Skocz do zawartości

Nowy na forum.


Michał Mac

Recommended Posts

Nazywam się Michał. Stary człowiek w fandomie, nowy na forum. Mam nadzieję, że dobrze kombinuję by założyć post powitalny. Spóźniony, ale jednak jest. Dzień dobry!
Trochę trzeba przyozdobić moje powitanie, nie wiem, emotikony i kolory.  :rd2:

Najbardziej lubię Rainbow. :lazyrainbow:
Zapoznałem się z qcykami w 2012.

 

I tyle. Nie wiem co dodać.

Siedzę na tygodniu około 15., w weekendy wieczorami.
Jakby były dwa takie posty proszę wybaczyć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Degtarev

Siemanko :brohoof: Myśle że zostaniesz z nami na długo :) A teraz pytanka ale tylko dwa :)

1.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

2.Lubisz DJ-PON3? :djpon3:

Chyba tak dobrze by było odpowiadać, w tym stylu, tak mi się zdaje... Czy może nie? :/
1. Chciałbym złapać jakieś utwory, ale mi to nie wychodzi  :fluttercry2: Jak jakieś kiedyś posłuchałem to mi się podobały raczej, ale wiesz jak to jest z muzyką; nie wszystko jest fajne. Ja słuchałem Knife Pony - Scootaloo's Lessons
2. Raczej tak, ale nie specjalnie.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witamy. Coś jakąś tabule rasę masz na profilu, ale to nic. Pytania:

1) Co jeszcze robisz w wolnym czasie poza graniem?

2) Oglądałeś filmy MLP:EG i Rainbow Rocks?

3) Jakieś ulubione filmy, seriale (poza MLP) ?

 

Tyle ode mnie. Baw się dobrze i..... no baw się dobrze i poznawaj ciekawych ludzi.  :brohoof: . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć :priesthug:

 

 

Najbardziej lubię Rainbow. :lazyrainbow:

 

Już mieliśmy okazję się o tym przekonać.

 

Mam dwa pytania:

 

1. Co najbardziej lubisz w MLP ( poza Rainbow )?

 

2. Lubisz dyskusje?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja też mam kilka pytań: a

Czy obiecujesz wielbić i szanować, oraz w co 2 piątek odmawiać modlitwę do arkadiusza fuksa?

Jakie jest twoje hobby?

Ulubiony gatunek muzyczny?

Jakie gry lubisz? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arkadiusz fuks

Czy obiecujesz mnie wielbić i miłować?

Haha. Raczej nie.

 

@Lepus

Witaj na forum. Parę pytań ode mnie:

Jak dowiedziałeś się o MLP i fandomie?

Ulubiony antagonista i odcinek?

Czytasz książki/fanfiki?

W jakie gry grasz?

 

Tyle, baw się dobrze :D

Hi!
1. O MLP (a raczej Rainbow Dash) dowiedziałem się z avatara kolegi. :rd10:  Potem powiedziałem... wiecie co- a czemu nie.
Co ciekawe (ta jasne) pamiętam doskonale tę myśl: "jeżeli ona nie będzie główną bohaterką to zrezygnuję z oglądania".  Ale RD jest mane6, a na pozostałe kucyki gdzieś po 10. odcinku (po kolei wszystko) dopiero spojrzałem, że są inne postacie. Wow.
A o fandomie domyśliłem się i zobaczyłem po: tłumaczeniu odcinków (kto by chciał to robić), po komentarzach, po stronach internetowych.

2. Odcinek 4 sezon 4. Tak się zdaje. Bo dużo RD i akcji. :rd6: 
Antagonista? Teraz już nim w sumie nie jest. Czyli Discord.
3. Czytałem, proszę o drobną pomoc- znacie jakieś ff o RD, gdzie nie jest homo, psychopatką itd., a fabuła jest wporzo?
Książki? Lektury szkolne jeśli o to chodzi. Rzadko coś czytam.

4. W gry, których liczba nie może przekroczyć 3. (if you know what I mean), w Minecrafta, stare NFS, Hitman, AC, GTA stare itd.

