Skocz do zawartości

Dark Souls III


Nyxgrim

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze żyje, ale... ujawniono nazwy bossów z DS III!

  • Iudex Gundyr
  • Volde, of the Frigid Valley
  • Curse-Rotted (lub Ridden) Greatwood (prezentowany na zwiastunie)
  • Crystal Sages
  • Dragons of the Deep
  • Dancer of the Frigid Valley (dostępny podczas sieciowych testów)
  • Old Demon King
  • Ozroes(?), the Condemned King
  • Ancient Wyvern
  • Nameless King
  • Abyss Watchers
  • Yhorm, the Giant
  • Aldrich, Devourer of Gods
  • Lothric Elder Prince, Lothric Younger Prince
  • Soul of Cinder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i stało się. Dark Souls III miało niedawno swoją premierę. Pozostaje mi więc tylko życzyć wam szczęścia w przemierzaniu kolejnej przeklętej krainy. Praise the sun!

 

 

Edytowano przez Nyxgrim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Coś temat ucichł, a sądzę, że warto wrócić do dyskusji, bo nadchodzi nowe DLC (dokładnie za 15 dni :fluttershy5:). The Ashes od Ariandel. Jestem bardzo rad, że DS3 nadal będzie rozwijana, bo ta część moim zdanie budzi najwięcej teorii, przemyśleń oraz rozmów wśród fanów, ponieważ opiera się najbardziej na DS1 i przedstawionej tam ukrytej historii, która jest w pewnym sensie rozwijana w części 3.

 

Spoiler

 

     

 

Oczywiście pragnę też wspomnieć o youtuberze, który mnie jeszcze bardziej przekonał, żebym badał świat DS bardziej. Ten głos zawsze się wyróżniał na scenie uniwersum DS. Ten nie próżnował i już zaczął myśleć:

 

Spoiler

 

 

 

Rozpatruje tyle rzeczy na które bym nigdy nie wpadł, a jak je gość opisuje ... widać, że opiera się na tym co ma i nie wysuwa pochopnych teorii. Większość przemyśleń pokryły się z moimi, ale niestety nie mam aż tak sporej wiedzy jak on przy szukaniu tych wszystkich nawiązań (studia, co poradzić :godpony:). Ja tylko zobaczyłem od razu nawiązanie do Malowanego Świata Ariamis oraz pewnych lokacji w nich - lochy czy ten most. Pytanie tylko czy ten Malowany Świat to właśnie Ariandel czy nie? No i zawsze się zastanawiałem. Czy imię Ariamis jest przeznaczone dla mężczyzny czy kobiety, bo trudno jest mi to orzec. Jakie są wasze przemyślenia do nadchodzącego dodatku? 

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...