Skocz do zawartości

.....Cześć


IcePush

Recommended Posts

Witam, Jestem IcePush Lub jak chcecie 'Ice'

Oraz Kolesiem który szuka prawdziwych kucyków w realu (Z MLP:FIM) Ile Osób już sprawdziłem? 

 

no na steam chyba 11 tysięcy osób z nazwą Rainbow Dash, i nie przestane do puki nie znajdę tego, miło was poznać, a Do Rainbow Dash Mam Ciężkie uczucia których nie mogę WYRZUĆIĆ, odwróćić się i powiedzieć jej "przepraszam straciłem to" 

 

A Moje Serce Jest Czarne A Dusza Lojalna Na Śmierć, To Tyle.

Edytowano przez IcePush
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie znam Cię, więc dlaczego miałbym oczekiwać tego, że zaraz będę do Ciebie leciał jak Reksio do szynki? Zostałeś przez kogoś wykorzystany itd. - spoko, wielu ludzi tak ma, lecz nie chwali się tym na wejściu. Nawet jeżeli nie chcesz nikomu zaufać i tak dalej, to jest tylko Twój wybór, lecz rozgłaszanie tego na forum publicznym jest trochę nie na miejscu. Nie oczekuję od Ciebie empatii ani innych uczuć.
.
.
.
.
.
.
No elo, witam na forum.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałem wykorzystany, za każdym razem gdy szukałem drogi do equestrii zostałem oszukany tylko po to bo inni chcieli uszczęśliwić innych w ten sposób. :sweetie2:

Znieść tego się nie da.

Co Do Uczuć, wiem z góry Przepraszam, Niech tak już zostanie to inni też to zobaczą , nie mam czego pozatym ukryć

Edytowano przez IcePush
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś do ukrywania? Cały czas jesteśmy otaczani przez mniej inteligentne istoty czy ludzi, u których przyrost masy jest wprost proporcjonalny do demencji, a dla Ciebie to jest coś wartego zatajenia?

Nie wiem, jakie znaczenie odkrył Krzysztof, jednakże... Nie, nadal nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też będziesz otoczony przez gimbusów, idiotów oraz agresorów. Tak już jest, że trzeba mieć na to wyrąbane. Serio, nie znam Cię gościu, a po tych słowach już myślę, że mam do czynienia ze człowiekiem, który ma nie po kolei w głowie. Niestety taki obraz siebie pokazałeś już od początku. Nie zamierzam Cię osądzać, bo jesteś dla mnie tylko jedną z wielu randomowych osób w internecie i nie będę Ciebie atakować (lol, bo to takie super jest obrażanie kogoś w internecie blablabla), ale taki obraz siebie przedstawiłeś w tym temacie, więc....

5BGwjg9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to że jak chciałem być dobrym człowiekiem oraz być miłym dla innych zostałem otoczony takim typem ludzi, 

 

W tym świecie warto być miłym jedynie dla siebie. I rudych dziewoi.

Serio. Pańskie wypowiedzi brzmią jak bełkot Komorowskiego, jeszcze po paru procentach.

 

Słuchaj, miejćie swoją opinie jaką chcećie , to jest tylko powitanie, a to że coś ukryłem i edytowałęm z swoich powodów nie powinno was obchodzić

Edytował pan to, są ślady, zachował się cytat. Ludzi zwyczajnie zastanawia powód edycji, a co dopiero sens pierwotnej formy posta.

Edytowano przez JOWanadiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym świecie warto być miłym jedynie dla siebie. I rudych dziewoi.

Serio. Pańskie wypowiedzi brzmią jak bełkot Komorowskiego, jeszcze po paru procentach.

W sumie.. wiem to, ale ważne że możemy śiebie jakąś zrozumieć, nie ludzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda ja ide spać cały wykończony jestem po dniu , do tego jest 02:56, jak ktoś chce to piszcie pytania itp, NARQ ludzie.

a konto usuwam po czaśie, ja długo nie  PRZEBYWAM 

w takich miejscach,

Edytowano przez Decaded
nieco za duża czcionka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zgody na brak zgody.

