecze mi się serniki, muffinki oraz cupcakes. Zwłaszcza te ostatne! Osobiście uważam, że każde ciasto da się zmieścić w formie na babeczki i ew dodac pasujący krem :soawesome:

 

Witaj!

Standardowo parę pytań:

Ulubiony odcinek?

Ulubiony antagonista?

Czytasz książki lub fanfiki?

Grasz w jakieś gry? W jaki gatunek najczęściej?

A jakże /)

Pozdrawiam i zostań u nas na dłużej ;3

Magical Mystery Cure oraz dwa pierwsze najnowszego sezonu. Oh i Make New Friends, But Keep Discord! I odcinek z Cheesem... Dammit, nie ma jednego ulubionego :fluttersad:

Ulubionym villanem to raczej Discord. Jest uroczym trollem, jak go nie kochać?

Czytam książki, z fanfic'ów to zbieram się (jak sójka za morze) do Fallout Equestria. Poza tym to raz czytałam Cupcakes i tyle.

W gry owszem, pół roku zarabiałam jako tester gier komputerowych. Najchętniej handheldy nintendo, mam parę ulubionych tytułów na PSki, na kompie najwyżej otome ew trzecie Heroesy. Najczęściej RPGi, visual novels, ale nie ograniczam się.

 

Witaj!

 

Pytanka!

1. Od kiedy oglądasz kuce?

2. Skąd się dowiedziałaś o fandomie?

3. Słuchasz jakiejś muzyki? Jeśli tak to jakiej?

4. Czytasz książki? Jakie?

5. Czy czujesz się gotowa na odpowiadanie na pierdyliard pytań, przy czym połowa będzie brzmiała tak samo?

 

W każdym razie, miłej zabawy na forum życzę!

Od dziecka. Wciąż pamiętam jak Applejack była słodka i nieporadna, a jak pojawiały sie problemy to wystarczył kawałek tęczy z naszyjnika, lub podlecenie po zaprzyjaźnioną ludzką dziewczynkę.

Skąd... No, ciężko o nim nie wiedzieć interesując się MLP FiM i posiadając internet. Ale nie widziałam potrzeby interesowania się tematem.

Słucham każdej muzyki, która akurat wpadnie mi w ucho. W tej chwili męczę Winter's F*****d Up, Hairspray movie OST i How Bad Can This Be z Loraxa.

Czytam, najchętniej Kinga, Gaimana, Pratchetta, Lovecrafta, ew coś o nazistach czy wiedźmach.

Tak, kocham to. Chcę tak zarabiać na życie i plastikowe figurki zwierzątek, ale brzydzę się polityki. Nie ma dla mnie miejsca na tym świecie :fluttercry2:

 

Witaj :brohoof:

 

 

Znaczy się, że oglądasz serial od początku?

A znasz też poprzednie generacje MLP?

Tak.

Znam.

Udaję, że pomiędzy GEN1, a GEN4 nic nie było.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj~ dawno nie rejestrowała się dojrzała osoba ^^ W sensie mam na myśli powyżej 18 lat, bo z dojrzałością różnie to bywa :rainderp: *patrzy na siebie*

W każdym razie jak zawsze trzeba przywitać nowego gościa pytankami!

1. Upieczesz mi pizzę? :3

2. Jakie dodatki do pizzy lubisz najbardziej?

3. Czytasz książki? Jeżeli tak to jakie?

4. Lubisz szanty?

5. Ulubiony gatunek muzyki.

6. Lubisz grać w gry? Jeżeli tak to podaj ulubioną grę/gry bądź gatunek.

7. Sci-Fi czy Fantasy?

8. Kolekcjonujesz coś?

9. Lubisz Jaskra z Wiedźmina? :3 (nie mnie :v)

10. Byłaś w jakimś innym fandomie niż MLP? Jeżeli tak to jakim?

11. Ulubione zwierze?

12. Co sądzisz o Australii i żyjących tam zwierzakach?

13. Jesteś wrażliwą osobą?

Jasne, akurat jem domówkę xD

Pieczarki, szynkę, SERRRRRRRRRRRR :evilshy:

BYŁO, nie powtarzam się :P

Nie mam pojęcia co to jest, a jestem zbyt leniwa by googlować.

Każdy jest dobry.

POKEMONY :flutterage:  Zelda, Harvest Moon, Rune Factory, Crash, Spyro, Prof Layton, HATOFUL BOYFRIEND :crazytwi:

Fantasyyyyyy

Karty kucowe, ulubione mangi, filmy Burtona/z Deppem, ładne minerały, pluszaki, książki Kinga.

Wiem co to Wiedźmin. BĄDŹCIE DUMNI :crazytwi2:

Eeee.... chyba byłam, ale nie pamiętam. Zbyt dawno temu.

Kot. Mój kot. Każdy inny też, ale mój jest najlepszy.

NOPELAND :wat:

Chyba tak. Nie wiem. Może... :flutterblush:

 

Witaj :vinylhug: Skoro inni zadali tobie już tyle pytanek,to ja zadam tobie dwa żeby cię nie męczyć :)

1.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

2Lubisz DJ-PON3? :)

No dobra jeszcze trzecie ^^ Upieczesz dla mnie ciacho?^^

W seeeensie kucowej? Teraz to Winter's F***D Up.

