Skocz do zawartości

MLK 2015


sz6sty

Recommended Posts

W fanfikach innej kategorii, powinieneś mieć Projekt bronies alternativ, tam powinno pisać.

 

Kuxde, to na biurach, nie tu... A jak chcesz opisu, to pytaj Verarda, bo ja mam juz lekko dość tłumaczenia o czymś, o czym było TU GŁOŚNO swego czasu :(

 

Poprostu, szukam ludzi, z którymi gadałem na Vistulianie o Projectcie Bronies... By nie dopisywali do moich wypowiedzi swoich słów, bo chyba ktoś to zrobił... Bo Pillster znowu się "przyczepia" o to... Że niby strasznie niepochlebnie gadam.

 

Koniec Offtopu,.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kilkoma ludźmi z Warszawy i od nas chyba będzie mało osób. Wiem o sobie i Olaf ma przyjechać później.

 

Powrót do Warszawy jest ten sam w niedzielę, poniedziałek i wtorek (jeśli ktoś chce zostać dłużej).  

Odjazd z Żywca o 15:36 do Pszczyny. Przyjazd 16:42
w Pszczynie odjazd o 17:26, przyjazd do Warszawy Centralnej o 21:09. Koszt 48 PLN.

Jest jedna późniejsza alternatywa, ale to Intercity z Katowic i kosztuje ponad 100 PLN.
 

Przypadkowy teledysk:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dodatkowe atrakcje ? ^^(Auć!)

Mam wrażenie, że łaźnie w szkole będą dostępne^^

Myślę, ze ewentualny konkurs strojów kąpielowych musiałby się odbywać po godzinach.

 

 

 

 

 

Odjazd z Żywca o 15:36 do Pszczyny. Przyjazd 16:42

w Pszczynie odjazd o 17:26, przyjazd do Warszawy Centralnej o 21:09. Koszt 48 PLN.

Bardzo ciekawe, że akurat jadę tą trasą (tyle, że wysiadam na zachodnim bo bliżej) Dlatego pewnie kolejami śląskimi pojedziemy razem. Dalej wagon 13 miejsce 51

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy możliwe jest zapłacenie za rezerwację na miejscu? Chodzi mi o bilety z kategorii "bronze" i wyżej.

 

Z tego co widziałem jeszcze bilety kategorii BRONZE są dostępne. Możliwe, że jak wstawisz się wcześniej będziesz miał szansę na takowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem polega na tym, że nikt nie bedzie np drukował koszulek dla niezapłaconych biletów.

To że ktoś będzie chciał zapłacić na konwencie za dana wejściówkę trzeba będzie ustalać indywidualnie z orgami.

Może wyłożą kasę . Problem jest wtedy, gdy ktoś nie przyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby iść na pocztę lub do banku, zrobić przelew i wysłać organizatorom najwyżej potwierdzenie przelewu, gdyby nie zdążył dojść na czas.

Pytanie z mojej strony za to jest takie, od której zacznie się akredytacja? Czy będzie np tak, by uniknąć późniejszych kolejek, że jakaś osoba będzie już rejestrowała uczestników, lecz nie będą oni jeszcze najwyżej wpuszczani na teren obiektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Swag włącza swoje skillsy dedukcji* Jeżeli start z wydarzenia na fejsie jest prawdziwy i impreza rusza o 9, a pierwsze atrakcje według planu zaczynają się o 12 to pewnie chcą rozładować kolejkę i będą akredytować nawet pojedyncze jednostki, które zjawią się szybciej, i będzie trzea pokręcić się w oczekiwaniu na start atrakcji.

Co do biletów i koszulek. Z Bronze i koszulką nie ma rady jak chyba zapłacić, ale z Silverem jest chyba prościej. Można zarezerwować bilet. Sam tak zrobiłem, i na moim koncie pisze, że rezerwacja ważna jest do 27.07 więc myślę, że można to tak zostawić i zapłacić na miejscu lub wysłać przelew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, że akurat jadę tą trasą (tyle, że wysiadam na zachodnim bo bliżej) Dlatego pewnie kolejami śląskimi pojedziemy razem. Dalej wagon 13 miejsce 51

Tylko ja jeszcze nie wiem, czy wracam w niedzielę, czy w poniedziałek.

Ech, skończyły się złote bilety. To chyba tyle na temat wycieczki do Browaru, bo samemu mi się pewnie nie będzie chciało iść. Cóż, są jeszcze brązowe.
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, zrobiłem przelew na poczcie, mam nadzieję, że dojdzie zanim się to zacznie

 

Dla pewności polecam skontaktować się na stronie MLK z jakimś "głównodowodzącym" by nie było komplikacji w stylu "Przepraszam, ale jaki przelew?" 24-25 lipca czas trwania MLK ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wspominaliście coś, że zjazd podpiął się pod Tydzień Kultury Beskidzkiej, ale coś mało informacji znalazłem na ten temat. Tylko tyle, że w piątek o 14 będzie otwarcie wystawy malarstwa na szkle w Muzeum Miejskim na Starym Zamku i że w sobotę o 18 w Amfiteatrze pod Grójcem jest festiwal folkloru górali polskich http://www.mck.zywie...idzkiej,57.html.  
Do Starego Zamku można dojść kilometr na północny zachód Dworcową i Tadeusza Kościuszki. Przy okzaji jest tam centrum informacji turystycznej, a tam mogą mieć mapy i inne przydatne ulotki.
Amfiteatr też jest kilometr od tej naszej szkoły.

 

Ja znalazłem jedynie informacje w tej rozpisce:

AfiszTKB_2015Zywiec.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, skończyły się złote bilety. To chyba tyle na temat wycieczki do Browaru, bo samemu mi się pewnie nie będzie chciało iść. Cóż, są jeszcze brązowe.

 

 

Będzie nagranie z tej wycieczki, znów postaram się nagrać tyle z meetu ile zdołam :D Wasz "prezenter", będzie się starał. Razem z radiem, bo wiem, że McKey tam będzie, znów się spotkamy :)

 

 

 

24-25 lipca czas trwania MLK ^^

 

24-26 podobno, zmienili znów datę?

 

 

Ja znalazłem jedynie informacje w tej rozpisce:

AfiszTKB_2015Zywiec.jpg

Ja w tym programie, nie widzę nic o MLK, ale ja ślepy...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...