Skocz do zawartości

[Zabawa / Event] Odszukać przeznaczenie


Cipher 618

Recommended Posts

Odszukać przeznaczenie

post-11173-0-01189200-1375060251.png

 
Witajcie! Nie wiem jak wy, ale my liczymy minuty do oficjalnego rozpoczęcia wakacji! 
 
Apple Bloom, a czy one już nie trwają?
 
To zależy, kiedy ktoś czyta te słowa. Ale mniejsza o to. Mamy mnóstwo czasu na poszukiwanie naszego przeznaczenia!
 
Scoot, to, to ja wiem. Ale, co konkretnie będziemy robić? Skończyły mi się pomysły.
 
Może zapytamy naszych opiekunów? Hej, do roboty!
 
Dobrze, już dobrze. Skoro tak ładnie "prosicie"...
 
Jak zauważyliście Znaczkowa Liga, chce poświęcić absolutnie każdy dzień, na poszukiwanie przeznaczenia. Zaproponujcie im coś, a one wybiorą najlepsze pomysły. Kto wie, czy nie wszystkie. 
 
Zasady:
 
- jedna osoba - jedna propozycja w jednym poście
- można pisać post pod postem, pod warunkiem, że minęło przynajmniej 24 godziny od waszej poprzedniej wypowiedzi
- nie można proponować czegoś, co krzywdzi je same lub innych. To samo tyczy się obrażania, poniżania etc. Nie odpowiadamy za skutki waszych propozycji. Doskonale wiemy, że ich próby najczęściej kończą się katastrofą ;)
- dla formalności: absolutny zakaz R34, gore i innych. Wszelkie 18+ będą ignorowane, a w przypadku "powtórek z rozrywki" kasowane  
- odpowiedzi na propozycje lub ich skutki, będziemy pisać po otrzymaniu kilku propozycji. To, że jeszcze nie odpisaliśmy, nie oznacza, że się lenimy
 
Czas trwania - do końca wakacji. Możliwe skrócenie lub przedłużenie eventu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla Sweetie - pójdź na koncert znanej piosenkarki, przeczytaj program, wykuj się jednej z piosenek na pamięć i kiedy piosenkarka będzie miała zaśpiewać, ty wyskoczysz na scenę i zrobisz to za nią!

Przecież nie potrafię śpiewać.  No dobrze, brzmię jak wyjec - to taka bardzo głośna małpa. Poza tym, jak ominę ochronę? Przecież nie będę przechodzić im pod nogami.  :unsuresb: 

 

Propozycja dla Scootaloo - spróbuj jeździć na skateboardzie ^^

Próbowałam. Wizyta u pani Colgate była... bolesna. Delikatnie rzecz ujmując. Ale będę próbować dalej. Podobno są jakieś tam zawody w jeżdżeniu na desce.

 

Klozetowej  :ajawesome: 

 

Ale śmieszne...  :grumpytwi: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Propozycja dla Apple Bloom

Spróbuj może hodować kwiaty. Dowiedz się o nich (ile trzeba podlewać i takie tam). W przyszłości może będziesz miała najdziksze kwiaty Equestrii i zarobisz sporo hajsu i będziesz bogata? Dbanie o kwiaty to MEGA prosta czynność, a za to może ci wyjdzie ładny znaczek. Na stówkę sobie z tym poradzisz! Jesteś niesamowita! UWIERZ W TO, ŻE UMIESZ HODOWAĆ KWIATY!

 

I powiedz, że jestem głupi

 

Polecam Hodowanie kwiatów

Ziemowit 04 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla Apple Bloom

Spróbuj może hodować kwiaty. Dowiedz się o nich (ile trzeba podlewać i takie tam). W przyszłości może będziesz miała najdziksze kwiaty Equestrii i zarobisz sporo hajsu i będziesz bogata? Dbanie o kwiaty to MEGA prosta czynność, a za to może ci wyjdzie ładny znaczek. Na stówkę sobie z tym poradzisz! Jesteś niesamowita! UWIERZ W TO, ŻE UMIESZ HODOWAĆ KWIATY!

 

I powiedz, że jestem głupi

 

Polecam Hodowanie kwiatów

Ziemowit 04 

 

Jestem niesamowita? Dzięki...  :flutterblush: 

 

Hmm... Hodowla kwiatów. Spróbuję, a raczej spróbujemy. Trzeba tylko namówić dziewczyny... i siebie samą, do przeczytania jakiegoś poradnika. Damy znać jak nam poszło. 

 

Chcesz usłyszeć, że jesteś głupi? Dziwna prośba, ale skoro prosisz... "Jesteś głupi" - pamiętaj, sam prosiłeś  :TaTds: 

 

Proponuję wam wszystkim, żebyście spróbowały poduczyć inne kucyki z tego, w czym są słabe i co wam dobrze idzie. Być może będziecie następczyniami Cheerilee?

 

Fajnie by było, ale jesteśmy dobre w... no właśnie. Nie wiemy w czym. Gdybym wiedziała, to na bank zdobyłabym znaczek.  :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Propozycja dla Sweetie.

 

Zostać pisarką! Starczy, że coś ywmyślisz, a wyobraźnie masz ogromną i przeniesiesz to na kartkę. Łatwiutkie. I znaczek na boku jest za takie coś prostego.

