Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kuce to raczej rzadko, nie wykraczają poza wymiar bazgrołów na kartce w kratkę.

Deviant i owszem, jest, ale aktualizowany to on był pierdylion lat temu ostatnio, jak jeszcze dinozaury żyły.

Znaczy tak w przybliżeniu ze dwa miesiące temu.

http://oksymoron31.deviantart.com/gallery/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba komentowałam w poprzednim temacie...ale co tam! Powtórzę się: twoje prace są nieziemsko piękne. Z tych, które tu przedstawiłaś najbardziej spodobała mi się kobieta z sową. Piękna kreska~ 

Ale praca namalowana na drewnie jest również godna podziwu. Nie żeby reszta nie była. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

@Arcybiskup z Canterbury eliminuje konkurencje, zanim ta zdąży się wgl. rozwinąć w zalążku, publikując swe prace i wprowadzając ich w depresje, która po długim czasie doprowadza ich do ostatecznego rozwiązania jakim jest samobójstwo. Tak właśnie spełnia ona swoje sadystyczne żądze i zboczenia. Przy czym ma dalej czyste ręce, 

 

Jeżeli myślisz, że dasz radę zapobiec jej planom to tu mam jedno ostrzeżenie. Ona chodzi na ASP i spełnia się jako artystka, ale w wolnych chwilach ( i jako plan B) interesuje się polityką. Każdy wie, że niespełnieni malarze są złymi politykami. 

 

Jedyne co nam pozostaje, to podziwiać jej prace. Jak dla mnie jesteś Artystką pełną parą, naszym forumowym Zdzisławem Beksińskim, bo myślę że się nim inspirujesz, w dobrym guście.,Jesteś twórcą zupełnie innej klasy i nikt na forum nie ma do cb. startu, dlatego porównywanie jakiekolwiek byłoby głupotą. 

 

Na koniec dodam, niszcz innym marzenia z moim błogosławieństwem. (A to coś daje,  +10 do siły i + 20 do RiGCz-u ) 

 

 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Lemi napisał:

Słuszne wezwanie o atencję, bo jest co oglądać

 Dziękuję.

 

godzinę temu WilczeK napisał:

@Arcybiskup z Canterbury eliminuje konkurencje, zanim ta zdąży się wgl. rozwinąć w zalążku, publikując swe prace i wprowadzając ich w depresje, która po długim czasie doprowadza ich do ostatecznego rozwiązania jakim jest samobójstwo. Tak właśnie spełnia ona swoje sadystyczne żądze i zboczenia. Przy czym ma dalej czyste ręce, 

 

Jeżeli myślisz, że dasz radę zapobiec jej planom to tu mam jedno ostrzeżenie. Ona chodzi na ASP i spełnia się jako artystka, ale w wolnych chwilach ( i jako plan B) interesuje się polityką. Każdy wie, że niespełnieni malarze są złymi politykami. 

 

Jedyne co nam pozostaje, to podziwiać jej prace. Jak dla mnie jesteś Artystką pełną parą, naszym forumowym Zdzisławem Beksińskim, bo myślę że się nim inspirujesz, w dobrym guście.,Jesteś twórcą zupełnie innej klasy i nikt na forum nie ma do cb. startu, dlatego porównywanie jakiekolwiek byłoby głupotą. 

 

Na koniec dodam, niszcz innym marzenia z moim błogosławieństwem. (A to coś daje,  +10 do siły i + 20 do RiGCz-u ) 

 

 

 

Hola, hola, nie chodzę na ASP. I nie jestem forumowym Beksińskim, tylko forumowym Arcybiskupem/Oksymoronem i wolę, żeby tak zostało. Nie chciałabym, żeby ktoś mnie zadźgał nożem we własnym mieszkaniu. (Nie inspiruję się Beksińskim, chociaż wiem że patrząc na Głód trudno w to uwierzyć. Wszystko to wymyśliłam w mojej własnej, ciasnej puszce mózgowej bez udziału Beksińskiego. Ani starszego ani młodszego).

 

Czuję się... zbulwersowana. Bo ujawniłeś całemu światu moje diabelskie zamiary i tak być nie będzie. Na szczęście zagląda tu tak mało ludzi, że obawiam się, że mnie ni powstrzymasz, Wilczku. *Tu wstaw błyskawicę i grzmot*

 

Dziękuję.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
Dnia 6.01.2018 o 14:20, Pingwinek Mroźny Caluś'a napisał:

Wspaniała praca!

 

Uracz nas większą ilością takich prac, bo aż oko się cieszy, gdy spogląda na takie perełki. <3

 

Bardzo dziękuję! 

Tymczasem kolejna praca - nieudana próba narysowania czegoś, co nie jest martwe. 

 

Spoiler

k-knefel-niwim.jpg?1518535385

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...