 

@The Silver

No witamy. Coś jakąś tabule rasę masz na profilu, ale to nic. Pytania:

1) Co jeszcze robisz w wolnym czasie poza graniem?

2) Oglądałeś filmy MLP:EG i Rainbow Rocks?

3) Jakieś ulubione filmy, seriale (poza MLP) ?

 

Tyle ode mnie. Baw się dobrze i..... no baw się dobrze i poznawaj ciekawych ludzi.  :brohoof: . 

Jaką rasę?
1. Hm... I siedzeniem na telefonie? Hm... I oglądaniem MLP? Hm... Mało rzeczy. Tyci czytam, trochę wychodzę na dwór z kolegami pograć, trochę zacząłem rysować kucyki dzięki mojemu koledze... Ogólnie muszę też dbać o szkołę, by mieć jednak dobre te stopnie.
2. Oglądałem oba. Z początku nic o tym nie wiedziałem, Mystheria22 coś wrzuciła, myślałem, że to coś od fandomu. Potem zobaczyłem, że jest ciut długie oraz to, że jest podpis na wstępie Hasbro. Dobrze oceniam EG.
3. Avatar, Terminator, Pingwiny z Madagaskaru, Transformersy.
Dzięki.
 

@Radmor

Siema :rdhug:

 

Skąd jesteś?

Jestem człowiekiem, który nie zbyt bardzo chce podawać taką informację publicznie, do "obcych". Z województwa mazowieckiego.

 

@Phoenix13

No cześć :priesthug:

 

 

Już mieliśmy okazję się o tym przekonać.

 

Mam dwa pytania:

 

1. Co najbardziej lubisz w MLP ( poza Rainbow )?

 

2. Lubisz dyskusje?

Witaj!
A jakże. :rd2: 
1. Hm... Jest jeszcze Rarity i Twi. Ale nie lubię ich aż tak bardzo jak RD. :rd:

2. Lubię, od niedawna (październik).
 

@BlackHawk

Siemka ja też mam kilka pytań: a

Czy obiecujesz wielbić i szanować, oraz w co 2 piątek odmawiać modlitwę do arkadiusza fuksa?

Jakie jest twoje hobby?

Ulubiony gatunek muzyczny?

Jakie gry lubisz? 

1. A jaka to modlitwa? Arkadiuszu nasz na mlppolska...?
2. Hobby. Szczerze nie mam nic. Wszystko po trochu, rysować, pisać, ćwiczyć, grać (najwięcej). No i siedzieć w fandomie.
3. Może uwierzysz, może nie. Nie mam. Po prostu jak coś leci to albo lubię albo nie.
4. Wymieniłem już wcześniej, zobacz sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj~ Wybacz, że tak późno cię witam, ale zapomniałam  :crazytwi3:

My już się poniekąd znamy, choć może z nie najlepszej strony. Zatem jeszcze raz: witaj na forum i baw się dobrze~! ^^ Nie przejmuj się Arkadiuszem, on jest taką naszą pocieszną maskotką/trefnisiem i lubi sobie pożartować. 

 

1. Lubisz sowy? 

2. Masz ulubioną księżniczkę? 

3. Czytujesz czasem książki? 

4. Grywasz w gry komputerowe? Albo konsolowe. 

5. Lubisz arbuzy? 

6. Masz ulubionego backgroundowego kucyka? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka

Witaj~ Wybacz, że tak późno cię witam, ale zapomniałam  :crazytwi3:

My już się poniekąd znamy, choć może z nie najlepszej strony. Zatem jeszcze raz: witaj na forum i baw się dobrze~! ^^ Nie przejmuj się Arkadiuszem, on jest taką naszą pocieszną maskotką/trefnisiem i lubi sobie pożartować. 

