Skocz do zawartości

[Offtop]Zapowiedź


Zegarmistrz

Recommended Posts

W kwestii dialogów gadacie sobie jak wam wygodnie. Kiedy przejdziecie do akcji, wtedy ja wchodzę do gry. I żeby nie było mi sytuacji że ktoś coś gada a w międzyczasie opisuje jak bez problemu rozbraja to czy tamto albo przebija się przez coś innego. Tworzenie świata zostawcie mi(oczywiście do pewnego poziomu, jeśli postać chce podejść do lodówki i wyciągnąć z niej wodę do picia, a ta woda powinna tam być, to tam jest i złego słowa nie powiem. Ale jak ktoś na pustkowiu albo innym zdezelowanym miejscu lajtowo napisze że znajduje lodówkę i sobie taką wodę z niej wyciąga - nope).


Zasadniczo, jeśli nie będziecie chcieli opuścić jakiejś lokacji, lub czegoś w niej robić(przebudować, pozwiedzać cokolwiek) to możecie sobie gadać do woli, chodząc po już odkrytych miejscach. Oczywiście będę raz na jakiś czas się wcinał, to tu to tam(a nuż coś nowego znajdziecie albo coś wyskoczy) ale powinno nam to dość ładnie iść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spokojnie, gdyby się wypaliła, pisał bym o tym :)

 

mam teraz trochę mało czasu - sporo roboty do tego jeszcze kilka innych(mniej lub niestety bardziej) ważniejszych rzeczy, ale postaram się wysmarować odpis na dniach. Oczywiście stosowny, a nie na pół gwizdka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - parę pytań odnośnie akcji, żeby mi odpisywanie sprawniej szło - Dżuma - opisałem ci w jakich kierunkach co można znaleźć w mieście, ty zaś dałeś że twoja postać chce znaleźć to to i tamto, i że zaczyna się powoli poruszać w celu zdobycia tego - ale gdzie? Idzie na północ? Południe? Ta wiedza wbrew pozorom jest bardzo przydatna bo mam rozrysowane miasto i kierunek jaki obierzesz wpłynie znacząco na wynik takowych poszukiwań.

No chyba że zdajesz się na mnie i to ja mam ci wybrać kierunek - tak też możemy zrobić, nie jestem z tych którzy mając taką możliwość wybiorą najgorszy możliwy dla gracza. Zwyczajnie rzucę sobie kostką k8 i na co wypadnie na to bęc.

 

Tomek - jesteście na kładce schodowej prowadzącej na zewnątrz. Nie ma ona połączeń z innymi piętrami(gdyby były opisał bym :D) więc jak twoja postać chce sprawdzać kolejne pomieszczenia? Możesz ten kawałek jakoś zmienić?

 

Jak tylko mi odpiszecie zacznę dopieszczać odpis(Wiking ma się w tej kwestii dobrze, żadnych pytań).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiecie wy - na dole było słychać kilku, ale tylko 3 z nich wlazło na górę. Gdzie jest reszta - może poszli badać front, może sprawdzają teren wokół może się rozdzielili, kto wie. Jeśli ich zauważycie, bądź oni was w zasięgu waszego wzroku, to oczywiście stosownie was poinformuje ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cieszy mnie to ^ ^

Na szczęście(ta...) nawał pracy w kinie nie pozwalał mi na odpisy więc praktycznie nic cię nie pominęło. Odpisy tworzę w czasie wolnym od pracy lub w czasie przed pracą(a i na przerwach coś tam doskrobuje w tym doc) więc na dniach się pojawią ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...