Skocz do zawartości

Equestriańskie poematy [Poetry] [Tagi przy wierszydłach]


Ampere

Recommended Posts

Cóż. Częściej zdarza mi się pisywać wiersze niż prozę. Dlatego też tutaj macie moje "Equestriańskie poematy", w których pokazuję tę bardziej poetycką stronę. Na pierwszy ogień leci Wiersz I *nazwa ambitna strasznie*

Wiersz I [sad] (chyba nie do końca no ale ;_; )

https://docs.google.com/document/d/1-wL6kVfSAQg98kjIIykxxTKJvCZFfuy8faNlKtAfQiQ/edit?usp=docslist_api

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiersz bardzo ładny. Niestety nie znam się na takich klasycznych wierszach, choć miałem wrażenie, że liczba sylab się nie zgadza, co troszkę psuje rytmikę.

 


W sumie to jaki jest sens tworzenia osobnego tematu dla jednego wiersza krótszego niż połowa strony? Jedyna logiczna odpowiedź to multikonto Dolara symulujące aktywność w tym dziale.

Może za jakiś czas będzie ich więcej? Hmm? W sumie rzeczywiście, nazwa tematu w liczbie mnogiej sugeruje że będzie tu tylko jeden. I istnienie liczebnika w "1" nazwie wierszu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to jaki jest sens tworzenia osobnego tematu dla jednego wiersza krótszego niż połowa strony? Jedyna logiczna odpowiedź to multikonto Dolara symulujące aktywność w tym dziale

 

Kervak, dobrze wiedzieć, że żyjesz i masz się dobrze. Lubię Twoje poczucie humoru :D

 

Jeżeli chodzi o sam wiersz, to nie jestem jakimś specjalnym znawcą mowy wiązanej, ale brzmi nienajgorzej. Choć oczywiście brzmiałby lepiej, gdyby wszystkie rymy były dokładniej dobrane, ale to już moja prywatna opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


masz się dobrze.

 

Gdybym miał się dobrze, to od dwóch lat by mnie tu nie było.

 

 

Wiersz fajny, bardzo podobały mi się dobrze odmierzone tabulatory, subtelny biały kolor tła i czarna niczym noc czcionka, oddawały nastrój opowiadanej historii. Na uwagę zasługuje także litera 'a' w tak zwanym font'cie (czyt. 'foncięęę'), jej misternie wygięte linie i mistrzowsko użyte umiejscowienie sprawia, że mam ochotę wrócić do tego tematu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...