 

1. Lubisz sowy? 

2. Masz ulubioną księżniczkę? 

3. Czytujesz czasem książki? 

4. Grywasz w gry komputerowe? Albo konsolowe. 

5. Lubisz arbuzy? 

6. Masz ulubionego backgroundowego kucyka? ^^

Witam w innych okolicznościach. :rdhug:  Tym razem nie będziemy się kłócić o zachowanie Rainbow i inne pobliskie temu tematy. :rainderp: 
1. Nie mam zdania, niech żyją sobie nam. A jeśli chodzi o ich ochronę, bo są zagrożone czy coś to jak najbardziej.
2. Ulubiona księżniczka. Luna. Hm... Twi też jest księżniczką... Ale niech już będzie, że Luna.
3. Lektury. Wiem, że książek jest wiele, ale nie czytam ich bardzo. Czytać lubię, ale przydałyby się dobre i ciekawe książki do tego.
4. Grywam. Stare GTA, Minecraft, Half-life, Hitman, stare NFS, nienajnowsze asasyny. :rd7: 
5. Nie. Lubię prawie wszystko, ale arbuzy nie.
6. Kucyka tła? Nie. Ale jeśli chodzi o nieczęste postacie- Daring Do i Spitfire. Ha, takie proste do odgadnięcia?
Nie wiem co ludzie lubią w Derpy.
A ja mam pytanie do Ciebie: co najbardziej lubisz w [podać nazwę ulubionej postaci tutaj]? Charakter? Wygląd (jak tak to co konkretnie, jakbyś mogła wymienić 1. lub 2. rzecz/y)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam pytanie do Ciebie: co najbardziej lubisz w [podać nazwę ulubionej postaci tutaj]? Charakter? Wygląd (jak tak to co konkretnie, jakbyś mogła wymienić 1. lub 2. rzecz/y)?

 

Nie mam jednej ulubionej postaci. Opiszę trzy, które lubię na niemalże takim samym poziomie. 

 

Whooves - podoba mi się, że został porównany do Doctora Who. Całe to podróżowanie w czasie, nienawiść do gruszek, chęć bycia rudym oraz związek z Derpy i lekka ciapowatość naszego Doktorka (pomimo jego talentu do rozwiązywania problemów) jest bardzo interesująca. 

 

Celestia - poza tym, że jest niezaprzeczalnie piękna lubię ją za dorosłe podejście do władzy, potęgę, dostojność, ale i to, że pomimo wszystkich tych księżniczkowych cech nadal lubi sobie pożartować i bardzo jej blisko do zwyczajnego kucyka. 

 

Sombra - spodobał mi się z wyglądu, ale nie tylko. Uważam, że jego potencjał nie został w pełni wykorzystany i mam pewną teorię co do niego. Kiedyś napiszę o tym fanfika czy coś. Jest tajemniczy, mroczny, groźny...i uwielbiam go w parze z Fluttershy. Poza tym mam słabość do korony~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka

Nie mam jednej ulubionej postaci. Opiszę trzy, które lubię na niemalże takim samym poziomie. 

 

Whooves - podoba mi się, że został porównany do Doctora Who. Całe to podróżowanie w czasie, nienawiść do gruszek, chęć bycia rudym oraz związek z Derpy i lekka ciapowatość naszego Doktorka (pomimo jego talentu do rozwiązywania problemów) jest bardzo interesująca. 

 

Celestia - poza tym, że jest niezaprzeczalnie piękna lubię ją za dorosłe podejście do władzy, potęgę, dostojność, ale i to, że pomimo wszystkich tych księżniczkowych cech nadal lubi sobie pożartować i bardzo jej blisko do zwyczajnego kucyka. 

 

Sombra - spodobał mi się z wyglądu, ale nie tylko. Uważam, że jego potencjał nie został w pełni wykorzystany i mam pewną teorię co do niego. Kiedyś napiszę o tym fanfika czy coś. Jest tajemniczy, mroczny, groźny...i uwielbiam go w parze z Fluttershy. Poza tym mam słabość do korony~

Whooves- Postać fandomu. Ale ok... Zobaczmy- "chęć bycia rudym". Ja (...), serio. Może się wstrzymam z komentowaniem.
Celestia- "niezaprzeczalnie piękna"- a każdy widzi co innego. Dla mnie nie jest AŻ tak ładna. Popatrzmy: RD- piękno chodzące/latające. Czyż nie?
Sombra- "i uwielbiam go w parze z FS". Wy serio chcecie/widzicie wszędzie pary i zakochanych. [alert, próba wkroczenia tematu Tanka i RD]
BO PRZECIWIEŃSTWA, plepleple. NIE ma wszędzie par i miłości, takie jest życie.
end

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy- "chęć bycia rudym". Ja (...), serio.

