Skocz do zawartości

[Zabawa] Rarity podróżuje!


Velvie

Recommended Posts

 
~Zabawa wymyślona i zaproponowana przez Chiefa, za co serdecznie mu dziękuję  :squee: ~
 
 
 
 
Rarity, co robisz w wakacje?
 
Jeszcze nie wiem :raritylaugh:  Pewnie jak zwykle będę pracować nad nowymi projektami. A ty?
 
Między innymi jadę na tydzień do Paryża. Miasto mody, miłości i tak dalej...
 
Zabierz mnie ze sobą! PROOOOSZĘ! :OTE2F: 
 
Nie wiem, czy zmieścisz się do walizki :lol: Poza tym jest wiele innych miejsc związanych z modą. Właściwie w każdym mieście znajduje się jakaś galeria handlowa czy butiki.
 
Wydaje mi się, że jest trochę inaczej :rarity4: W każdym razie, napisz mi jakąś listę ciekawych miejsc, jakbym znalazła chociaż chwilę, to je odwiedzę. Ale teraz, oh mon dieu, muszę wracać do pracy...
 
Postaram się znaleźć tyle atrakcji, że ci się  w głowie nie zmieści!  :aj3: 
 
 
Zasady tej zabawy są takie:
1. Piszę nazwę dowolnego miasta.
2. Osoba "pode mną" podaje nazwę atrakcji związanej z modą/sztuką/kamieniami szlachetnymi mieszczącej się w tym mieście, a potem proponuje następne miasto.
3. Następna osoba podaje następne miejsce, i tak dalej.
 
Wszystkie offtopy będą kasowane i warnowane.
 
Miłej zabawy!
 
 
PS Przepraszam, że nie zajmuję się "Zeswataj Rarity", ale szkolne komputery, z których teraz głównie korzystam, mają antywirus, który nie przepuszcza połowy forum :
Edytowano przez Velvettia von Orchberg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Madryt:

C.C. Príncipe Pío
Estación Príncipe Pío - Paseo de la Florida 2

Centrum handlowe usytuowane w budynku starej, niezwykle reprezentacyjnej stacji kolejowej

Estacion del Nort (Dworzec Północny). Powstanie centrum handlowego w tym budynku, wiązało się z odnową i odbudową starego dworca kolejowego, który musiał spełniać funkcje nowoczesnego centrum handlowego, jak również, musiał zachować stare elementy architektury użytkowej.

Elementy art deco w całym budynku. Dach budynku datuje się na 1881 rok. Zwróć uwagę na przepiękny 3,20 metrowy zegar. Centrum handlowe znajduje się w sercu Madrytu, zaledwie kilkaset metrów od katedry Almudena. Jedno z najlepszych centr handlowych w Madrycie. Link do tekstu: http://www.hiszpania-apartamenty.pl/przewodnik-po-hiszpanii,centra-handlowe-w-madrycie,506.html

 

Następnie poleciałaby do Londynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...