Jest urocza i ładna. Nie mój fav, ale warta uwagi <3

Kup składniki to upiekę :yay:

 

Btw kocham te emotki. Będę ich nadużywać, NIE POWSTRZYMACIE MNIE :flutterage:

No nareszcie ktoś mi bliski wiekowo :yay:

1. Czytasz komiksy?

2. Grywasz może w jakieś gry w internetach?

3. Grasz w Pokemony? (serio pytam bo sama jestem zapaleńcem a coś nie mam z kim pogadać)

TAK. Marvel, DC i amerykańskie raczej nieczęsto (nie mam dobrego źródła, ani kasy na kupno :fluttercry2: ), ale mangi częściej.

Grywałam, ale teraz nie mam czasu. Ten miesiąc był bardzo...przełomowy dla mnie.

Tak! Wszystkie części bilion razy. Aktualnie nie mam żadnej kopii (poza tymi na GB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: w sumie chyba każeń przekonał się do fandomu poprzez te przeróbki. :TaTds:  , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony film?

 

Big Fish. Filmy przychodzą i odchodzą, a przynajmniej zachwyty nad nimi. Ale Wielka Ryba to arcydzieło, które wzrusza, bawi i zachwyca mnie za każdym razem.

Yey! A która gra z serii o Pokemonach podoba ci się najbardziej? Grałaś może w Mystery Dungeon? Osobiście uważam te serię za nawet lepszą niż standardowe gry.

 

Każda następna zachwyca mnie coraz bardziej. Jestem żałosna, lecę na takie chwyty jak minimalnie lepsza grafika, czy kolejny klon Pikachu. Grałam w każdego spin offa (z tych oficjalnych).

HI ANON

HI :crazytwi2:

Witaj na forum :pinkie: w sumie chyba każeń przekonał się do fandomu poprzez te przeróbki. :TaTds:  , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

DUH, a kto by jej nie lubił? :pinkie2:

Discord~

Luuuuuuuuuuuuna :lunaderp:  Chociaż Celestia po odcinku z zazdrosnym Discordem jakoś zyskała w moich oczach.

Każda Twilight Sparkle to dobra Twilight Sparkle :5N9ul:

Fanart!

Jak kiedys skonczę odpowiadać na pytania to zwiedze resztę tego miejsca, a może nawet wyruszę w podróż do kuchni po kolację. Może.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh ur a gurrl? Shieet.

 

No to ten. Witam panią na naszych skromnych progach. Forum jest takie sobie, lecz niemal każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zatem baw się dobrze, pamiętaj, ażeby pluć na Inkwizycję [modów] i chwalić Sipera, bo inaczej usunie ci konto.

Tak jest, sir! :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Big Fish. Filmy przychodzą i odchodzą, a przynajmniej zachwyty nad nimi. Ale Wielka Ryba to arcydzieło, które wzrusza, bawi i zachwyca mnie za każdym razem.

Tim Burton? Oj, chyba się dogadamy ^ ^
Witaj zatem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolacji to co najbardziej lubisz wcinać wieczorem? 

Zależy... Najchętniej coś słodkiego, ew jak jestem bardziej głodna to resztki z obiadu lub kanapki. Nic co trzeba byłoby długo robić.

Tim Burton? Oj, chyba się dogadamy ^ ^

Witaj zatem.

To dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. Coś czuje, że do kuchni szybko Cie nie dopuścimy. Pytania ode mnie:

1) Podałabyś jakiś ciekawy przepis na przekąski? - jak czlowiek jest po maturze to powoli mu się nudzi ta wolność. Inni by też skorzystali

2) Co najczęściej rysujesz?

3) Oglądasz jakieś seriale, w ogóle telewizję?

4) Oglądałaś filmy MLP: EG oraz Rainbow Rocks?

Tyle ode mnie. Miłej zabawy na forum i udanych dań w kuchni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. Coś czuje, że do kuchni szybko Cie nie dopuścimy. Pytania ode mnie:

1) Podałabyś jakiś ciekawy przepis na przekąski? - jak czlowiek jest po maturze to powoli mu się nudzi ta wolność. Inni by też skorzystali

2) Co najczęściej rysujesz?

3) Oglądasz jakieś seriale, w ogóle telewizję?

4) Oglądałaś filmy MLP: EG oraz Rainbow Rocks?

Tyle ode mnie. Miłej zabawy na forum i udanych dań w kuchni.

Przekąski? Chyba słodkie, bo poza cukiernictwem to zupełnie nie znam się na kucharzeniu. Mogę ew dać przepis na szybkie, dobre muffinki czy bezy, ale można znaleźć to samo na necie przy minimalnym wysiłku :ohmy:

Najczęściej kuce. Od niedawna wzięłam się za nie na poważnie, wcześniej walnęłam 2-3 fanarty i tyle. Aktualnie najwięcej czasu poświęcam na ask bloga, OCki przyjaciela i character sheety.

Tv ciągle u mnie leci w tle. Osobiście ograniczam się do Investigation Discovery i Crime Investigation. Czesto wyciszam głos i tylko zerkam co tam robią na ekranie. Nie mam jakiś ulubionych serii ani nic. Jak już mnie coś zaciekawi to oglądam na necie.

Tia... Nie były... Erm... Tragiczne? Nie, to zbyt łaskawe stwierdzenie. Ale nie uszkodziły mnie jakoś nieodwracalnie, a piosenki były nawet spoko. Mam nadzieję, że nie będą rozbudowywać tego "ludzkiego" świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...