Skocz do zawartości

Przyszłe zmiany na forum.


Siper

Recommended Posts

Sip ale pamiętaj, że jednym z adminów głównych jest Skajprecel :drurrp: A tak na poważnie powodzenia we wprowadzeniu nowego silnika i żeby wszystko w miarę działało już pierwszego dnia... A tak btw czy ty przypadkiem nie piszesz mobilnej apki forume... Ja wiem? Bodajże rok? :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza


Ale pamiętaj:
kwadratowe > okrągłe

 

Co będzie, o czym Siper wspominał niejednokrotnie xd

 


Czy będą do wyboru różne style forum jak teraz?

 

Powinny być w swoim czasie, najpierw niech Sip ogarnie najważniejsze rzeczy, a potem będzie estetyka xd


Sip ale pamiętaj, że jednym z adminów głównych jest Skajprecel

 

Skajgałgan aka. leniwa buła :kappa:

  • +1 3
Link do komentarza

Czytam sobie te zmiany. Myślę: wszystko na wypasie, 7/10, a tu nagle

 

13 sierpnia

 

wut1.gif

 

Po jaki grom pisać o tym tak wcześnie? Sierpień do odległa przyszłość i równie dobrze ten update mógłby być za pół roku. Mam się mentalnie do tego przygotować? Nieogaraniam.jpg

Po za tym, nie mam zastrzeżeń.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza

Sierpień do odległa przyszłość i równie dobrze ten update mógłby być za pół roku.

>2 miesiące

>odległa przyszłość

Mam się mentalnie do tego przygotować? Nieogaraniam.jpg

Tak, bo jak wejdziesz po zmianach i forumę uderzy cię pełną mocą swojej nowo nabytej zajebistości, to możesz się nie pozbierać przez tydzień.

  • +1 6
Link do komentarza


Po jaki grom pisać o tym tak wcześnie? Sierpień do odległa przyszłość i równie dobrze ten update mógłby być za pół roku.

Ja tu się zastanawiam czy aby na pewno zdążymy, a ten mi tu wyjeżdża, że za wcześnie o tym piszę :spike:

 

 

Proszę, zróbcie tak aby literówki w statusie można było poprawić :v

Chyba tak już jest wprowadzone w IPS4.

 


Czy będzie opcja wybrania sobie obok nazwy kanału małą ikonkę (opcjonalnie)? np: Głowy którejś z bohaterek mane6? Na Trello też rzuciłem taką propozycję.

 

Ciekawy pomysł, zobaczymy.

  • +1 1
Link do komentarza

>2 miesiące

>odległa przyszłość

Dwa miechu to szmat czasu, no ale jak ktoś spędza większość swojego czasu siedząc na sb, to się nie dziwie, że czas mu szybko leci.

 

Ja tu się zastanawiam czy aby na pewno zdążymy, a ten mi tu wyjeżdża, że za wcześnie o tym piszę :spike:
 
Znaczy, ja taki update forume porównuję do jakiegoś tam updajtu gry na steamie itd. Informacje o takich większych aktualizacjach pojawiają się raczej kilka dni przed samym updatem, więc raczej nie ogarniam, dlaczego aż 2 miesiące przed to zapowiadacie. Nie dość, że do tego czasu większość pewnie o tym zapomni (bo nic tak nie przykuwa uwagi, jak nowo założony temat), a żeby uniknąć postów typu "O łał! Nowy wygląd forume!!!!111" to tydzień przed na serio by wystarczył.
Wiem, że czepiam się jakiś gówien, ale cóż... uważam to za nielogiczne. 
Link do komentarza

Dwa miechu to szmat czasu, no ale jak ktoś spędza większość swojego czasu siedząc na sb, to się nie dziwie, że czas mu szybko leci.

Czas mi leci jak szalony, ale bynajmniej nie dlatego, że siedzę bez przerwy na /sb/. Wprost przeciwnie, jak siedzę na /sb/, to czas wlecze się w tempie pociągu z węglem. Także pudło, misiaczku. :spike:

Ja tu się zastanawiam czy aby na pewno zdążymy, a ten mi tu wyjeżdża, że za wcześnie o tym piszę

To nie marnuj czasu na zakładanie takich tematów, tylko pisz ten kod, czarnuchu. :kappa:

Link do komentarza

Im ten czas jest dłuższy, tym gorzej, bo ludzie pozapominają.

 

Powiedz mi, o czym mają zapomnieć, skoro po update będzie miał to każdy? Temat jest dla zainteresowanych zmianami i w celach poglądowych, można też zarzucić ewentualną sugestią.

Zrób temat, nie pasuje, nie zrób tematu, zapewne też by nie pasowało.

Edytowano przez GoForGold
  • +1 7
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...