Skocz do zawartości

[Zabawa] Planety


Kuba1711

Recommended Posts

Cześć! Wymyśliłem taką zabawę w planety.

Ja piszę nazwę planety, gwiazdy lub innego obiektu kosmosu, a wy ten obiekt zmieniacie na jakiś inny tak, aby się zgadzały. ;)

Zaczynam: Jowisz

Powodzenia!

 

Zgadzały w jakim sensie? Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. A tak swoją drogą, czy to dobre miejsce na taką zabawę ( nie widzę związku z CMC )?

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wymyśliłem taką zabawę w planety.

Ja piszę nazwę planety, gwiazdy lub innego obiektu kosmosu, a wy ten obiekt zmieniacie na jakiś inny tak, aby się zgadzały. ;)

Zaczynam: Jowisz

Powodzenia!

 

 

Takrze nie widze nawiązania. A samej zabawy jeszcze nie kumam.

Proponuje przenieść do działu Twilight

 

Ma związek. Niewielki, ale jednak - w końcu klacze uczą się, o takich rzeczach. A zasady? Wydaje mi się, że chodzi o coś na zasadzie: Jowisz (planeta) - Jowisz (bóg nieba - mitologia rzymska). Europa (księżyc) - Europa (kontynent)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wypowie się kuba jak to ma wyglądać, ale przyznaj Triste, że jednak astronomia bardziej pasuje do Twi i np jej stroju w gwiazdozbiory :)
Takie bo uczą się to troszkę naciągane, według mnie. Pod to hasło można podciągnąć wszystko.

 

Masz rację, ale tworząc taką zabawę u Twilight, lepiej byłoby zrobić quiz. Ba, moim zdaniem to genialny pomysł (o ile już takowego nie ma, nie zaglądam tam). Pytania typu: "planeta ta, nazywa się tak samo, jak bóg nieba z mitologii rzymskiej, ale to nie działka CMC). 

 

Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, prowadzisz nadal tę zabawę?

Bo póki co to widzę tu niezły chaos i zerową aktywność...

Jeśli ta zabawa ma nie polecieć do ''Archiwum'', to proszę ją ogarnąć, pozdro SB. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co prawda nie ma takiego punktu w regulaminie (1), ale istnieje pewna "niepisana zasada": użytkownik, który zakłada jakikolwiek temat, powinien być za niego chociażby odrobinę odpowiedzialny. Nie wymagamy wiele. Pilnujcie swoich tematów, prowadźcie je. Zakładanie np. zabaw i zrzucanie wszystkiego na nasze barki, jest po prostu nie fair. Pamiętajcie o tym :angelbloom: . 

 

(1) W regulaminie pojawił się stosowny punkt. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zerową aktywność, sens istnienia tematu w naszym dziale oraz podejście autora, zamykam niniejszy wątek. Jeśli w ciągu tygodnia Kuba1711 nie zrobi nic, temat trafi do "Archiwum".
 
Tworzenie nowych zabaw czy dyskusji jest mile widziane. Pamiętajcie jednak o jednym: podejście "zakładam temat i spadam" nie będzie przez nas tolerowane.
 
Wątek zostanie otwarty, jeśli Kuba1711 o to poprosi (PW do jednego z nas) i zacznie się w nim udzielać. 
 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...