Nikt mnie przecież nie zmusi bym tutaj zostawił moje konto, a druga rzecz jest taka że chciałem tylko się przywitać , zaczynam tracić  światopogląd od rzeczy, to tyle.

jeśli tego nie rozumiecie to jestem zmuszony nie odpowiedzieć na to. Dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Trochę dziwny sposób na przywitanie, ale nie ma co drążyć tematu, zamiast tego zadam Ci kilka pytań:

 

1. Jakiej muzyki słuchasz?

 

2. Czytasz książki? Jeśli tak, to czy masz jakąś ulubioną?

 

3. Ulubione postacie z MLP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice  

 

może zacznij znajomość na forum nieco w innym stylu. Wiesz po twojej wypowiedzi miałem dziwne wrażenie - koleś, który się żali, nie wiele mówi o sobie.... . Taki trochę z ciebie Werter z "bólem istnienia".  No ale ok.  Pewna rada: pisz łopatologicznie , a nie jakąś symboliką jak u Norwida czy Mickiewicza. Nie wiele powiedziałeś o sobie - właściwie przedstawiłeś się trochę w złym świetle. Napisz czym się interesujesz, co lubisz, jaki jesteś i takie tam. Serio nie gryziemy i chętnie cię przyjmiemy do swojego grona. Tylko nie wyjeżdżaj od razu z problemem jak do jakichś lekarzy - pomożemy tylko no wiesz, musimy cię trochę poznać. Zatem serdecznie witamy i moje pytania:

 

1)  Co robisz w wolnym czasie ?

2)  Jakie masz plany na przyszłość?

3)  Ogladałeś MLP:EG i Rainbow Rocks?

4)  Masz ulubione filmy?

 

Tyle ode mnie. Powodzenia i miłej zabawy na forum. A i nie powiększaj czcionki bezsensownie - można wyrazić uczucia bez tego. Raz jeszcze, powodzenia i :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Trochę dziwny sposób na przywitanie, ale nie ma co drążyć tematu, zamiast tego zadam Ci kilka pytań:

 

1. Jakiej muzyki słuchasz?

 

2. Czytasz książki? Jeśli tak, to czy masz jakąś ulubioną?

 

3. Ulubione postacie z MLP?

(Opcjonalne) Jestem Już Dostępny,

1. Rock N Roll / Hard Rock / Metal, Elektroniczna, electro.

2. nie książki uważąm za nudne pismo , przynajmniej tak to działa

3. Tylko Trzy, 1. Rainbow Dash, 2 Twilight Sparkle, 3, Scootaloo

 

 

Ice  

 

może zacznij znajomość na forum nieco w innym stylu. Wiesz po twojej wypowiedzi miałem dziwne wrażenie - koleś, który się żali, nie wiele mówi o sobie.... . Taki trochę z ciebie Werter z "bólem istnienia".  No ale ok.  Pewna rada: pisz łopatologicznie , a nie jakąś symboliką jak u Norwida czy Mickiewicza. Nie wiele powiedziałeś o sobie - właściwie przedstawiłeś się trochę w złym świetle. Napisz czym się interesujesz, co lubisz, jaki jesteś i takie tam. Serio nie gryziemy i chętnie cię przyjmiemy do swojego grona. Tylko nie wyjeżdżaj od razu z problemem jak do jakichś lekarzy - pomożemy tylko no wiesz, musimy cię trochę poznać. Zatem serdecznie witamy i moje pytania:

 

1)  Co robisz w wolnym czasie ?

2)  Jakie masz plany na przyszłość?

3)  Ogladałeś MLP:EG i Rainbow Rocks?

4)  Masz ulubione filmy?

 

Tyle ode mnie. Powodzenia i miłej zabawy na forum. A i nie powiększaj czcionki bezsensownie - można wyrazić uczucia bez tego. Raz jeszcze, powodzenia i :brohoof:

1, Gram Na Komputerze Lub Przeważnie Myślę O Tym Jak zabijać zombie, (stawiam na przetrwanie w razie kataklizmów, pozorny zawsze ubezpieczony)

2. Nie wiem, pewnie wyrwać się  z tego powalonego miejsca w jeden sposób lub drugi

3, MLP:EG tak ale nie Rainbow rocks, ponieważ czasu już wogóle nie mam na to.

4,Tak , Dzien Żywych Trópow , Left 4 dead 1 Movie, Terminator 2 Dzien Sądu, oraz Rambo 3. (reszta rambo zostały zrobione byle-jak)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odłożyć psychotropy na jakiś czas albo przestać trollować, bo wychodzi ci to żałośnie. W przypadku tego drugiego może cię czekać banhammer i magiczna grupa Heretycy.

 

Pomijając słowa wyżej, witam na forum.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...