 

Masz coś do rudych? Bo z tego postu wynika, że tak. 

 

 

 

Popatrzmy: RD- piękno chodzące/latające. Czyż nie?

 

RD mi się nie podoba. 

 

 

 

Wy serio chcecie/widzicie wszędzie pary i zakochanych. [alert, próba wkroczenia tematu Tanka i RD]

BO PRZECIWIEŃSTWA, plepleple. NIE ma wszędzie par i miłości, takie jest życie.

 

Nie uważam, że RD i Tank są zakochani  :ajunsure:

Według mnie jedyna istniejąca miłość to ta na zasadzie przeciwieństw. Jeśli para się nie różni to po iluś tam latach nudzi się sobą i po miłości. A, że nie ma wszędzie par wiem. Co za problem w tym, że ktoś lubi tworzyć pary? :v

 

 

 

Swoją drogą można w tych wątkach powitalnych dyskutować z autorem? Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna. Jeśli nie to niech jakiś mod wygoni nas na pw ^^ 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tworzyć pary w czajniku :rd6:

 

Poza tym witam na forum ^^ Mam nadzieję, że już nie będzie więcej bezsensownych kłótni, a raczej takich, co wniosą coś więcej! W każdym razie zachęcam :3

Pytanka oczywiście ode mnie też dostaniesz.

1. Lubisz szanty? 

2. Jakiej muzyki słuchasz?

3. Ulubione składniki na pizzy.

4. Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś w życiu to...

5. Ulubiony napój.

6. Ulubiony gatunek gier

7. Czy bywały momenty, kiedy RD irytowała Ciebie swoim zachowaniem czy zawsze pochwalasz jej nastawienie i czyny? Oprócz wiadomo jakiego odcinka.

8. Lubisz rysować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka

Masz coś do rudych? Bo z tego postu wynika, że tak.  

 

Nie mam nic do rudych, ale co to za marzenie? Jakieś nienormalne albo tak bezsensowne jak nie wiem, chcę być łysy!! Pff! Jak tak, to czemu sobie nie przefarbuje? Takie trudne? A nie siedzieć i marzyć.
 

 

 

RD mi się nie podoba. 

No widzisz. I tego nie rozumiem.

 

 

Nie uważam, że RD i Tank są zakochani   :ajunsure:

Według mnie jedyna istniejąca miłość to ta na zasadzie przeciwieństw. Jeśli para się nie różni to po iluś tam latach nudzi się sobą i po miłości. A, że nie ma wszędzie par wiem. Co za problem w tym, że ktoś lubi tworzyć pary?  :v

I dobrze.
A miłość to miłość, brak zasad zakochiwania się.
A problemem jest to, że wszędzie tego już za dużo (fandom>shipping, a nie realność). Zobaczmy ile tam jest shippingów RD, Sombry i innych- już za dużo. Nawet już słyszałem o shippingu Rainbow i zlew. Wiesz jak łatwo mnie rozjuszyć? No widzisz. Dlatego też mam focha na shippingi. Ale to już dodatek.
 

@Mistrzyni Jaskier

Ja lubię tworzyć pary w czajniku :rd6:

 

Poza tym witam na forum ^^ Mam nadzieję, że już nie będzie więcej bezsensownych kłótni, a raczej takich, co wniosą coś więcej! W każdym razie zachęcam :3

Pytanka oczywiście ode mnie też dostaniesz.

1. Lubisz szanty? 

2. Jakiej muzyki słuchasz?

3. Ulubione składniki na pizzy.

4. Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłeś w życiu to...

5. Ulubiony napój.

6. Ulubiony gatunek gier

7. Czy bywały momenty, kiedy RD irytowała Ciebie swoim zachowaniem czy zawsze pochwalasz jej nastawienie i czyny? Oprócz wiadomo jakiego odcinka.

