Skocz do zawartości

Requesty + Cynamonka = Ciekawe ćwiczenie


Gość

Recommended Posts

Witajcie!

 

Każdy artysta wie, że robienie zamówień to jedno z lepszych ćwiczeń na rozwinięcie swoich umiejętności, a więc w końcu sama postanowiłam pójść w tym kierunku i otworzyć (w sumie od nowa) temat z Requestami. Wszystko jest oczywiście darmowe, o to się nie musicie martwić. Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem u mnie wymarzonego rysunku, uważnie przeczytaj poniższy regulamin zamówień i działaj! To znaczy... zamawiaj!

 

Regulamin zamówień:

 

1) Zamówienia będą wykonywane metodą graficzną (tj. komputerową; Digital Arts). Jeśli kotś jednak bardzo by chciał, by był to rysunek tradycyjny, tak naprawdę nie będę miała nic przeciwko, też mogę przyjąć tego typu zamówienie.

Zmiana punktu jeden:

1) Zamówienia będą wykonywane jedynie na tą chwilę metodą graficzną (tj. komputerową; Digital Arts).

 

2) Tematem przewodnim moich prac będą oczywiście kucyki, chodź również mogę narysować coś dla fanów universum  "Five Nights At Freddy's". Jeśli chodzi o Anthro lub Humanizację to jak na razie wstrzymuje się z tym, ponieważ... nigdy tak naprawdę nie miałam okazji ani razu spróbować w tym swoich sił. Ale mogę już teraz na wstępie napisać, że planuje parę razy coś z tych kategorii narysować, więc być może za jakiś czas i tego typu rysunki będą otwarte w zamówieniach.

 

3) Nie zamierzam brać się za zamówienia, gdzie występują treści NSFW (dla dorosłych), gore, clopy czy inne takie. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał jakiś mroczniejszy rys. w stylu: Mroczny Bat Pony, to to oczywiście może być przyjęte. Krew i tego rzeczy w sumie także, ale wiecie... żadnych wnętrzności itp. Proszę. Od razu mi się przypomina Smile HD i mam dość.

 

4) Jeśli chodzi o tła, to jestem na nie otwarta, chodź nie wprawiona tak jakbym chciała. Mam na myśli... jeśli chodzi o jakieś abstrakcyjne tła, to raczej w tej materii nie ma problemu, ale jeśli już mówimy o jakiejś konkretnej architekturze i tego typu rzeczach to mogę mieć z tym lekkie trudności. Ale... mimo wszystko jestem otwarta również na te propozycje. Zawsze można spróbować z tym popracować. 

 

5) Przy składaniu zamówień bardzo proszę o podkreślenie rodzaju rysunku. Do wyboru macię parę opcji:

- Surowy Szkic - sam szkic postaci bez żadnego wypełnienia, cieni z lub bez tła. Wszystko na zasadzie szybkiego szkicu, który na przykład możecie później sami według własnego uznania obrabiać w programie graficznym.

- Szkic Konturowy - jakby to najprościej opisać... dopracowany i obrobiony szkic, ci którzy w młodości kolorowali kolorowanki będą wiedzieli o co chodzi.

- Szkic konturowy + Kolor - nazwa mówi sama za siebie, zamawiając ten rodzaj otrzymacie szkic z wypełnieniem kolorami. Tak jak powyżej, możliwość zrobienia tła.

- Szkic Konturowy + Kolor + Cienie - różnica w tym wypadku polega na tym, że do powyższej opcji dodaje jeszcze cieniowanie (postać, tło).

 

6) Teraz co nie co dla tych, co mogą chcieć rysunki zrobione metodą tradycyjną. Do tego typu rysunków używam tylko i wyłącznie ołówka, czarnego długopisu (do poprawiania kontur), oraz kredek (no i może gumki, do robienia refleksów ;)). niestety nie przyjmuje zamówień na rysunek na przykład zrobiony farbami, pastelami czy innymi takimi. Przykro mi.

 

7) Czas oczekiwania. Tu sprawa praktycznie zależy ode mnie i MOJEGO wolnego czasu. Często jest to dosyć chwiejne, więc... bardzo Was proszę o cierpliwość. Mimo wszystko postaram się by requesty zajmowały pierwszą kolejność na liście moich prac do narysowania.

