Skocz do zawartości

Pony testy!


Recommended Posts

Zabawa podobna do innych, więc chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć o co chodzi?

Quizy są trzy, dlatego proszę dodawać numer przy podawaniu swoich wyników.

 

1. http://samequizy.pl/kto-moglby-byc-twoim-przyjacielem-w-swiecie-kucykow/#utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kto-moglby-byc-twoim-przyjacielem-w-swiecie-kucykow&utm_term=samequizy.pl

 

 

2. http://samequizy.pl/do-jakiego-kucyka-z-glownych-postaci-mlp-jestes-najbardziej-podobnay/#utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=do-jakiego-kucyka-z-glownych-postaci-mlp-jestes-najbardziej-podobnay&utm_term=samequizy.pl

 

 

3.http://samequizy.pl/jakim-kucykiem-jestes-2/

 

1. Mi wyszła Sunset...

Schowek-354.png?i_dim=1366x768&app_id=we

 

2. A tutaj Twilight...

Schowek-356.png?i_dim=1366x768&app_id=we

 

3. Tutaj natomiast mam AJ...

iS5nm.jpg

 

Zapraszam :brohoof:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Pierwszy test. Coś mi się tu nie zgadza xD

 

jach03.jpg To najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty! 

 

2 Test. Do tego już przywykłem xD

 

34ybrbl.jpg Jesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją.

 

Same alicorny xD

 

35mihec.jpg Kto jest "The Best Princess"? Ty! Tajemniczy, władczy... Samotny kucyk. Jesteś ambitny... Co w skrajnych przypadkach skutkuje zesłaniem na 1000000 lat na księżyc... Inni czują do Ciebie niezwykły szacunek i respekt. Zazwyczaj czas spędzasz sam przez co inni mogą uznać Cię za odludka. Lubisz spać... Tak bardzo, że możesz przespać nawet całodzienną wojnę zaraz przy Twoim balkonie.

Edytowano przez Magus
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ...Ok, to możliwe:

Discord!
filing_images_d13e1f449932.jpeg
Rozbawi Cię do łez, a jego uśmiech będzie jak tęcza i to właśnie jest w nim najwspanialsze!

 

2. Niemalże zawsze mi ona wychodzi:

Twilight Sparkle!
filing_images_8f9794eb4ea02.jpeg
Jesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją.

 

3. Tutaj podobnie jak wyżej:

Twilight Sparkle
filing_images_8ec1e87a4ad3.jpeg
Brawo! Twoją bratnią duszą jest Twilight, kujono-księżniczka przyjaźni! No ok, ok... Pilna uczennica księżniczki Celestii. Twoja pilność i oddanie sprawiają, że jesteś idealnym przyjacielem i encyklopedią!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luna?  :confused: - da FAQ? Ok, niech mu (testowi) będzie. 

 

Pasja: "Lubię czesać" (w CSie xD)

 

2. Fluttershy... też mi zaskoczenie :burned:  N-ty test i Fluttershy. 

 

3. Fluttershy... ech.

 

Potwierdza się teza, że: "jestem podobny do niej, a ona do mnie"   :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luna

2. Twilight

3. Fluttershy

 

Osobiście liczyłam na Fluttershy we wszystkich testach, ale widać się przeliczyłam. Sporo pytań się pokrywa, jednak widać, że w każdym teście obowiązują inne kryteria co do pytań i wynikających z nich odpowiedzi stąd te niepokrywające się wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...