Skocz do zawartości

Kung Fury


plx

Recommended Posts

Kung Fury to parodia wszystkiego, co lata 80-te miały do zaoferowania. Przerysowany supermęski superbohater, wybitnie głupie sceny walki, tania, elektroniczna muzyka, mnóstwo neonów, prześmieszna jak na dzisiejsze czasy "futurystyczna" elektronika... a to wszystko w półgodzinnej perełce dostępnej za darmo na Twojej Tubie. Jak dla mnie - idealna mieszanka kina akcji, sztuk walki i sci-fi :) Szczególnie, że w przeciwieństwie, do dawnych lat, tutaj efekty specjalne jak najbardziej dają radę. 

Aha, o czym to jest - wyjęty spod prawa glina, mistrz Kung Fu  postanawia cofnąć się w czasie i zabić Hitlera... więcej chyba mówić nie muszę :)

 

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=72RqpItxd8M

 

 

No i sam film (UWAGA: nie ma jeszcze polskich napisów, więc jesteście skazani na angielski... albo napisy w jakimś innym języku. Mówi ktoś po włosku?):

Edytowano przez Dog in the Fog
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W końcu się za to zabrałem i jednogłośnie przyznaję tu tytuł filmu dekady! Istny pastisz lat 80' i 90'. Mnogość nawiązań: boom na dinozaury (notabene lepiej wykonane niż w nowym Jurrasicu), Mortal Kombat, Dragon Ball, Odyseja Kosmiczna, Knight Rider i hackowanie czasu! Tytuł Kung Fuhrera niby tak prosty i oczywisty, a nie mogłem powstrzymać przy nim uśmiechu. W dodatku świetne tłumaczenie na polskim lektorze - a szczerze nienawidzę lektorów, znajomy jednak mi polecił. Odwalili tam kawał świetnej roboty, a jak wiadomo: "Bez młota to nie robota" ;)
Najlepiej zmarnowane 30 minut mojego życia, już nie mogę doczekać się potwierdzonej drugiej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...