Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Euro Truck Simulator 2 MP - wirtualna spedycja oraz otwarta dyskusja


Kuracyja

Recommended Posts

logohd.png

UBPMgUJ.png

 

Pozwolę sobie na małą prywatę, a co mi tam :lie:

 

Ogłaszam oficjalne powstanie wirtualnej spedycji w Euro Truck Simulator 2 Multiplayer - Dalvo Trans Polska.

 

Każdy, kto gra(ł) w ETS2 na multi, zapewne widział tabuny graczy będących członkami wirtualnych firm, sam marząc o byciu pracownikiem bądź założycielem. Otóż, zachciało mi się taką zrobić.

 

Rekrutacja otwarta! Składanie podań tutej.

 

(informuję, że mogą być wyjątki, a logo będzie jak je zrobi Sprom  już jest)

 

 

Jednocześnie otwieram dyskusję o drugiej części popularnego symulatora ciężarówki. Wasze rekordy, poziomy, śmieszki heheszki mile widziane!  :giggle:

Edytowano przez chiken
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dołącz do tysiąca graczy!!!"

"Status serwera- 16/1500 graczy."

...

Serwery są trzy - dwa europejskie (jeden z kagańcem na 90, drugi bez) i jeden dla Stanów. Najprawdopodobniej spojrzałeś na serwer dla USA - Europa #1 ma czasami obłożenie powyżej 2000 na 2300 miejsc, co powoduje czasem lagi.

Mod (bo MP nie jest ofc od SCS) jest w wersji Alpha. Należy się spodziewać bugów.

A także idiotów za kółkiem.

Ze swojej strony motzno poletzam Europoort i sam Rotterdam na Europe #1 - zabawa przednia :lie:

Ale bym sobie popykał z wami, ale nie wiem co się stało z moim kontem, gdzie miałem ETS2 z MP.

Wszędzie szukałem pomocy, ale lipa. Najbardziej mi szkoda kasy którą wyłożyłem na grę, niż o konto które tylko służyło do grania w nią ^^

Ale w razie czego to się zgłoszę jeżeli jakiś cud boski mi przywróci konto i/lub kupię sobie nową sztukę :T

Chodzi ci o konto Steam czy ETS2MP?

Edytowano przez chiken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ACHTUNG!

 

Ponieważ Hedziowi wraca w przyszłym tygodniu internet, to ogłaszam,

8 lipca odbędzie się Forumowy Konwój w ETS2MP.

 

Godzina do ustalenia.

 

Zgłoszenia w temacie, lista będzie opracowywana z czasem, jak i czas i miejsce startu.

Edytowano przez chiken
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 6 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...