 

8) Żeby było sprawiedliwie, że tak to ujmę to jedna osoba, póki nie skończę jej zamówienia nie może zamawiać u mnie kolejnych prac. Po zrealizowaniu owszem, istnieje taka opcja.

 

9) Kolejność zamówień jest zależna od kolejności ich składania.

 

10) Jak na razie daje Wam wolną rękę. Nie ma ograniczeń względem ilości zamówień (oprócz punktu.8).

 

11) I NAJWAŻNIEJSZE! Jeśli się już zdecydujesz na złożenie zamówienia, powinieneś wysłać (w przypadku postaci) ich wygląd. Nawet jeśli miałby być z Pony Creatora. To zawsze dla mnie jakaś pomoc. Tak samo proszę do obrazka dołączyć dokładny opis wszystkich ważnych szczegółów. To wszystko możecie wstawiać tutaj lub wysłać mi na PW.

(( W najbliższym czasie postaram się stworzyć jakiś rysunek krok po kroku, żeby  przy każdym typie w punkcie 5, dodać obrazek dokładnego wyglądu tego typu.))

 

A teraz chyba kolejna najważniejsza rzecz poza regulaminem, czyli okazja do wglądu na moją twórczość jeśli chodzi chodzi o rysunki. Niestety, od jakiegoś czasu bardzo dużo czasu siedzę w fandomie FNAF'a a więc aktualniejszych rysunków z kucykami nie mam, jednak nie sadzę by mój styl zmienił się jakoś bardzo diametralnie. A więc oto i trochę mojej twórczości (pragnę zaznaczyć, że cztery pierwsze rysunki były wykonane stosunkowo niedawno, reszta jest trochę starsza, ale nie różni i nie dobiega tak mocno (tak myślę). Na rysunku 2,3,4 możecie zobaczyć jak wygląda mój styl wraz z wypełnieniem, cieniami, konturami itp.)  :

 

__simple_sketch___night_glider___amazing


 

 

forever_a_little_girl_in_soul__digital_a

 

___30_day_otp_challenge____day_01___hold

 

i_want_to_feel_happiness__digital_art__b

old_stuff__3_by_blackywhitebreeze-d8m7ol

 

old_stuff__4_by_blackywhitebreeze-d8m7ow

 

old_stuff__5_by_blackywhitebreeze-d8m7p5

 

 

A więc myślę, że najważniejsze rzeczy w sprawie zamówień napisałam. Jednak jeśli coś byłoby dalej nie jasne, proszę bardzo, nie krępujcie się i zapytajcie w tym temacie.

 

Czekam z przyjemnością na Wasze zamówienia!

 

Lista osób oczekujących:

 

Dog in the Fog

Eternal <3

Szeregowa WWhite Fox

Ryś Raindrops

Dayan

adamar44

Sir Hugoholic :3

CalevaN

Masłolot

Riddle

Pierdoła Jaskier

Lenka:)

SunsetPony

Myhell 

SpeedMist

 

Trochę się Was już uzbierało O_o :3

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można prosić to bym prosiła o narysowanie mojej OC.

Digital Art.

Kontur+kolor+cienie.

Moja OC wygląda tak:

IChvz1o.jpg

Jakbyś chciała też opis to: Gęsta, brązowa grzywa- dokładnie taka jak na rysunku, krótki ogonek, niebieskie oczy. Niska jest, trochę umięśniona, ale bez przesady. No i ogólnie to szara jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dog in the Fog - już dodałam twoje zamówienie do listy.

Szeregowa WWhite Fox - tak jak pisałam, to jest taka reaktywacja tematu. Stara wersja tego tematu została usunięta, więc jeśli to nie problem proszę o ponowne opisanie rysunku, oczywiście już wpisuje cię na listę oczekujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam rysunek ponad rok temu jeszcze w temacie z twoimi rysunkami, jako jedyna wtedy nie otrzymałam zamówienia :")

Ha! Mam zamówienie!

