Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Turniej (event)? Ankieta!


Wybór gry na turniej  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką grę chciałbyś zobaczyć na event'cie?

    • Counter-Strike 1.6 (non-Steam/Steam)
    • Star Craft 2
      0
    • Hearthstone
    • World of Tanks
    • Toribash
    • OpenTTD (na zlecenie)


Recommended Posts

Naszedł mnie raz pomysł, by zrobić kolejny event (turniej) z jakiejś gry. Tutaj będzie dyskusja na temat jaką grę wybrać, najwyżej mógłbym zrobić z dwóch lub trzech zależy ile osób się zainteresuje turniejem. Z Kuracyją wymyśliliśmy by zrobić turniej z Counter-Strike 1.6, jednak nie mamy jeszcze serweru otwartego. W ankiecie podałem również gry które ja uważam że się nadają i łatwo "host'ować" (np. Hearthstone nie wymaga dodatkowych serwerów, a Toribash nie wymaga u host'a dobrego internetu tylko dobrego połączenia). Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to podajcie je poniżej, bo sam się nie domyślę :kappa:

Edytowano przez Minish. Bohater Burzy
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam jedynie, że oczekuję opinii, czy w lipcu (bo wtedy planujemy ten "event") ktokolwiek byłby chętny na coś takiego.

 

Uprzejmie informuję, że jeśli ktoś się zgłosi, a w dniu jego... starcia(?) go nie będzie, to jest jego problem, a nie nasz.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie tam, ale oprócz proponowanych, weźcie Trackmanię Nations - jest w 100% darmowa. Żadnych płatnych dodatków, nie ma P2W, identyczne auta - liczą się tylko i wyłącznie umiejętności... oraz niewielkie różnice w czasie. Pół sekundy do lidera = trzecie miejsce xD

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie tam, ale oprócz proponowanych, weźcie Trackmanię Nations - jest w 100% darmowa. Żadnych płatnych dodatków, nie ma P2W, identyczne auta - liczą się tylko i wyłącznie umiejętności... oraz niewielkie różnice w czasie. Pół sekundy do lidera = trzecie miejsce xD

 

W sierpniu zorganizuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...