8. Lubisz rysować?

Już mistrzyni? Od kiedy to? :rd7: 
[alert, temat Tanka]
Posłuchaj: bezsensowne? Jakoś doszło do sytuacji, gdzie to wy nie widzicie moich argumentów, a ja waszych. Tylko jak? Może dlatego, że nieodpowiednio formułuję myśli? Może źle piszę (nieczytelność)? A może wina nie leży po mojej stronie? Chyba się już nie dowiemy. (...)
koniectegooo
[odalert tematu Tanka]
1. Nie mam nic przeciwko.

2. Co popadnie. Stare piosenki [dzieciństwo], trochę nowych piosenek (jak z RD- im dłuższy kontakt tym bardziej lubię), nawet dubstep.
3. Ser, pieczarki, szynka+ Sos pomidorowy, żaden inny.
4. Daj chwilę. Hm... Ukrycie się przed nauczycielką z całą klasą pod ławkami na leżąco. Albo obejrzenie kucyków. Nie wiem.
5. Sok jabłkowy 100%. Cóż za zbieg okoliczności, prawie niemożliwy. Ale już go lubiłem przed obejrzeniem kucyków, dawno temu. [ :rd2: też lubi sok jabłkowy]
6. Hm... Logiczne. Chociaż i może coś innego. A może strzelanki?
7. Nigdy. Nigdy mnie nie irytowała, nawet w s5e5. A tutaj prostu chcę wywalczyć, że tak naprawdę by inaczej się zachowała. Bo tak by było, ale ktoś coś pomieszał i wyszło co by nie wyszło.
Nie zawsze jej czyny są dobre, ale każdemu się zdarza. RD to jest specjalna postać... Bo za co ją nie lubić? Bo jest "chamska"? Pff. Jasne. Powiedz mi, za co ją nie lubisz (jeśli tak jest).
8. Lubię. Ale tylko te 20% fajniejsze, wiesz. Zobaczę coś takiego w internecie to spróbuję zrobić podobne. I próbuję aż wyjdzie. Oczywiście obrazek obok w telefonie by móc sobie coś przypomnieć/spojrzeć. :rd8:
P.S. Napiszesz coś z poezji?

 

Dziękuję za pytania, pytajcie więcej...

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem, gdzie mógłbym się o to zapytać: gdzie można poszukać fanfiki o konkretnych tematach? Google nie zbyt bardzo pomaga, chyba była kiedyś strona, gdzie można było zaznaczać rodzaj, postacie w nim występujące itp.
I czy moglibyście znaleźć mi coś z ff o tagach: romans (dodatkowo, osobno), RD, nohomo, brak krwi/brutalności, brak alkoholu i środków odurzających, noclop? Gdzie nie ma psychicznego zakończenia np. samobójstwem...
Proszę....  :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5. Sok jabłkowy 100%. Cóż za zbieg okoliczności, prawie niemożliwy. Ale już go lubiłem przed obejrzeniem kucyków, dawno temu. [ :rd2: też lubi sok jabłkowy]

"Sok jabłkowy" :kappa:

RD lubi cydr, to alkohol na bazie jabłek.

 


Powiedz mi, za co ją nie lubisz (jeśli tak jest).

Well. Właściwie to nie jest tak, że jej nie lubię. Jest po prostu nudna. Zachowuje się jak typowy nastolatek szukający uwagi bądź typowa chłopczyca. Po prostu nie ma żadnego unikatowego czy ciekawego charakteru. Co więcej - przez odcinek z Tankiem jestem skłonna ją bardziej polubić.

 


P.S. Napiszesz coś z poezji?

Co masz na myśli? :v

 


Nie wiem, gdzie mógłbym się o to zapytać: gdzie można poszukać fanfiki o konkretnych tematach? Google nie zbyt bardzo pomaga, chyba była kiedyś strona, gdzie można było zaznaczać rodzaj, postacie w nim występujące itp.
I czy moglibyście znaleźć mi coś z ff o tagach: romans (dodatkowo, osobno), RD, nohomo, brak krwi/brutalności, brak alkoholu i środków odurzających, noclop? Gdzie nie ma psychicznego zakończenia np. samobójstwem...
Proszę.... 

Na forum masz cały dział poświęcony fanfickom.

Tutaj masz spis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...