Wiem dobrze, że znasz Discorded Whooves. Myślę że to ci się spodoba :3

Opis obrazka:

Na pewno ma myć tam Doctor Whooves (lekko przerażony) znajdujący się przed lustrem, (może być lekko pęknięte od góry) gdzie widzi swoje odbicie. Jednak niech nie będzie takie zwykłe. Zamiast normalnego Doktora w odbiciu niech będzie Discorded Whooves patrzący na niego wściekle. Lustro ma być owalne, wielkości normalnego kucyka, tak żeby było go całego widać. Co do tła to nie będzie to trudne, zwykłe, szaro-brązowe.

I pamiętaj:

Doctor: Zielony krawat

Discorded: Czarna mucha

Dziękuję i życzę powodzenia. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowa WWhite Fox - A no tak! Teraz pamiętam! Nawet zaczynałam szkic do tego, ale coś mi się w nim nie podobało do końca i często zmieniałam. Pytanie tylko jest teraz jedno... w jakiej wersji chcesz ten rysunek... w Digitalu czy Tradycyjnej?

Ryś Raindrops - Oczywiście nie ma problemu! ^^ Już dopisuje Ciebie do listy oczekujących :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się skuszę na darmowy rysunek. Tutaj masz mojego OCka: https://lh3.googleusercontent.com/HybKmTf3fR1qSViYzXBLN0WCRpEjciyenNFwpI8ivy8=w1280-h828-no

I chciałbym digitala w wersji full-wypas (kontury, kolory, cieniowanie i może jakieś proste tło). Nie chcę tradycyjnego bo wychodzą ci lepiej a to ma być ćwiczenie więc popracuj na komputerze :) Oczywiście jeśli możesz.

Edytowano przez adamar44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też bym chciał coś zamówić zgodnie z tym, co na PW pisaliśmy - rysunek Twojego OC dającego mojemu OC huga <3 xD

Tutaj są wszystkie arty z moim OC: https://mlpforums.com/blog/1994/entry-14092-my-ocs-vibrant-grove-pictures/

 

Opcja ze szkicem, kolorami i cieniami, jeśli można prosić ^^ Z uwagi na to jak uwielbiam Twoje prace "komputerowe" prosiłbym, rzecz jasna o taką wersję. 

 

Jeśli chodzi o szczegóły to jak wiadomo mój OC, podobnie jak ja jest nieśmiały i fajnie by było to zaakcentować. Ten art idealnie to oddaje:

https://mlpforums.com/uploads/monthly_03_2015/blogentry-19193-0-83179500-1427491290_thumb.jpg

 

I jak możesz podeślij na PW jakie OC masz, bym wybrał :3 Coś jeszcze trzeba dodać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wszystkich - Przypomniało mi się. W sprawie każdego zamówienia nad którym zacznę pracować, będę pisała do zamawiających , żeby dokładnie pytać o szczegóły, charaktery postaci itp. Lubie mieć wgląd na takie rzeczy i ułatwią mi one narysowanie poszczególnych scen. Tym bardziej jeśli znajdzie się osoba która nie wpadnie na pomysł jak dokładnie widzi swoje OC w danej sytuacji.

Dayan - Dziękuje :3 Już zapisuje do listy.

Szeregowa WWhite Fox - No proszę! ^^ Trzeba będzie się znów trochę przestawić na Traditional Art ^^ Ale to dla mnie chyba nie będzie jakiś duży problem. Załatwione!

adamar44 - A to mnie zdziwiłeś, bo mi osobiście się wydaje, że te komputerowe lepiej wyglądają, no... ale to też może być kwestia gustu ^^ A więc Digital... zapisane.

EDIT:

Sir Hugoholic :3 - Okej. W wolnej chwili podeśle ci kilka wariantów moich OC'ków, to nawet będziesz mógł wybrać z którą dokładnie ^^ A zamówienie dopisuje do listy.

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CalevaN - Okej, zapisane. W razie jakiś trudności będę pytać.

EDIT:

Masłolot - Tak, widzę. Dzięki za obrazki. Myślę, że nie będzie większych problemów ^^ Już sobie zapisuje kolejne osoby do listy.

