Skocz do zawartości

Огненный Вероника


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Imię: Огненный  Вероника (po polsku Ognista Weronika)

Płeć: Klacz

Wiek: 22 lata

Zawód: malarka

Rasa: Jednorożec

Zachowanie: Ciągle panikuje, szybko zmienia zdanie. 

Historia: Kucyk ten urodził się w Rosji, a potem wraz z rodzicami przeprowadzili się do Equestrii.  Zamieszkali tam w Kryształowym Królestwie. Tam dorastała młoda, rosyjska klacz. Uczyła się długo, aż w końcu zdobyła znaczek, którym był kucyk z ognia. Wiedziała, że jej talentem jest ognista magia. Niedługo po zdobyciu znaczka sama zrobiła swój pokaz ognistej magii. Robiła tam kucyki z ognia, które chodziły i rozmawiały ze sobą. Zrobiła gwiazdy z ognia i księżyc, ogniste morze, drzewa i zwierzęta. Obraz był piękny. Gdy rozkręciła się zrobiła kwiaty z ognia, które jeden kuc wręczył drugiemu. Jakiś czas później skończyła pokaz i powiedziała o wszystkim rodzicom. Gdy miała piętnaście lat rodzice zapisali ją do konkursy dla zdolnych kucyków. . Solaris stresowała się, ale to długo nie trwało. Przyszła jej kolej. Tym razem wyczarowała księżniczki z ognia, które walczą ze złymi stworzeniami. Widownie zanudziło to. Potem krzyczeli i krzyczeli i wyprowadzili Rosjankę z równowagi. Zesłała burze z ognia. Błyskawice o kolorach żółtych, czerwonych i pomarańczowych uderzały w różne miejsca. Gdy schowała się za kurtynę zauważyła płótno, na którym narysowała miasto, które miało turkusowy kolor. Namalowała tam wszystkie kucyki jakie znała, ale były nieżywe. Wśród nich była jej babcia, której spalił się dom i dziadek, któremu wrogowie podpalili grzywę. Starszą siostrę, która zginęła po tym jak pociąg wybuchł. I znajomego, któremu mogła opowiedzieć o swych problemach, a on je zawsze wysłuchiwał. Zmarł na skutek tego, iż podpalił mu się dom. Gdy skończyła malować przytuliła się do obrazu i mówiła, że jest głupia, ponieważ zesłała ognistą burze. Dużo kucyków wtedy przegrało ze śmiercią. Dorysowała i je. Wśród zmarłych znaleźli się rodzice kucyka. Namalowała i ich. W momencie zakończenia obrazu Огненный  Вероника przytuliła się do niego i wyczarowała serce z ognia. Wtedy przeniosła się do namalowanego świata. Wiedziano, że ona i pokochała i nic takiego nie zrobi. Rozwinęła turkusowy świat. Powstało tam życie. Uczyła się w szkolę i miała dobre wyniki.

Po skończeniu szkoły zaczęła studiować Magię. Poznawała tam ją. Bardzo ważną osobą w jej życiu był Hiacynt. Gdy zauważył ją pierwszy raz poznał ją. Razem spędzili wakacje. Kochali się. Klaczka malowała portrety Hiacynta, a on pisał o niej wiersze. Na każdej randce Hiacynt do grzywy swej ukochanej przyczepiał różne kwiaty, a dzięki zaklęciom one nigdy nie więdły i nie wymagały podlewania, ale mycie głowy też nie robiło szkód po użyciu tego zaklęcia. Hiacynt mówił o niej Ognista Dama. 3 Stycznia, rok temu wzięli ślub.

 

Charakter: Życzliwa, Nie lubi prowokacji, Zdolna, Mądra

Marzenie: Posada księżniczki.

Znaczek: Kucyk z ognia

Miejsce urodzenie: Petersburg

Miejsce zamieszkania: Błękitny świat, Miasto: Dolina Przyjaźni

Wygląd: Biała Klacz z długą Błękitną grzywą, na której jest podczepiana duża ilość kwiatów. Ładnie ułożony. długi ogon.

 

To mój pierwszy OC i mam póki co 11 lat. Piszcie co mam zmienić w moich OC, ale nie wytykajcie błędów i nie mówcie, że to jest beznadziejne, ponieważ ja to wiem

Edytowano przez Ziemowit 04
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Pst, ale z tego co wiem, to przymiotniki po rosyjsku się odmienia :v Według mnie, zamiast Огненный powinno być Огненная, ale lepiej summon Solaris.

 

Chciałem, żeby było rosyjskie imię, ale nie pomyślałem o tym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ziemovicie zacny mój,

Troszkę przykro mi to mówić, gdyż jesteś spoko itd. Itp, ale jedną rzecz razi mnie oczy we wszystkich twoich dłuższych wypowiedziach.

Nie są to opisy, fabuła czy sam zamysł ani nic takiego.

Dlatego jedno słowo.

Powtórzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
‎02‎.‎02‎.‎2016 at 23:54 WildyRock napisał:

Ziemovicie zacny mój,

Troszkę przykro mi to mówić, gdyż jesteś spoko itd. Itp, ale jedną rzecz razi mnie oczy we wszystkich twoich dłuższych wypowiedziach.

Nie są to opisy, fabuła czy sam zamysł ani nic takiego.

Dlatego jedno słowo.

Powtórzenia.

Wiem, i staram się to poprawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...