 

PS: Nie pytaj się Apple Bloom czy jestem głupi

 

Polecam Ziemowit 04

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla Sweetie.

 

Zostać pisarką! Starczy, że coś ywmyślisz, a wyobraźnie masz ogromną i przeniesiesz to na kartkę. Łatwiutkie. I znaczek na boku jest za takie coś prostego.

 

PS: Nie pytaj się Apple Bloom czy jestem głupi

 

Polecam Ziemowit 04

Umm... spróbuję. Może... Pisanie w wakacje? Sama nie wiem o czym pisać. To co innego niż gazetka... o której chciałabym zapomnieć.  Książka? To dopiero trudne. Jakby ktoś, podrzucił jakiś pomysł. Zobaczymy. Póki co sprawdzam jak mi kwiatki rosną. Coś tam wyłazi z ziemi  :tigertaming: 

 

PS. Przykro mi. Już nam powiedziała. To nic złego. Snails jest głupi i jakoś z tym żyje. :sweetiebelle:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie swoich sił w origami.

 

Umm... Scoot i Sweetie próbowały. 

 

Upqgw.gif

 

Niby kiedy?

 

A wasz "niezatapialny" statek? Król rzek, mórz i oceanów? 

 

Miałyśmy o tym nie rozmawiać...

 

Ups. Zapomniałam  :lie: 

 

Propozycja dla wszystkich

Znajdzcie sobie chłopaków :TaTds:

Chłopaków? Błe... potrzebni oni jak drzwi do lasu.

 

A może jeszcze pójdziemy z nimi na randkę?  :rarity5:

 

I będziemy się całować?

 

Nie, dzięki... Poza tym nie ma u nas fajnych kucyków  :fluttershy3: 

 

Oho, Apple Bloom... Nie musisz się kryć. Jak się nazywa?

 

Nie mam żadnego chłopaka, znaczy się kucyka!  :twiangry: 

 

Aha, czyli to Spike.

 

NIE!!!  :rapidash2: 

 

Zaprzeczanie oraz złość  = potwierdzanie

 

Dokładnie  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ziemowit

Propozycja dla Scootaloo. Zacznij ćwiczyć skoki narciarskie! Będziesz jak Kamil Stoch, albo Adam Małysz! I zdobędziesz sukcesy! Cała Equestria będzie z ciebie dumna, bo jesteś najlepsza! Jesteś mistrzynią, Jesteś Złotem Equestrii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Obejrzyj tylko to i: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla Scootaloo. Zacznij ćwiczyć skoki narciarskie! Będziesz jak Kamil Stoch, albo Adam Małysz! I zdobędziesz sukcesy! Cała Equestria będzie z ciebie dumna, bo jesteś najlepsza! Jesteś mistrzynią, Jesteś Złotem Equestrii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Obejrzyj tylko to i:

No nie wiem... Trochę tam wysoko

Scoot, tylko mi nie mów, że masz lęk wysokości.  :angelbloom: 

Dokładnie. Spróbuj. W końcu jesteś odważna jak Rainbow. Cały czas to powtarzasz  :P

Nie mam lęku wysokości. Widziałyście te narty? Są wyższe od niego. Niby jak mam założyć cztery takie?

To załóż dwie.

I jak ja będę stała?

Porozmawiaj z Lyrą. Da ci kilka wskazówek.  :tigertaming: 

Popieram!

Ech. Nie. Poza tym, Rainbow już próbowała skoczni, pamiętacie?

No tak, ale to było co innego. Poza tym, to moja siostra nawaliła.  :grumpybloom: 

Skoro tak, to próbujemy wszystkie trzy. Jak zawsze. To jak?

Sweetie, trochę tam wysoko, co?

Tja... może innym razem.  :unsuresb: 

A mnie to namawiacie. Dzięki. Fajne z was przyjaciółki.

Wiemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziewczyny mam pomysł! Modelarstwo!
Apple Bloom, nie chcę być modelką.
Modelarstwo - robienie modeli różnych rzeczy, takich małych wersji czegoś większego. No wiecie, sklejanie, cięcie i takie tam.
A konkretnie?
Hmm... może pociąg? Jest ładny. 
Jak dla mnie zbyt skomplikowane. I z czego go zrobimy?
Babs, to chyba jasne, że z drewna. 
Już widzę, jak Applejack pozwala ci używać siekiery. 
Czepiasz się. Niech każda z nas zrobi to co chce, z czego chce.
Słuchajcie, a może model stracha na wróble? Proste, z drewna...
Chcesz żeby przybiegła Lyra? 
Umm, racja. Może młyn? 
Dużo trudniejsze, ale podoba mi się ten pomysł. 
A ja zaryzykuję z tym strachem. 
No dobra, ja i Scoot weźmiemy się za wiatrak, a ty za swojego stracha. 
Młyn. Może być. Aha, sprawdźcie na jutro jak wam poszło z tymi kwiatkami, bo u mnie Winona je rozkopała
 :burned:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś sam założył taki temat. Należy jednak pamiętać, że osoba zakładająca bierze za niego odpowiedzialność. Nie tolerujemy "zakładam i spadam". Poza tym, 28 września rezygnuję z funkcji opiekuna Apple Bloom. Chcę poświęcić siły i czas spędzony na forum "Ławeczce...", o którą walczyłem dość długo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...