Skocz do zawartości

Pony testy!


Recommended Posts

  • 1 month later...

Muszę przyznać, iż w niektórych pytaniach brakowało mi odpowiedzi dla mnie, musiałem wybierać najbardziej zbliżoną. Trochę nieprecyzyjne to było, ale wyniki są następujące:

1. :lunasmile:

2. :twilight2:

3. :giggle::TWcU3: nie potrafię się zdecydować. Jeden wybór powoduje, iż albo Twilight, albo Luna, a obydwie odpowiedzi mi pasują

4. :NjdaT: znaczy element magii

Ogólnie, jeśli chodzi o te quizy, to bardzo łatwo było przewidzieć, jakie odpowiedzi prowadzą do poszczególnych wyników, więc, jeśli ktoś by chciał konkretny wynik, to by go osiągnął. Mnie osobiście rezultaty nie zaskoczyły... no, może poza Luną z trzeciego quizu (i pierwszego), ale tak jak piszę, obydwie odpowiedzi dla mnie są poprawne, więc obydwa wyniki akceptuję.

Nie chce mi się wstawiać obrazków, za dużo roboty :D

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. :lie: Oczywisty wynik.

filing_images_aab9086994f5.jpegWyluzowana i godowa uchylić Ci niebo. Gdy ktoś Tobie podpadnie, ona będzie Cię bronić. To wspaniała przyjaciółka!

2. No okej i tak pasuje bardziej niż poprzednie.

filing_images_8f9794eb4ea02.jpeg

Jesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją. 

3. Chyba czegoś o sobie nie wiem O.o 


filing_images_8ec1e87a4ad3.jpeg

Brawo! Twoją bratnią duszą jest Twilight, kujono-księżniczka przyjaźni! No ok, ok... Pilna uczennica księżniczki Celestii. Twoja pilność i oddanie sprawiają, że jesteś idealnym przyjacielem i encyklopedią!

Edytowano przez Obremon
Pogubiłem się w spojlerach ;_;
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Discord ok pod warunkiem, że na zasadzie antomim - antomim

 

2. Twilight :pbtt:

na 50% tj. :

sprawdzasz wszystko w książkach i lubisz się uczyć tak TAAAAAAAAAAK

ALE

książe PRZYJAŹNI to forget NOOOOOOOOOO

3. Luna

I to jest to. Opis pasuje do mnie idealnie:lunasmile:

 

Moonlight Night = 100% Luna inside

 

Edytowano przez Moonlight Night
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

 

filing_images_297c6e3a9b9c.jpgMoże i ma swoje lata, jednak przy Tobie ujawnia prawdziwa siebie. Nigdy Cię nie zawiedzie!

2.

 

filing_images_8f9794eb4ea02.jpegJesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją

 

3. 

 

filing_images_1acc3cb303dc.jpegGratuluję! Jesteś kochającym imprezy kucykiem z ADHD i watą cukrową zamiast grzywy! Hodujesz krokodyla, masz tiki nerwowe, mroczne alter ego... Lecz się człowieku!... Żarcik, tak naprawdę masz niesamowite poczucie humoru i umiesz rozkręcić każde przyjęcie! Przyjaciele muszą Cię uwielbiać... I zbierać na kaftan bezpieczeństwa (oczywiście po to żebyś mógł zakładać go dla beki i na karnawał ;) )  

Czemu mnie to nie dziwi 

Edytowano przez BlackHawk
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. :rainpriest: Wyluzowana i godowa uchylić Ci niebo. Gdy ktoś Tobie podpadnie, ona będzie Cię bronić. To wspaniała przyjaciółka!

2. :crazytwi:Jesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją.

3. *:crazytwi:intensifies* Brawo! Twoją bratnią duszą jest Twilight, kujono-księżniczka przyjaźni! No ok, ok... Pilna uczennica księżniczki Celestii. Twoja pilność i oddanie sprawiają, że jesteś idealnym przyjacielem i encyklopedią!

Jakoś bardzo mnie wyniki nie zaskoczyły :spike: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W pierwszym teście wyszedł mi Discord.

W drugim teście wyszła mi Twilight Sparkle.

W trzecim teście wyszła mi Rainbow Dash.

W sumie wynik mnie nie zaskoczył, bo jak by się tak zastanowić, to jak weźmiesz, od Twilight Sparkle (ciekawość świata, introwersję, zimna rozwaga) od Rainbow Dash (chęć konkurowania, lenistwo, lojalność), dodasz złośliwość Discorda, a poznasz Argona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zrobiłam Quizy od autorki i oto co mi wyszło...

 

1.Cadence

,,To najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty!'' Huh... Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się tego, ale mogę się zgodzić.

2.Rainbow Dash

,,Jesteś osobą lojalną, pewną siebie, ale i dość wybuchową. Lubisz, gdy wszystko idzie po Twojej myśli. Kiedy tak nie jest dość szybko się denerwujesz. Potrafisz zrozumieć swoje błędy.''  Po części tak. Lubię RD c: W sumie nie jestem tak wybuchowa.

3.Luna ^^

,,Kto jest "The Best Princess"? Ty! Tajemniczy, władczy... Samotny kucyk. Jesteś ambitny... Co w skrajnych przypadkach skutkuje zesłaniem na 1000000 lat na księżyc... Inni czują do Ciebie niezwykły szacunek i respekt. Zazwyczaj czas spędzasz sam przez co inni mogą uznać Cię za odludka. Lubisz spać... Tak bardzo, że możesz przespać nawet całodzienną wojnę zaraz przy Twoim balkonie.'' A któż by inny. Rzeczywiście, jestem odludkiem i niesamowitym śpiochem. :lunalaugh:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...