Skocz do zawartości

Trzy Strony Medalu [Przygoda] [Violence] [Shipping] [Slice of Life]


Pillster

Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?

    • Dno i cztery metry mułu. Wypad z tym z forum!
    • Nie najgorszy, ale też nie aż tak dobry, żeby go czytać.
      0
    • Taki średni... da się przeczytać.
      0
    • Hmmm... godny uwagi...
    • Te, dobre to jest!
    • This - is - EPIC!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hola ludziska. Widzę że się podoba i bardzo mnie to cieszy. Uwierzcie mi, że piszę kiedy mogę, ale tworzenie czegoś tak złożonego i długiego trochę potrwa. No i jeśli nic się nie zmieni (a najprawdopodobniej się zmieni) to będą wychodzić chaptery dwójkami. A na marginesie; ledwo wyszły 13 i 14 a już chcecie następny? Chyba troszkę mnie przeceniacie :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczekujesz, że tak po prostu ci powiem? O nie, nie ma tak łatwo. Takich tajemnic będzie na tony, gdybym wszystko od razu mówił, to by nie było ciekawie. :cGfSS: Każda tajemnica doczeka się wyjaśnienia. W swoim czasie. Ja faktów nie zamierzam uprzedzać - miejcie czas na domysły :kuv81:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam już coś napisane? Cóż, rozdział 15 jest na ukończeniu. Za kilka dni będzie gotów, a potem można się brać za 16. Terminy dla FGE? Groźby, że nie podeślę? Łaski im nie robię, że wysyłam. Jak już, to oni mi, że wystawiają. Przesadzanie z erotyzmem... hmmm... nie spoilerując, mogę powiedzieć, że to będzie prawdopodobnie ostatnia okazja na sensowny opis tego typu spraw. I że jeszcze będzie o nich wspomniane w ten czy inny sposób. Bardziej boję się efektu telenoweli, ale postaram się tego uniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...