Skocz do zawartości

No cóż... Powrót?


Discordia

Recommended Posts

Tak, nie było mnie tutaj naprawdę długi czas.

Ale w fandomie ciągle siedzę, głównie rysując dla obcokrajowców. 

A więc nadeszła chwila wielkiego powrotu. Przynajmniej do artystycznego półświatka. Styl mi się zmienił przez te parę miesięcy, a więc i może zainteresowanie wzrośnie. Mam dość szybkie tempo rysowania, więc nie będzie trzeba długo czekać.

oc__quarter_gallon_by_dizcordja-d8ryu9o.

Z tłem, poczeka się z tydzień.

just_oc_by_dizcordja-d8sht6k.jpgBez tła, jakiś tam kolor, czasami nędzne próby cieniowania.

oc__pep_by_dizcordja-d8tyib2.jpg

Nie- kucyki też robię. Tło z tydzień, bez tła kilka dni.

Próbki mej pracy w spoilerze powyżej. Narysuję wam może też człowieka, jestem otwarta na pomysły. Dla treningu narysuję praktycznie wszystko. Jeśli chcecie, by i wasza postać dołączyła do teczki wykonanych przeze mnie prac, piszcie. Najlepiej wrzućcie obrazek, aczkolwiek opis też może być.

Dzięki za uwagę, wasze zamówienia wykonam jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie pisać dwóch postów to napiszę jeden. Musisz trochę popracować nad swoimi pracami, są nieco zbyt kanciaste. A moze inaczej, bo kanciastość na pyszczku tej pierwszej jest urocza, ale widać, że co chwila zatrzymujesz ołówek/kredkę, musisz być bardziej pewna siebie ^^
 
Możesz narysować mojego OCka ponaczowego

coloured_grey_scientist_by_pervkapitan-d

Edytowano przez Jaskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaskier, dzięki. W sumie, nie wiem gdzie dopatrzyłaś ołówek, ale kredka faktycznie miejscami wygląda słabo. Twój OC zostanie narysowany jak najszybciej mogę.

@Uszatka, dziękuję. Rysuję requesty głównie dla treningu, a więc i twój zostanie wykonany w miarę moich możliwości szybko.

@1st Choice. ---> http://dizcordja.deviantart.com<--- tutaj. Bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaskier, dzięki. W sumie, nie wiem gdzie dopatrzyłaś ołówek, ale kredka faktycznie miejscami wygląda słabo. Twój OC zostanie narysowany jak najszybciej mogę.

@Uszatka, dziękuję. Rysuję requesty głównie dla treningu, a więc i twój zostanie wykonany w miarę moich możliwości szybko.

@1st Choice. ---> http://dizcordja.deviantart.com<--- tutaj. Bardzo dziękuję.

 

Dzięki, pooglądam sobie.

 

Watch ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...