Skocz do zawartości

[Konkurs] Obrazek działowy


Arceus

Recommended Posts

Witajcie kochani! Jak wiecie kilka drobiazgów się tu zmieniło, w tym obsada, przez co obrazek jaki wita przybyszów jest trochę nieaktualny. Jest na swój sposób piękny, prosty a jednak mówi o wszystkim, pamięta światłe chwile tego działu, jednak raz na jakiś czas trzeba tu coś zmienić.

Plastycy mogą popisać się swoimi umiejętnościami. Pamiętajcie: głównym bohaterem ma być Discord, czy dacie mu garnitur czy strój pokojówki (nie polecam), czy umieścicie go w lesie w którym drzewa pną się korzeniami ku niebu, czy w pałacu jaki widzimy w tle obecnego rysunku to wasza sprawa.

Pamiętajcie że ten rysunek witał będzie wszystkich przybyszów, więc dobrze by było gdybyście zaprezentowali 120% swoich umiejętności (których ja nie mam :v

Wszelkie pytania tu, prace możecie dawać tu w spoilerach lub do mnie na PW. Czas macie od TERAZ do końca wakacji. Pośpiech zły doradca, więc macie dużo czasu ;) Zatem.

Pomysłów, miłego dnia i wesołego szerzenia chaosu!

 

Przypominam że na zwycięzce, oprócz reklamy w tym dziale, czeka nagroda (szczegóły w ogłoszeniach) 

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż no... fajne, i przesiąknięte chaosem, ale jednak na obrazek działowy szukam czegoś... poważniejszego :/

ech

A była zabawa wprowadź chaos v1 i v2 i zero zainteresowania a tu taka gfajna praca na to by była no :(

Może przywrócę tą zabawę :/ zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czas minął.

10 dni temu Januszu :P 

Przepraszam, zgubiłem komendę na kolorek Discorda i... Sami widzicie. Z drugiej strony to nawet dobrze, gdyż automatyczny to 2 kolory w jednym, nieustanna zmiana, esencja chaosu i nikt się doczepić nie może że oczy bolą :) 

Co jest chaosem ustalam ja, nie mniej jednak widząc twoje daremne próby odgadnięcia komędy przystanę na to... Na razie.

Och, dziękuję :3

Czas miną. >:) 

A no tak, czas minął i trzeba ogłosić wyniki. Powiem, że każda praca była fajna, przyjemna dla oka, a co ważniejsze to nie jest kilka pikseli w internecie, to jest Wasza praca, dzieła grona wspaniałych ludzi. Za wszystkie serdecznie dziękuję, ale jak to mówią zwycięzcą może zostać tylko jeden z Was. A kto?

*werbel*

Discordzie, czyń honory

Nimniejszym mam zaszczyt powiadomić Was iż zwycięzcą zostaje... *dramatyczna pauza*

Serey.

Gratuluję, twoja praca witać będzie gości.

Wszelkie nagrody i inne honory wręczę Ci kiedy admini oddadzą mi te kompetencje :v  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...