Skocz do zawartości

Secular Haze

Recommended Posts

No witam

Jestem Secular Haze, w fandomie siedzę od ładnych paru lat. Miałem półroczną przerwę i uznałem, że teraz czas ją zakończyć ;) Zamieszkuję mistyczną krainę o nazwie Małopolska. Interesuję się przede wszystkim muzyką, aczkolwiek inne formy sztuki (kino, literatura) nie są mi obojętne. Bardzo lubię historię, szczególnie nowożytność. Interesują mnie mroczne klimaty, ale nie uważajcie mnie za jakiegoś mhrocznego gota czy innego księcia ciemności, bo kreowanie się na takich to błazenada. Ciekawi mnie też polityka. Z tego, co pamiętam, najbardziej lubiłem Lunę...to by było na tyle :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, miałbym kilka pytań:

 

1. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Słuchasz też muzyki fandomowej?

 

2. Ulubiony gatunek filmowy?

 

3. Ulubione książki?

 

4. Jesteś w jakiejś partii politycznej, lub popierasz jakąś?

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

1. Słucham bardzo różnej muzyki, ale najwięcej rocka/metalu. Bardzo lubię też muzykę filmową, np. z "Gladiatora". Nie pogardzę dobrym bluesem czy jazzem. Fandomowej muzyki nie słucham.

 

2. Trudne pytanie...Dramat? 

 

3. "Nędznicy", "Nowy Wspaniały Świat"

 

4. W partii nie wytrzymałbym, popieram Pawła Kukiza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemanko :brohoof: napij się ja stawiam :cydr::) Mam do ciebie dwa pytanka gdyż pytania o muzyke zostały już zadane :)

1.Interesujesz się postapokalipsą (gry książki itd)

2.Lubisz rap?

 

To na tyle baw się dobrzę i na lajcie :djpon3:  A i zacznij słuchać muzyki fandomowej, uwierz mi warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raoul Duke

1. Jeżeli chodzi Ci o naukę na temat demonów, to tak. Jeżeli o duet Słonia i Miksera, to już nie ;)

2. Uważam, że Kościół Katolicki spełniał swoją rolę dobrze w pierwszych wiekach. Potem zaczęło się układanie z różnymi władcami, zbrodnie i kumoterstwa...Niestety, ta instytucja ma sporo na sumieniu. Sekty zawsze mnie ciekawiły.

3. Jeżeli można, informację o wieku wolałbym zachować dla siebie.

4. Gram na gitarze.

 

@Degtarev

1. Grałem w "Fallout New Vegas" i to w zasadzie wszystko. Bliższy mi jest temat apokalipsy klasycznej, czyli Sąd Ostateczny itp.

2. Niestety, nie moje klimaty.

 

Muzykę fandomową postaram się jakoś ogarnąć w wakacje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Caduto

Również miło poznać (masz u mnie szacunek za Year Zero), ale na pytanie na temat artów tego artysty nie mogę odpowiedzieć z bardzo prostej przyczyny...nie wiem, kto kryje się za tym skrótem. Jak napiszesz rozwinięcie, to obczaję jego twórczość:)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawie rysuje, nie powiem. Ogólnie bardzo podobają mi się jego humanizacje, anthro już nieco mniej. Ale mógłby nie rysować paru "bonusów" niektórym postaciom :v Tak czy inaczej, Celestia mu gdzieniegdzie świetnie wychodzi. Będę miał tego pana na oku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...