Skocz do zawartości

Requesty + Cynamonka = Ciekawe ćwiczenie


Gość

Recommended Posts

Okej. Wzięłam się dzisiaj do roboty w końcu i naszkrobałam pierwszy request. Zajął mi gdzieś około 6 godzin z przerwami, w sumie... jak na mnie nie jest źle... zrobiłam coś od początku do końca tego samego dnia. I nie powiem, bardzo miło spędziłam czas przy tym przy okazji z muzyką na uszach ^^ Starałam się jak najbardziej odwzorować postać i mam nadzieję, że przynajmniej w połowie spełniłam oczekiwania. Wiem, że mogłam poknocić kolory lekko... miałam problem ponieważ rysunek z przedstawioną OC'ką był pełny cieni i nie wiedziałam w końcu który kolor to cień, a który odpowiadał kolorowi grzywy. No chyba, że grzywa miała być w kilku kolorach, ale chyba w miarę ten efekt mógł tu wyjść i tak ze względu na cienie i refleksy. Pozę dobrałam oczywiście pod charakter czyli bardziej odważniejszą i śmielszą. W takiej w sumie po przeczytaniu opisu widziałam tą postać, tym bardziej, że jest pegazem.  Co mogę jeszcze powiedzieć? No ogólnie tak wygląda mój styl teraz. Jeśli widzicie coś do poprawy (jak pewnie naprzykład tylnie kopytko czy twarz w jakiś sposób) to śmiało piszcie. Jakoś nie miałam konkretnego pomysłu na tło, więc poszłam w swoją ulubioną abstrakcję. Ale i tak zmieniałam tło kilka razy, zanim efekt mnie satysfakcjonował. So... ogólnie mam ogromną nadzieję, że wykonany request zadowoli zamawiającego i spodoba się reszcie czym też zachęci innych do zamawiania kolejnych prac. 

 

Zamówienie dla Dog in the Fog:

 

__request___annalise_focke_wulf_by_black

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rysujesz :D 
 
 Mogłabym prosić o wykonanie digitala (Szkic Konturowy + Kolor + Cienie jeśli to nie problem) mojej Limonki (imię do poprawy, tłumaczu wzywam Cię):
 

22403326211919150532.png

Pony Creator ;-;

 

Kucyk jest wysoki, z dziwnym CM, nieśmiały, kocha kucyki (no..w dobrym sęsie) i komiksy. 

 

 Co do tła, daję Ci wolną rękę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje na dzisiaj:

 

Przepraszam za mały zastój, od jutra prawdopodobnie pod wieczór praca ruszy pełną parą. Jednak czuję się przymuszona by powiadomić o kilku zmianach na które się zdecydowałam. Pierwsza z nich to wiadomość dotycząca typów rysunków. Na samym początku było powiedziane, że będę robiła i rysunki graficzne i tradycyjne. Cóż... szczerze, tak spodobało mi się rysowanie graficzne, że tak naprawdę nie uśmiecha mi się (przynajmniej teraz) wracać do tradycyjnych metod. Nie robiłabym z tego niczego poważnego, ponieważ większość Was zamówiła graficzne obrazki, ale... tak się składa, że jedna osoba i to następna w kolejce chciała właśnie rysunek typu tradycyjnego i tu właśnie zwracam się w tym poście i prawdopodobnie na PW do tej osoby: Czy chcę zmiany obrazku na graficzny? Zmianę koncepcji całkowicie przy tym? Czy po prostu odwołuje zamówienie? Przepraszam naprawdę, że robię problemy. Kolejna rzecz... cóż... zaszła taka sytuacja, że mój chłopak bardzo chciał bym mu narysowało OC'kę, prosi mnie już o to od dłuższego czasu. Już naprawdę się źle czułam przekładając to i w końcu postanowiłam się szybko zająć za ten rys. A więc taaa... trochę się wepchnął w kolejce, ale zrozumcie... w końcu to chłopak. 

 

SunsetPony - Nie ma problemu. Dzieki za opis i obrazek OC'ki ^^ Chyba już mam nawet koncepcję ^^ Ale nie rozumiem, o co ci chodziło jeśli chodzi o imię. 

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę szczerze przyznać że teraz nie wiem co robić. Na to zamówienie czekam już naprawdę ponad rok, tak wiem że to moja wina bo się nie przypomniałam i w ogóle aleee mniejsza. Czy ja wiem... Wolałam technikę tradycyjną ale skoro są zmiany to tak czy siak narzekać nie powinnam.

Zamówienie zostaje jak było, nie odwołuję. Z tym że teraz digital art, prosz.

A no i nie spiesz się. Czekałam długo, mogę poczekać jeszcze trochę~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowa WWhite Fox - Okej, w takim razie w najbliższym czasie wezmę się za to. Już mam szkic, więc nie będzie problemu ^^ I naprawdę dzięki za cierpliwość. Miałam przez ten rok ciężkie chwile, ale staram się teraz to naprawić i wrócić do aktywności. 

 

A w między czasie kolejne znakomite wieści! Zrobiłam kolejne zamówienie :3 Chłopak męczył mnie z tym od pół roku i w końcu się doczekał. Jest teraz na zlocie więc pewnie zobaczy to z opóźnieniem, ale... mniejsza. Najważniejsze by się spodobało ^^ Starałam się jak najbardziej odwzorować postać, nawet użyłam oryginalnych kolorów postaci, bo był vector. Ogólnie z informacji na najbliższy czas. Planuje wyjazd z rodziną w najbliższym czasie nad Wisłe, w góry, a więc nie będzie mnie, chodź... i tak postaram się przekonać ich bym mogła wsiąść laptop i tablet do rysowania wieczorami :3 No... ale ogólnie pewnie w przedziale 11-24/25 będę rzadziej na forum aktywna. Ale! Mimo to postaram się ;P No... myślę, że to na razie tyle, jak coś mi się przypomni do dopiszę EDIT poniżej. Więc już nie przeciągając... to dla Ciebie Dawid <3 :

 

__request___aelisana_by_blackywhitebreez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie narysowane, szczególnie elementy skórzane wypadły fajnie   :fluttershy4: , Eter będzie miał miłą niespodziankę, jak z Combatu wróci  :D .

Takie trzy pytanka:

Używałaś tabletu graficznego czy rysowałaś myszką?

Jakiego programu używasz?

Obrobiłabyś dla mnie mój szkic graficznie  :squee:  ? Sam co nie co starałem się próbować, ale chyba to nie moja działka  :ajunsure: . Pod spodem zamieszczam szkic do podglądu.

Sorry za jakość, ale mój skaner wyemigrował :/

SBewmbX.jpg

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podejrzewam, że się nie doczekam, ale piszę, by przypomnieć o poprzedniej naszej rozmowie przez GG oraz PW cd poprzedniego zamówienia. Wciąż czekam na tą okładkę.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...