Skocz do zawartości

Konkurs Maginarium.pl „Narysuj nam kucyka"!


Siper

Recommended Posts

Maginarium.pl ogłasza nowy konkurs dla wszystkich rysowników i projektantów :).
 
Celem konkursu jak przygotowanie pracy artystycznej, która pojawi się w ofercie sklepu jako nadruk na koszulce. Zasady są proste - przygotowany przez Ciebie wzór przesyłasz w postaci wektoru lub grafiki rastrowej na adres [email protected], w tytule podajesz nazwę konkursu, a w treści (oprócz oczywiście załącznika) najszybszy kontakt z Tobą, np. nick na forum. 
 
Od siebie powiem, iż myślę, że to świetna okazja na możliwość zaprezentowania siebie i swoich umiejętności. No i duma, że Twoją pracę ktoś nosi na koszulce... :spike:

 

Liczę na Wasze zainteresowanie :giggle:. Do wygrania są zestawy nagród ufundowane przez Maginarium.pl w którym mamy:

- Koszulka

- Kubek

- Podkładka pod mysz

- 5 przypinek

Regulamin Konkursu:
 

§ 1. INFORMACJE OGÓLNE

  • Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą „Narysuj nam kucyka!".
  • Organizatorem konkursu jest firma Maginarium.pl, zwany dalej („Organizatorem”). Fundatorem nagrody jest sklep internetowy "www.maginarium.pl".
  • Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w Konkursie„Narysuj nam kucyka!" na stronie internetowej Organizatora.
  • Konkurs prowadzony jest przez Organizatora na zasadach niniejszego Regulaminu.
  • Konkurs nie jest w żaden sposób powiązany z serwisem Facebook. Serwis Facebook nie jest sponsorem, nie administruje, nie zarządza ani nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za konkurs.
  • Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 02.07.2015 - 23.07.2015 do godziny 24:00.
  • Wyniki konkursu, zostaną ogłoszone 25.07.2015, na na fanpage’u Organizatora.

 
§ 2. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

  • Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne zamieszkujące na terytorium Polski, z wyłączeniem pracowników i rodzin Organizatora Konkursu.
  • By zostać Uczestnikiem Konkursu, należy na wyznaczony przez Organizatora mail podesłać wykonaną przez siebie (Wektorowy lub rastrowy) propozycję wzoru na koszulkę.

§ 3. PRZEBIEG KONKURSU I DYSTRYBUCJA NAGRÓD

  • Nagrody zostaną przyznane w ramach decyzji komisji konkursowej składającej się z osób zarządzających konkursem.
  • Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do wyłącznego i ostatecznego wyboru nagrodzonych odpowiedzi.
  • Nagrodami są 3 zestawy złożone z produktów Organizatora oraz koszulki.
  • Paczki zostaną przesłane na wskazany adres do zwycięzców na koszt sklepu maginarium.pl.
  • Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu, w rozumieniu art. 7 pkt. 4 Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o ochronie danych osobowych, jest Organizator.
  • Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29.08. 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.)
  • Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zastosowanie się do niniejszego Regulaminu.
  • Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. 2009, N. 201, poz. 1540 z późn. zm.)
  • Zgłoszone do Konkursu komentarze nie mogą zawierać treści obraźliwych, uznanych za niecenzuralne, prawnie zakazanych lub naruszających prawa osób trzecich.
  • Za opóźnienia wynikłe z działalności usług pocztowych i kurierskich żaden z Organizatorów, ani Fundator , nie ponoszą odpowiedzialności.
  • W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznania nagród bez podania przyczyny.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Niniejszy Regulamin przez czas trwania Konkursu dostępny będzie do wglądu na stronie: 
2. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie chcę wyjść na jakiegoś niecierpliwego niecierpliwca, ale jest 27.07, a wyników jak nie było tak nie ma. Czy ktoś z forum ma kontakt z tym sklepem i mógł pchnąć sprawę do przodu? Dotychczasowe doświadczenia z Maginarium budzą we mnie obawę, że po prostu konkurs został zlany, dlatego miło byłoby wiedzieć, co się kręci w tej sprawie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pomyliłem się.  :sab:

 

edit: zerknijcie proszę na pkt 12 rozdziału 3 regulaminu konkursu. Ja już stąd znikam.

Zdaję sobie sprawę z tego punktu, ale jest różnica między "Wasze prace były chujowe, nikt nie dostanie nagrody, pozdrawiamy", a nabraniem wody w usta. Zdaje się, że skądinąd profesjonalna firma powinna o tym wiedzieć :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie ma do Sipera, żeby było jasne. To, że udostępnił na forum informację o konkursie nie znaczy, że za niego odpowiada w jakikolwiek sposób i nikt nie ma do niego o nic pretensji. Tak tu sobie tylko luźno dyskutujemy na temat postawy sklepu.

 

 

Wiem, co to jest depresja, mimo wszystko dzięki za uświadomienie, Dayan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmnocniej przepraszamy za opóźnienia. Dopiero wczoraj oddaliśmy szkołę po Baltikonie i mieliśmy ogrom rzeczy do zrobienia.

 

(Posty na facebooku oraz wysyłki zamówień to inny dział ;) ).

 

Wyniki są już znane i postanowiliśmy nagrodzić 2 osoby:

 

1. miejsce RD:

- Koszulka

- Podkładka pod mysz

 

2. miejsce Derpy:

- Kubek

- 5 przypinek

 

 

princess-rd.jpg

15794859.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. miejsce Derpy:
- Kubek
- 5 przypinek

 

YAY! Drugie miejsce  :yay: Gratulacje dla zdobywcy pierwszego miejsca i dla pozostałych uczestników konkursu :pinkie:

 

Informacje takie jak mój adres, które przypinki chcę, itp. napisać w email'u czy wiadomości prywatnej na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...