Skocz do zawartości

Być dwa lata na forum i wreszcie się przywitać :/


ryma2001

Recommended Posts

Well, wreszcie to zrobię, wreszcie..... przywitam się. Nie mam pojęcia czemu nigdy nie zajrzałam do tego działu, jakoś o tym nie pomyślałam. A więc teraz dam wam mój krótki, lecz treściwy opis, dzięki czemu może wreszcie zacznę się udzielać na tym forum. Więc, ekhem, wreszcie, po dwóch latach błąkania się dotarłam tu, by się z wami przywitać.

 

W chwili gdy to piszę mam 14 lat. Chodzę do 1 klasy gimnazjum, i mam w niej przyzwoite wyniki (cóż, przyzwoite, to znaczy prawdopodobna średnia 5.0 na koniec roku, ale teraz jak zwykle zaczynam się przechwalać :ajsleepy: ). Jestem w miarę miłą i tolerancyjną osobą. Mam pięcioro rodzeństwa, w przedziale wiekowym 20 lat-0,5 roku.

 

Nie jestem zbyt społeczną osobistością (trochę jak TS z pierwszego odcinka), jednak mam z dwóch przyjaciół. Trudno jest za mną wytrzymać, ponieważ jestem strasznie wnerwiająca, a poza tym zawsze czuję się za wszystko i wszystkich odpowiedzialna. Jeśli nikt czegoś się nie podejmie, ja to zrobię, jeśli ktoś będzie się mylił, ja go poprawie (przez to jestem strasznie wkurzająca, ale nie robię tego by cię ośmieszyć, tylko po to byś nie pozostał w błędzie, co jednak nie usprawiedliwia moich akcji), jeśli mi nie zaufa i nie uwierzy, powołam się, na innych, którzy mają większy respekt. Tak to bardzo wnerwiające, i próbuje z tym walczyć, ale nie jest to proste :ajsleepy: . Jestem też bardzo wrażliwa, płaczliwa i dość empatyczna. Nienawidzę patrzeć na kłócących się ludzi, i nie toleruje przemocy jako elementu wychowawczego.

 

Lubię rysować, i robię to dość na poważnie od 1,5 roku (mój deviantart: http://ryma2001.deviantart.com).Piszę różne rzeczy (dla wtajemniczonych: nie porzuciłam jeszcze mojego fanfika, po prostu potrzebuję czasu), oraz śpiewam, ale raczej dla przyjemności. Jeżdżę konno i kocham zwierzęta. Miałam parę podejść w kierunku animaticów, dzięki czemu skończyłam raz w artykule na equestria daily.

 

Kucyki zaczęłam oglądać w trakcie dubingowania 1 sezonu, nie pamiętam kiedy dokładnie. Jeśli chodzi o moje ułożenie Mane 6 według popularności to:

 

1.Fluttershy

2.Rainbow Dash

3. Rarity

4. Twilight Sparkle

5. Pinkie Pie

6. Applejack

 

Podsumowując, nie jestem chyba najgorszym człowiekiem na świecie. Robię swoje i żyję. Co jakiś czas popadam też w depresję, chodzę z tym do psychiatry i psychologa. Co jakiś czas pojawiają się też myśli samobójcze, ale mogę z radością stwierdzić, że w tym momencie jest OK. I to chyba wszystko co do mnie. Po tym poście postaram poudzielać się trochę na forum, ponieważ teraz mam trochę więcej czasu, i ogólnie inne rzeczy. Więc życzę miłego dnia i pa pa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga koleżanko. 

 

W niektórych cechach charakteru jesteś podobna do mnie. 

 

Watch ode mnie na deviantarcie.

 

Zostań z nami na dłużej i udzielaj się ;) Have a good time! I miłego weekendu.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Pozwól że zadam ci parę pytanek:

1) Lubisz swoje gimnazjum?

2) Słuchasz muzyki? Jeśli tak, to jakiej?

3) Ulubiony przedmiot szkolny?

4) Czytujesz czasem książki? Może masz jakąś ulubioną?

 

Jesteś tutaj aktywna dłużej ode mnie, ale co tam, mogę i tak życzyć Ci miłej zabawy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Pozwól że zadam ci parę pytanek:

1) Lubisz swoje gimnazjum?

2) Słuchasz muzyki? Jeśli tak, to jakiej?

3) Ulubiony przedmiot szkolny?

4) Czytujesz czasem książki? Może masz jakąś ulubioną?

 

Jesteś tutaj aktywna dłużej ode mnie, ale co tam, mogę i tak życzyć Ci miłej zabawy na forum.

 

1) Nie lubię, ale myślę, że żadnego bym nie lubiła

2) Jakiejkolwiek, która jest tłem speedpaintów, ale najbardziej lubię takie, które mają wesołą melodię i smutne/przerażające słowa

3) Zdecydowanie matma/plastyka, nie umiem zdecydować

4) Czytuję, ale teraz już rzadziej. Moja ulubiona to Toby, pewnie nie jest Ci znana, a tak ogólnie to serię Felix, Net i Nika, a także kryminały Agaty Christine (przynajmniej zdaję mi się, że się tak nazywa)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę Cię, kiedyś narysowałaś dla mnie moją OC. :3

Ale i tak zadam Ci kilka pytanek. :x

2. Lubisz rysie?

2. Ulubiony gatunek filmowy?

3. Jakie książki lubisz czytać? O ile lubisz.

4. Lubisz lody czekoladowe?

Pozdrawiam. :hug:

1. Nie mam nic przeciwko nim, ale nie są to moje zwierzęta. :lie:

2. Chyba animowany familjny albo młodzieżowe science fiction, ale mogę obejrzeć wszystko, co nie jest kompletnie nudne. :pbft:

3. Lubię kryminały, młodzieżowe, oraz powieściowe odpowiedniki serialu Adventure Time (z tym humorem i randomowością :crazytwi3: ).

4. Niestety nie przepadam. :ajsleepy:

Ja także pozdrawiam i życzę miłego dnia :kuph: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...