Skocz do zawartości

Trzy Strony Medalu [Przygoda] [Violence] [Shipping] [Slice of Life]


Pillster

Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?

    • Dno i cztery metry mułu. Wypad z tym z forum!
    • Nie najgorszy, ale też nie aż tak dobry, żeby go czytać.
      0
    • Taki średni... da się przeczytać.
      0
    • Hmmm... godny uwagi...
    • Te, dobre to jest!
    • This - is - EPIC!


Recommended Posts

TRZY STRONY MEDALU

Dołączona grafika

Dobra. Tajemnicze opisy, mające zaciekawić potencjalnego czytelnika to chyba niezbyt dobra strategia.

Historia od dawna tkwiła gdzieś na obrzeżach mojego umysłu. Jest to opowieść o zwykłej klaczy, córce cenionych miejskich alchemików, która zamiast nauki warzenia mikstur trenuje się w sztukach złodziejskich. Pewnego dnia niemiłe zajście zmusza ją do poszukania sobie zarobku "na lewo" w miejskiej dzielnicy biedoty. Przypadkowe spotkanie odmieni jej życie. W ciemnej uliczce klacz trafia na... no właśnie, na kogo?

W tym miejscu zapraszam do lektury.
 

***

Ostrzeżenie:opowieść jest skierowana do czytelników z wyższej grupy wiekowej. Nie ma tu wielu momentów nieodpowiednich dla młodszych czytelników, ale nie znaczy to że nie ma ich wcale.

Dodam nieskromnie, że na For Glorious Equestria opowieść zebrała naprawdę dobre oceny. Znajdziecie je tutaj.

Początkowo opowieść była planowana na trochę ponad 20 rozdziałów, ale wątków przybywa, wiec na pewno będzie więcej.

ATTENTION! FANFIC CHAPTERS ARE CURRENTLY UNDER MAINTENANCE! 

Podziękowania dla Kessega za korektę.

Gorąco zachęcam do krytyki i komentarzy - wasze opinie pomogą mi pisać lepiej i sprawniej.

Cóż... jako że z komentarzy niewiele wynika, zamieszczam ankietę.

* rozdział może zawierać sceny poprawne pod względem treści, ale niewskazane dla najmłodszych czytelników.

Edytowano przez Pillster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

http://www.fge.com.pl/2012/08/fanfic-trzy-strony-medalu.html Publikacja mojego dzieła na FGE. Z przyczyn czysto technicznych czasowo usuwam linki do rozdziałów 8 i 9 i będę dawał nowe tutaj, gdy pojawią się na FGE, żeby wszyscy mieli po równo. Nie oczekiwałem jakiegoś hejtu czy entuzjazmu szczególnego, ale czytając opinie ludzi na FGE zaczynam czuć się jak kosmita.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Źle sformułowałem komentarz. Dość rzec, że kilku gości nazwało moje dzieło epickim, jeden porównał je do FoE i Past Sins, pre reader jest zachwycony, ludziska chcą kolejnych rozdziałów itepe itede. Kilka wad mi wytknięto, ale nikt nie wyraził się źle o całokształcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaj się do tego.Na FGE oprócz ciągłego hejtu,czego to tam źle nie zrobiłeś niczego innego sięnie spodziewaj.Radzę ci wogóle tam nic nie wrzucać.

Lol, a jemu akurat chodziło o to, że tak chwalą. Nice fail, dude.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

AKTUALIZACJA: Rozdziały 11 i 12

Z mrocznych meandrów mojego umysłu wyłaniają się dwa kolejne rozdziały epickiego dzieła. Nasi bohaterowie dostali się w niewolę. Czy uda im się wydostać? Jaką tajemnicę skrywa praworządny porucznik? Co łączy go z dowódcą bandytów? Czy Flash zaczyna wariować? Komu potrzebne ciało wielkiej powierniczki Elementu Magii? Kto zabił? I najważniejsze: skąd w Equestrii wzięły się granaty?

Linki do nowych rozdziałów jak zawsze w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wszystko pięknie ładnie, z tym że to NIE JEST tłumaczenie. To jest oryginał. Wypocony przeze osobiście mnie i skorektowany przez Kessega. Może chodzi o inny fic o takim tytule, nie wiem. Byłbym wdzięczny gdybyś dał linka do tej znalezionej przez ciebie angielskiej wersji. EDIT Podejrzewam że mamy tu do czynienia z krytycznym błędem. Albowiem przeszukując przepaściste otchłanie internetu trafiłem na 3 fiki o angielskiej nazwie TSM. Źle trafiłem z tytułem, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...