Skocz do zawartości

[Sesja] Wyprawa z Chrysalis - Planning and Sugestioning


Nightmare

Recommended Posts

Ostatnio z racji odświeżenia musku wpadło mi do niego kilka pomysłów, które wyszły w praniu mózgownicy z proszkiem.

 

A mianowicie plan jest aby stworzyć sesję Wyprawę z Chrysalis. Będzie to większa sesja z nagrodami, w której Chrysalis i jej ekipa podróżują po całym Znanym Świecie. Teraz pytanie jest, kto wyraziłby chęci wzięcia udziału w takiej sesyjce, bądź ma jakieś sugestie, jak jeszcze można ją rozbudować.

 

Mapa wygląda tak:

equestria_and_beyond__rev_8_1_by_hlissne

 

Po odkryciu jakiegoś terenu nieznanego byłby on przez ekipę z Chrysią nazywany i na tej mapie zaznaczany.

 

Propo nagród, byłyby to oczywiście nagrody za walki z różnymi bestiami, zorganizowanie, dla przeszukiwaczy... No i za ładne pisanie postów!

 

Oczywiście, jeśli administracja się zgodzi, a ja znajdę jakie ładne obrazki... Właśnie, grafik jaki do tych nagród też by się przydał.

 

Więc? Jakieś sugestie?

Edytowano przez Nightmare
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Pisakiem zaznacza miejsce*

 

Stara mapa, trzeba mazać, żeby zaznaczyć jakoś Changeę...

 

https://www.dropbox.com/s/9iacgi547qa7oc2/equestria_and_beyond.png?dl=0

 

(byłabym wdzięczna za jakąś stronę z hostingiem fotek o takich... Sporych obrazków.)

Edytowano przez Nightmare
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeśli o mnie chodzi to mam taki malutki pomysł. Oczywiście jeśli wysokiemu sądowi (nightmare) nie spodoba się to ok..:derp4: ale czy będą tak zwane Wydarzenia Globalne? Czyli dla przykładu, jak ekipa jest na wyprawie to zastępca Chrysalis który w tym okresie rządzi krajem pod jej nieobecność, np z jakimś krajem wybuchnie sprzeczka która może doprowadzić do wojny? Wiecie, by świat był żywszy.

Edytowano przez Draques
Poprzenio post odnosił się do usuniętego wpisu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...