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek Chambers - Od jakiegoś czasu nie, ale jeśli chodzi ci jakaś konkretna mysl po głowie to powiedź, a może rozważę czy dam radę jakoś to dobrze narysować. Zawsze jakieś wyzwanie, choć z góry mówię, że nie obiecuje na 100% że wyjdzie na wystarczająco dobrym poziomie. Zobaczymy...

EDIT:

Riddle - Ponyfikację myślę, że mogą być. Nawet w sumie to dość fajny pomysł na rozwinięcie i ruszenie trochę bardziej wyobraźnią. Jeśli chcesz coś konkretnego to pisz śmiało ^^

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

W poście nie działał chyba drugi link, więc na wszelki wypadek napiszę jeszcze raz:

Prosiłbym o narysowanie metodą tradycyjną mojego OC:

 

9r2koh.jpg 

 z tym znaczkiem:

 

ivibyr.jpg 

 (w razie problemów można uprościć), prosiłbym o narysowanie go bez słuchawek ^^

 

EDIT: Nie wiem już sam, czy te linki nie działają, czy to po mojej stronie są jakieś problemy. Chyba działają jeśli się je skopiuje, a po kliknięciu z jakiegoś powodu nie

Edytowano przez Masłolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ciekaw jestem jak ci się uda. Znasz może Fallout: Equestria?

 

http://vignette3.wikia.nocookie.net/fallout/images/7/75/Fallout_3_Army_Power_Armour.png/revision/20090131163101

 

Poproszę o narysowanie takiego pancerza, ale pasującego na kucyka ziemnego. Szkic konturowy, digital, sama postać w pancerzu. W miarę możliwości z półprofilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pervkapitan.deviantart.com/art/coloured-Grey-Scientist-517750280

http://pervkapitan.deviantart.com/art/Grey-Scientist-my-first-official-pony-OC-516457375

Kontur - kolor - cienie

Opis krótki: Grey Scientist jest bardzo impulsywną i wybuchową klaczą. Interesuje się walkami, ale także i nauką. Łysy ogon, który jest dość mocny jak u jakiegoś jaszczura oraz rogi wyhodowała sobie samodzielnie, poza tym samą siłę fizyczną ma po bardzo męczących treningach. Jest raczej hedonistką. Lubi sobie czasami zjeść, jak nikt nie patrzy to je nawet mięso, nie uważa tego za dziwne, ale bojąc się opinii innych ukrywa to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masłolot - Wcześniej linki działały normalnie, teraz rzeczywiście nie działają. Spróbuj jakoś inaczej do wstawić, z jakiejś innej strony lub... no nie wiem... jako obrazek zwyczajnie do następnego posta? W każdym razie na pewno da się jakoś na to zaradzić ^^

Riddle - Uhuhuh... widzę szykuje się niezłe wyzwanie. No, ale... ćwiczenie to ćwiczenie ^^ Trochę się pomęczę przy tym, ale na pewno nie mam nic do stracenia, a nawet mogę zyskać trochę doświadczenia dzięki temu. Już zapisuje do pozostałych.

Pierdoła Jaskier - Super. Dzięki za opis jej osobowości, to na pewno pomoże ^^ Jeśli masz też jakiś ogólny zarys jakbyś chciał by cała scena wyglądała to napisz, lub jak nie to... to po prostu nie pisz i zdaj się na mnie. Jak wolisz ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierdoła Jaskier - Super. Dzięki za opis jej osobowości, to na pewno pomoże ^^ Jeśli masz też jakiś ogólny zarys jakbyś chciał by cała scena wyglądała to napisz, lub jak nie to... to po prostu nie pisz i zdaj się na mnie. Jak wolisz ^^

Hmm... sceny nie mam, ale może być coś z jej waleczną stroną, bo ostatnio często z tą naukową ludzie rysują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła Jaskier - Spoko ^^ Będę miała więc sposobność, by wykazać się trochę wyobraźnią ^^ Przy dobrych wiatrach już jutro zacznę robić po kolei według listy requesty. Macie szczęście, że wzięłam ze sobą na wyjazd do chłopaka tablet z laptopem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...