Skocz do zawartości

Porozmawiaj ze Scootaloo


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Witam młodą klaczkę :3

Mam takie pytanko, jak często trenujesz swoje latanie? Często ubolewasz nad tym, że nie potrafisz wzbić się w powietrze jak inne pegazy, ale jak często trenujesz? Ostatnio Twojej przyjaciółce udało się skorzystać z magii. Może to zmotywuje Cię do jakiegoś większego treningu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... no... no nie nazwałabym... tego lataniem. Latanie to trenuje Rainbow Dash, a ja to co najwyżej... no "odrywam się od ziemi", jak to mówi Apple Bloom. Mam chyba jakieś beznadziejne skrzydełka, bo nie mogę, no nie mogę! Macham nimi codziennie, robię to, co mi zalecała Rainbow, robię nawet więcej! Pani na wuefie mnie bardzo chwali, naprawdę! Ale nie wychodzi! Nie wiem czemu i nikt nie umie mi pomóc. Sweetie Belle jest bardzo mądra, więc jej ta magia zaczęła wychodzić, choć ona nigdy się tym nie przejmowała. Może ja też nie powinnam sie przejmować? Ech...

 

To jest smutne, jak patrzę jak brat Thunderlaina sobie lata, Rainbow Dash w moim wieku była już w ogóle totalnie super w latania, a ja jestem jakas opóźniona. To jest nawet super smutne, ale przyjaciółki mnie pocieszają, że skoro one się uczą bycia sobą... to jest Apple Bloom pracowac na farmie, a Sweetie czarować, to i ja sie nauczę. Na pewno! Na pewno tak będzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...