Skocz do zawartości

[Zabawa] Pomóż CMC odnaleźć drogę.


BiP

Recommended Posts

Witam! 

Liga Znaczkowa uwielbia przygody, jednak czasem zdarzy im się zabłądzić!

Waszym zadaniem jest więc pomóc im w znalezieniu drogi.

 

 

 

Będziemy umieszczali różne labirynty, a waszym zadaniem, będzie znajdywanie drogi.

Odpowiedzi, proszę umieszczać w [spoilerach].

Będzie prowadzona punktacja i co miesiąc 3 najlepszych odkrywców, otrzyma odpowiednią odznakę!

Na początek coś łatwego...

Czy Sweetie Belle, odnajdzie drogę do swoich koleżanek z Ligii?

 

MQqLBcQ.png

 

 

Powodzenia!

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok, Chief i Dayan zdobywają pierwsze punkty!

Czas zatem na 2 turę, ale tym razem z nowymi zasadami!!!

 

Od teraz, każdy uczestnik zabawy, podaje tylko fragment drogi, nie jak poprzednio całą.

To znaczy, że każdy musi napisać, czy teraz idzie w prawo, lewo, lub prosto, a punkt zdobędzie ta osoba, która dopisze ostatni fragment trasy i dojdzie do wyjścia.

 

A zatem...

Użytkownik A, pisze "prosto", natsępnie kolejna osoba musi napisać, czy idzie dalej prosto, czy może skręci w inny korytarz i gdy dojdzie do wyjścia napisze np "lewo" i "meta", będzie to dla mnie znak, że doszliście do wyjścia, a ja wówczas sprawdzę wszystkie odpowiedzi i ocenię, czy faktycznie znaleziona została właściwa droga, czy może ktoś poszedł na skróty...

Jeśli macie pytania, proszę je zadawać tutaj, lub na PW :sweetiebelle:

 

QZlsDhN.png

Chief - 1

Dayan - 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofać się też można, wystarczy napisać, że się "cofa".

Co do reszty, to myśleliśmy nad tym, ale to wymagałoby ciągłego siedzenia na forum i ciągłej edycji obrazka, a zwyczajnie nie mam aż tyle wolnego czasu...

PC67x4v.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A skąd będziesz wiedział po pewnym czasie w którym punkcie labiryntu jesteśmy?

Gdy dojdziecie do końca, napisze ostatnia osoba "meta" i wówczas będę wiedział, że doszliście go końca. Wówczas sprawdzę wszystkie posty i ocenię, czy faktycznie nikt nie poszedł przez ścianę, czy nie. Jeśli ktoś jednak poszedł w złym kierunku i w ten sposób wszystkich wprowadził w błąd, to cofnę całą drogę do owego błędu i droga poleci dalej.


Edycję obrazka można zrobić po np: 10 krokach. Ten jest drugi.

Możnaby i tak to zrobić, co 10 odpowiedzi, aktualizacja drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś mi się wydaje, że się pogubiłem. Myślałem, że każdy wpis to jeden krok czyli np w pierwszej prostej po prawo trzeba zrobić 2 kroki do przodu i potem zdecydować czy w lewo czy w prawo. Według mnie jesteśmy dopiero na rozwidleniu, lub jeżeli uznać twój wpis to i tak o kratkę wcześniej niż narysowałaś.

A tutaj wychodzi, że wybranie kierunku od razu przeskakuje nam do najbliższej przeszkody. Może i dobry pomysł na kilka zagadek logicznych. Jak chcemy skręcić w dany korytarz to pierw musimy poobijać się o kilka ścian. Tylko po co by był wpis prosto... Nie wiem, gubię się.

 

 

Teraz prosto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...