Skocz do zawartości

[Event] [Zapisy] Chaos in the Equestria


PlagueOverlord

Recommended Posts

"Nadejdzie Schyłek Dziejów, kiedy to zagięte szpony Chaosu drzeć będą na sztuki serce świata,

a Mroczni Bogowie będą ucztować na zagładzie śmiertelników" 
Przepowiednia Van Dire'a, Liber Chaotica 

 

Imperium z pomocą swych sojuszników oraz niespodziewanym atakiem ze strony nieumarłych i zielonoskórych udało się pokonać Siły Chaosu podczas wielkiej inwazji zwanej dziś jako Burzą Chaosu, lecz Bogowie Chaosu nie poddali się tak łatwo śmiertelnym rasom. Bowiem w Starym Świecie pięciu bogów walczy o panowanie nad tym kontynentem. Khorne, bogu krwi oraz Panie Czaszek, którego raduje rzeź zabijania wszelakich istot z rąk twoich sług. Nurgle, tyś trzymasz pieczę nad zgnilizną i wszelkiej choroby rozwojem, który pragnie obdarowywać swe dzieci swymi chorobami. O Slaanesh'u, tyś najmłodszy z Bogów, pogrąż ten świat bezwstydności i pokusach, by mogli Ci służyć jako rozpustnicy. Tzeentch'u tyś jesteś Wielkim Spiskowcem, który zmienia losy wszelakich istnień, którego spryt jest cenniejszy od siły, a magia jest twą potęgą. Oraz ty Rogaty Szczurze, który powstałeś z energii ciał pożartych bogów, uczyń ten świat swym imperium oraz obdarz swe dzieci niewolnikami, którzy umocnią twą potęgę.

 

Discord przybył z Equestrii, żeby obserwować zmagania swoich znajomych w Starym Świecie. Jestem ciekaw, komu kibicuje, bo ja wiem komu. ((  :evilshy:   :evilshy:  Chwała Nurglowi) Opps, czyżbym to powiedział za głośno. Ale tak szczerze to będę bezstronny).

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od dziś (10.06) do soboty (26.06), zacznie się rytuał, w którym pięć istnień przejmie rolę Bogów Chaosu. Oczywiście każdy może spróbować przystąpić do rytuału, lecz jest jeden warunek. W dniu, którym przychodzi musi przeczytać instrukcję do Chaosu w Starym Świecie ( tu możecie za darmo przeczytać podstawkę oraz dodatek. Natomiast karty dodam kiedy będzie wiadomo ilu graczy będzie dokładnie grało i czy będą chcieli całościowo grać dodatkowymi kartami czy tylko z podstawki (nie obowiązuje to Szczura))

 

 

 

Jeżeli przed 22 czerwca zgłosi się cztery do pięciu osób, wtedy wylosuję karty bogów. A potem zacznie się gra, tak jak w wersji planszowej. Oczywiście, ja będę Pradawnym ( po naszemu MG), który będzie wszystko obserwował oraz kontrolował planszę (którą częściowo zmieniłem, ale jeszcze ją poprawię). Oczywiście, pomogę lub wyjaśnię zasady dla osób niewtajemniczonych.

 

Obecni Gracze 4/5:

- Emiel Regis

- Rex

- Uszatka

- Arkane

-

 

Ewentualni gracze rezerwowi 1/5:

- Arceus

-

-

-

-

 

Celem gry jest zdobycie 50 punktów na torze, albo dotarcie na torze zagrożenie do "Zwycięstwo" lub Spustoszenie pięciu krain Starego Świata. Lecz gdy skończy się talia Starego Świata, mieszkańcy tego świata obronili się przed Mrocznymi Potęgami. Dla zwycięzcy będzie odznaka od samego Avatara Discorda.

 

Życzę powodzenia.

 

Ps. Oczywiście do gry potrzebna będzie muzyka dla bogów - Chaos

 

Mapę dodam później. A zapisy zakończę jak przekroczy się limit 10 osób (5 głównych i 5 lub więcej rezerwowych)

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz mnie proszę. Jeśli to nie problem chciałbym grać Nurglem. Sama gra wygląda ciekawie choć nie wiem jak to wszytko zorganizujesz by w miarę działało przez forum. I chyba powinniście zamieścić to w ogłoszeniach bo ludzie mogą nie znaleźć tej gry. Ja sam znalazłem to przez przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz niszczyć? Lepiej przemalować.

Ogłoszenie się przyda, jak ogarnę jak to zrobić zamieszczę ;)

Co by się nie działo chaos ma rządzić ;)

Miłej gry Wam wszystkim :D

EDIT:

Ogarnąłem :D Teraz chwila wolnego aby to zrobić czyli jutro od 12 do 15

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...