Skocz do zawartości

Przydziel kosmitę do użytkownika


Sowenia

Recommended Posts

Już kiedyś była taka zabawa w dziale, ale została usunięta. Teraz pojawia się ponownie. W nieco innej formie. 

 

Tak, podarujemy sobie kosmitów z uniwersum Doctor'a Who, a zamiast tego użyjemy różnych stworów wpasowujących się w klimat Sci-fi. 

Zasady są proste. Podaję wam obrazek kosmity, a wy przypasowujecie do niego jakiegoś użytkownika forum. 

Miło by było jakbyście podali powód, ale nie musicie tego robić. 

 

Wszystko jasne? Pewnie, że jasne~ 

Zatem zaczynamy. 

 

 

wurm_by_igorkieryluk-d6dg67u.jpg

 

Kogo według was przypomina ta poczwara? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar84, przedzierający się przez dział opowiadań w poszukiwaniu ofiary, znaczy się, pilnujący, aby wszystko było zgodnie z regulaminem :)

Ewentualnie, ten sam Dolar84, po przeczytaniu któregoś tam z rzędu opowiadania konkursowego, doprowadzony do furii leżącą i kwilącą z cicha stroną techniczną oraz fabułą i klimatem porywającymi niczym wyschnięta rzeka.

 

Takie moje pierwsze skojarzenie. Sam nie wiem, skąd przyszło mi do głowy :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar84, przedzierający się przez dział opowiadań w poszukiwaniu ofiary, znaczy się, pilnujący, aby wszystko było zgodnie z regulaminem :)

Ewentualnie, ten sam Dolar84, po przeczytaniu któregoś tam z rzędu opowiadania konkursowego, doprowadzony do furii leżącą i kwilącą z cicha stroną techniczną oraz fabułą i klimatem porywającymi niczym wyschnięta rzeka.

 

Takie moje pierwsze skojarzenie. Sam nie wiem, skąd przyszło mi do głowy :D

 

Bracie...przyznam, że twoje skojarzenie jest pełne...mocy, wow  :fluttershy3: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje przydzielić tego ksenomorfa do Cahan. Jej drapieżna i natura sprawia, że każdy, nawet zawzięty pisarz potrafi rzucić klawiaturą o ścianę, gdy ta "przeklęta" istota zacznie wytykać mu błędy i poprawiać wszelkie nieprawidłowości związane z budową kucyków. Każdy, kto zobaczy ją przeglądającą jego dokument, wie że jego czas nadszedł, że nigdzie się nie ukryje przed jej opinią.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...