Skocz do zawartości

[Konkursełek] Obrazek działowy


Ihnes

Recommended Posts

Cześć Zebrowcy! :zecora1: 
Przydałoby się jakoś ożywić dział, gdyż wszystko w nim wolnym krokiem zmierza do wykopanego grobu. Gdy już poprosiłem mojego zaufanego przyjaciela, Aresa, o przerobienie podesłanego przeze mnie obrazka tak, by mógł Was witać w forumowym rejonie Zecory (wybacz Ares :c ale dziękuję za obrazek - zostawię go sobie :D ), usłyszałem w głowie głos, który powiedział:

Ihnes, durniu! Chciałeś przecież zrobić konkurs!

Wtedy ja pomyślałem:

... No.

Kierując się tą pełną inspiracji myślą, doszedłem do wniosku, iż niegłupim pomysłem będzie zachęcenie Was do wykonania obrazka działowego. Zasady są takie:

 

- Można tworzyć obrazek samemu od zera lub wykorzystać to, co już po internetach krąży.

- Wykorzystując istniejący obrazek, zostawcie podpis autora, o ile się na nim znajduje.

- Trzymajmy się wymiarów 730 x 440 lub zbliżonych do nich. Nie będę gryzł, za nieco inny rozmiar obrazka :D Jeśli będzie za duży, to sam zmniejszę :D

- Na obrazku chciałbym zobaczyć napisane 3 rzeczy: "Avatar: Ihnes", "Obrazek wykonał/a:..." i jakieś dwa rymujące się wersy powitalne, np.
"Witaj Przyjacielu drogi!
Zapraszam w me skromne progi."

Śmiało możecie wykorzystać te wersy, chyba, że wolicie wymyślić coś sami. :D

 

Co jest nagrodą?

Sam fakt, że to właśnie Wasza praca będzie witać innych forumowiczów w dziale + wpisanie do Niby nic szczególnego, ale może kiedyś posłuży to za argument, gdy będziecie się starać o jakieś stanowisko na forum. Aktywność, zaangażowanie i pomysłowość są przy tym ważne :D

 

Czym się kierujemy? Głównie tym, żeby Wasza praca ładnie się prezentowała. :D

Czas macie do 20.06.2015.

Powodzenia! :zecora3: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem wymyślać rymów. 

Ale myślałam, że rysować umiem. 

Jednak też nieco źle myślę xD 

No, ale już tam. 

 

Wszystko robiłam ja... ;-;

konkurs1_by_vitacanem-d8wr67w.jpg

 

Jakby co to mam jeszcze jedną wersję obrazka, jaśniejszą i z innymi dodatkami.

Edytowano przez Cassidy the Lombax
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę kazać Wam czekałam...
Przynajmniej zwycięzcę już wybrałam.
Nad pracami trochę myśleliśmy
i z Ihnesem już ustaliliśmy...

Dokładnie. Mamy zwycięzcę. Obrazkiem działowym zostanie praca...
Cassidy the Lombax

 

Praca niedługo pojawi się jako obrazek działowy :D

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i zachęcam do udziału w przyszłych konkurasach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...