Skocz do zawartości

XVII Zgorzelecki Ponymeet oraz Sprawy Fandomowe


Cygnus

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zgadzasz się, by XVII Zgorzelecki Ponymeet odbył się w "Jakuby/Altstadtfest 2015"?

    • Tak
      6
    • Nie
      1


Recommended Posts

W ankiecie na górze decydujecie, czy meet kolejny po prostu zrobić w ramach Jakubów. Dużo chodzenia, dużo kupowania, dużo ludzi i ogólnie fun za złotówki i euro, a nawet bez!

 

Jest także kilka innych spraw, które chciałbym poruszyć.

 

Pierwszą z nich jest wybór OCka reprezentującego nasz fandom zgorzelecki. Koncepcja jak na razie wyjszła tylko moja, została oceniona na "it hurts to live/10", więc proszę was o wasze pomysły. Proszę tylko, żeby nie były one z rzyci wzięte, a odpowiednio wyjaśnione - skąd na przykład kuc miałby skrzydełka wróżki, albo coś. Chodzi mi o to, żeby t nie był pusty, denny OC bez większego sensu i głębi. Mam też kilka innych koncepcji, które mogą się wam spodobać. Oto one:

 

1.

Kucyk-kowboj. Czemu? Zgorzelec leży na

Polskim Dzikim Zachodzie, co moim zdaniem jest całkiem niezłym materiałem na pierwszego w Polsce kuca-kowboja.

2.

Kucyk-szewc. Czemu? Bo Jakub Bohme, jeden z najsłynniejszych szewców na świecie, mieszkał i tworzył właśnie tutaj.

3.

Kucyk-inka. Czemu? Bo w zasadzie żyjemy sobie tak w tym Zgorzelcu z dala od wszelkich trosk świata fandomowego jak ci Inkowie w Andach i w zasadzie jest nam ok.

 

Druga sprawa, to wykonanie. Pytanie, czy chcemy zamówić jakiegoś comissiona u SuperZarąbiścieMegaFajnego Pacykarza, czy może mamy pośród siebie kogoś, kto weźmie to ładnie wszystko narysia pro publico bono. Na comissiona można zrobić ściepę, więc jest to moim zdaniem nie jest problem.

-------------------------

 

edit: drugi artykuł o Polskim Dzikim Zachodzie: http://wyprawy.weebly.com/-dziki-zachoacuted---pierwsi-polacy-na-ziemiach-odzyskanych.html

Edytowano przez Cygim Łabędziowitz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OCka to się nie wypowiem, przynajmniej na razie, bo skoro nie mam nic konstruktywnego, to milczę.

 

Co do Jakubów - jak co roku, jest to fajny pomysł, do tego mamy spore wyprzedzenie - 29.08 to odległa data, więc można zawczasu porobić plany, odłożyć kopiejki(czy co kto tam ma) żeby być w pełni przygotowanym na zabawę.

Z mojej strony, jak zwykle oferuję miejsce na meeta jeśli wyjdzie nam to kameralnie, ze śpiewami, kartami i mordobi..znaczy się, tego, z eurobusinessem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra, tydzień do meeta, netsów brak a ja muszę tu cosik powiedzieć. Spotykamy się w sobotę w McDonaldzie, czekamy od ósmej do dwunastej. Możemy dłużej, jak ktoś będzie miał taką chęć i zamiar przyjechać. Ino niech zgłosi. To tyle ode mnie, przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...